Японський хін

Japanese Chin

Японський хін — це витончений кімнатний собачка. Дорослі японські хіни важать 1,8–3,2 кг і мають зріст 20–27 см. Він має елегантно-аристократичний вигляд, рясну, довгу, пряму, м'яку та шовковисту шерсть. Шерсть буває чорно-білою або рудувато-білою.

 • Собака, який підходить для недосвідчених господарів
 • Потрібно елементарного дресирування
 • Enjoys gentle walks
 • Любить гуляти півгодини щодня
 • Little toy dog
 • Невиражена слинотеча
 • Негіпоалергенна порода
 • Тихий собака
 • Сторожовий пес. Гавкає та попереджає про небезпеку
 • Чудово ладнає з іншими домашніми тваринами
 • Прекрасний сімейний собака

Походження

Вважається, що стародавня порода японських собак хін виникла в Китаї, і, ймовірно, була завезена до Японії в якості подарунка імператору від китайського імператорського двору. Це собаки-компаньйони, їх навмисно вивели такими маленькими, адже вони повинні були вміститися в рукавах кімоно осіб імператорської крові та знатних дам. Декількох собак подарували королівським послам, і португальські моряки, можливо, завезли до Європи представників породи японський хін ще у XVII столітті. Але тільки в середині та наприкінці XIX століття вони стали швидко набирати популярність.

Риси характеру

Породу японський хін розводили як собаку-компаньйона протягом століть. Це життєрадісний, делікатний, ніжний, ласкавий собачка, який дуже любить проводити час з людьми і ненавидить залишатись надовго на самоті. Він любить дітей, але через розміри йому краще підходить родина з дітьми старшого віку, бо маленькі діти можуть ненавмисно завдати йому шкоди.

Здоров'я

Через свою пласку морду японський хін більш схильний до проблем з диханням. Тому слід уникати перенапруження та перегріву. Як і багато малих порід, може страждати на хвороби колінних чашечок, які можуть тимчасово зісковзнути з місця (вивих наколінника).

Вправи

Японський хін не потребує дуже багато повсякденного навантаження, враховуючи його розмір — вистачить приблизно півгодини на день. Не змушуйте його займатися в дуже теплу погоду, оскільки у нього можуть виникнути труднощі з диханням через сплощений ніс/морду. Замість цього гуляйте з ним прохолодним раннім ранком або вечором.

Харчування

Мініатюрні собаки мають швидкий метаболізм, а це означає, що вони дуже швидко спалюють енергію. При цьому через свої маленькі шлунки вони повинні їсти небагато, але часто. Для малих порід спеціально розробляється харчування з належними рівнями ключових поживних речовин і шматочками меншого розміру, які підходять для їхнього невеликого рота. Це також сприяє жуванню і покращує травлення.

Грумінг

Щоб довга шерсть японського хіна не заплутувалась, її потрібно розчісувати щіткою два-три рази на тиждень. Переконайтесь, що кутики очей залишаються чистими, за потреби протирайте їх зволоженою ваткою. Цікаво, що слово «хін» означає «схожий на кішку»: ці собаки часто вмиваються подушечками лап, як це роблять коти.

Найкращі породи собак для дітей

Хоча традиційно вважається, що багато собак добре ладять з дітьми, усім собакам і дітям потрібно вчитися тому, як спілкуватися і поважати один одного, щоб їм було безпечно разом. І навіть при такому вмінні собак і малих дітей ніколи не слід залишати разом без нагляду дорослих, які повинні завжди спостерігати за усіма їхніми контактами.

Dog

Чи підходить вам ця порода?

Усі собаки мають власні, унікальні риси характеру, але є певні інстинкти й особливості поведінки, з якими вони народжуються. Спробуйте наш Інструмент для підбору породи і дізнайтеся, яка порода собак найкраще підходить вашим уподобанням і способу життя. Якщо у вас і вашого собаки схожі вподобання, ви швидше за все щасливо житимете разом

На що слід зважати дал

Прийняття

Взяти собаку з притулку або агентства з опіки — це вчинок, що принесе надзвичайне моральне задоволення. Часто це означає дати собакам другий шанс у житті. Дуже багато тварин чекають на люблячу сім'ю, що стане їхнім домом. Надійні центри дуже ретельно слідкують за тим, щоб правильно підібрати відповідну собаку для людини. Працівники дізнаються все, що можуть, про собак, яких вони приймають. Також вони виділять час, щоб добре взнати вас, вашу сім'ю і ваш спосіб життя, перш ніж запропонують будь-якого зі своїх собак. Працівники з радістю допоможуть вам порадою і дадуть відповіді на будь-які ваші запитання, що можуть виникати у вас до і після того, як ви візьмете собаку. Натисніть тут [https://www.purina.co.uk/dogs/getting-a-new-dog/finding-the-right-dog-for-me/adopting-a-dog], щоб отримати більше інформації.

Пошук правильного заводчика

Якщо ваше серце лежить до породистого цуценяти, найкращим рішенням буде знайти авторитетного заводчика. Зверніться в The Kennel Club [додати посилання] або до секретаря клубу собаківників, який може мати список доступних цуценят або допоможе вам знайти заводчиків у вашій місцевості. Намагайтесь обрати заводчика, який є учасником схеми довірених заводчиків Kennel Club. Відвідуйте собачі виставки, щоб особисто зустрічатися з заводчиками і запитуйте в них про наявність цуценят обраної вами породи.

Привітайте собаку у своєму домі

Незалежно від того, чи принесете додому крихітне цуценя чи візьмете дорослого собаку, це буде надзвичайно захопливий час для всіх. Поки ви чекаєте на прибуття, вам потрібно буде якось відволіктися. Якраз є декілька справ, які вам потрібно буде владнати.  Посилання на https://www.purina.co.uk/dogs/getting-a-new-dog/welcoming-your-dog/welcoming-your-dog-home