Кері-блю-тер'єр

Kerry Blue Terrier

Кері-блю-тер'єр — це компактний, мускулистий, сильний собака, який має м'яку шовковисту хвилясту шерсть «блакитного» кольору з чорними точками або без них. Дорослі пси мають зріст близько 46–48 см і важать 15–17 кг, а дорослі суки трохи менше.

 • Я власник з величезним досвідом
 • Потрібно певна дресирування
 • Enjoys active walks
 • Любить гуляти по годині на день
 • Medium dog
 • Мінімальна слинотеча
 • Невиражена слинотеча
 • Гіпоалергенна порода
 • «Балакучий» і галасливий собака
 • Сторожовий пес. Гавкає та попереджає про небезпеку
 • Може знадобитися навчання для проживання з іншими домашніми тваринами
 • Може знадобитися навчання для проживання з дітьми

Походження

Кері-блю-тер'єр — універсальний сільський собака. Кері-блю охороняв присадибні ділянки, знищував гризунів, полював і приносив мисливцеві дрібну дичину, і навіть пас худобу. Кажуть, що він походить від собаки, який підплив до ірландських берегів після корабельної аварії, однак існують різні варіанти легенди. Згідно з одним спочатку це був маленький блакитно-сірий спанієль з корабля Іспанської Армади. Згідно з другим — це був російський чорний тер'єр на кораблі, який сів на мілину в затоці Тралі. А дехто до цього часу упевнений, що це був португальський водяний собака з вантажного судна. Кажуть, що собака спарився з місцевими породами тер'єрів, так і з'явився кері-блю.

Риси характеру

Кері-блю-тер'єр — типовий тер'єр. Він пильний, рішучий, впевнений у собі, і може бути впертим. Він повинен бути і дисциплінованим, і грайливим, але іноді його дисциплінованість виглядає сумнівною! Деякі можуть не ладнати з іншими собаками, тому необхідні рання соціалізація та постійне навчання.

Здоров'я

Як правило, досить здорова порода, найпоширенішими проблемами зі здоров'ям є деякі проблеми з очима та шкірою.

Вправи

Кері-блю-тер'єру потрібна одна година повсякденного навантаження, хоча він з радістю тренуватиметься більше, якщо ви дозволите. Кері-блю — універсальний собака і може насолоджуватися аджиліті та іншими видами кінологічного спорту. Після прогулянок перевірте шерсть, оскільки вона є магнітом для насіння трави, липких бруньок тощо.

Харчування

Дієта вашого собаки повинна мати правильний баланс з усіх головних груп поживних речовин і включати постійне забезпечення прісною водою. Важливо регулярно оцінювати стан тіла, щоб перевірити, чи залишається ваш собака в ідеальній формі, а також не забувати годувати його принаймні двічі на день та згідно з рекомендаціями щодо призначеної для нього їжі.

Грумінг

М'яка, шовковиста і хвиляста шерсть не линяє і потребує щоденного розчісування щіткою, а також підстригання кожні шість-вісім тижнів.

Найкращі породи собак для дітей

Хоча традиційно вважається, що багато собак добре ладять з дітьми, усім собакам і дітям потрібно вчитися тому, як спілкуватися і поважати один одного, щоб їм було безпечно разом. І навіть при такому вмінні собак і малих дітей ніколи не слід залишати разом без нагляду дорослих, які повинні завжди спостерігати за усіма їхніми контактами.

Dog

Чи підходить вам ця порода?

Усі собаки мають власні, унікальні риси характеру, але є певні інстинкти й особливості поведінки, з якими вони народжуються. Спробуйте наш Інструмент для підбору породи і дізнайтеся, яка порода собак найкраще підходить вашим уподобанням і способу життя. Якщо у вас і вашого собаки схожі вподобання, ви швидше за все щасливо житимете разом

На що слід зважати дал

Прийняття

Взяти собаку з притулку або агентства з опіки — це вчинок, що принесе надзвичайне моральне задоволення. Часто це означає дати собакам другий шанс у житті. Дуже багато тварин чекають на люблячу сім'ю, що стане їхнім домом. Надійні центри дуже ретельно слідкують за тим, щоб правильно підібрати відповідну собаку для людини. Працівники дізнаються все, що можуть, про собак, яких вони приймають. Також вони виділять час, щоб добре взнати вас, вашу сім'ю і ваш спосіб життя, перш ніж запропонують будь-якого зі своїх собак. Працівники з радістю допоможуть вам порадою і дадуть відповіді на будь-які ваші запитання, що можуть виникати у вас до і після того, як ви візьмете собаку. Натисніть тут [https://www.purina.co.uk/dogs/getting-a-new-dog/finding-the-right-dog-for-me/adopting-a-dog], щоб отримати більше інформації.

Пошук правильного заводчика

Якщо ваше серце лежить до породистого цуценяти, найкращим рішенням буде знайти авторитетного заводчика. Зверніться в The Kennel Club [додати посилання] або до секретаря клубу собаківників, який може мати список доступних цуценят або допоможе вам знайти заводчиків у вашій місцевості. Намагайтесь обрати заводчика, який є учасником схеми довірених заводчиків Kennel Club. Відвідуйте собачі виставки, щоб особисто зустрічатися з заводчиками і запитуйте в них про наявність цуценят обраної вами породи.

Привітайте собаку у своєму домі

Незалежно від того, чи принесете додому крихітне цуценя чи візьмете дорослого собаку, це буде надзвичайно захопливий час для всіх. Поки ви чекаєте на прибуття, вам потрібно буде якось відволіктися. Якраз є декілька справ, які вам потрібно буде владнати.  Посилання на https://www.purina.co.uk/dogs/getting-a-new-dog/welcoming-your-dog/welcoming-your-dog-home