Італійський спінон

Italian Spinone

Італійський спінон — це мускулистий, міцний собака квадратної форми. Дорослі пси мають зріст 60–70 см і важать 34–39 кг, а дорослі суки — 58–65 см і важать 29–34 кг. Їхня шерсть середньої довжини буває білого, біло-помаранчевого, помаранчево-чалого (гарний мікс кольорових та білих волосків), біло-коричневого та коричнево-чалого кольорів.

 • Я доглядав за собаками, але ніколи не був власником
 • Потрібно певна дресирування
 • Enjoys vigorous walks
 • Любить гуляти більше двох годин щодня
 • Large dog
 • Невиражена слинотеча
 • Негіпоалергенна порода
 • Тихий собака
 • Не сторожовий пес
 • Може знадобитися навчання для проживання з іншими домашніми тваринами
 • Прекрасний сімейний собака

Походження

Ніхто не може точно сказати, звідки походить італійський спінон, але на картинах епохи Відродження зображені італійські жорсткошерсті пойнтери, які ззовні не відрізняються від сучасної породи. Іноді його називають Spinone Italiano або італійським грифоном. На своїй батьківщині він давно відомий як універсальний рушничний собака, якого відносять до порід HPR (що означає «полювати, вказувати на здобич і витягувати її»), він повний енергії як у воді, у болоті, так і на землі.

Риси характеру

Італійський спінон — делікатний, толерантний, товариський, веселий собака, який дуже полюбляє проводити час з людьми, чи то гра в саду, чи то якщо він просто лежатиме біля ваших ніг наприкінці тривалої прогулянки. Для нього необхідні активний спосіб життя та регулярні фізичні вправи на відкритому повітрі.

Здоров'я

Італійський спінон — це зазвичай міцна і здорова порода. Як і багато інших великих порід, може страждати на дисплазію кульшового суглоба (стан, який може призвести до проблем з рухливістю). Тому перед розведенням слід обстежувати стегна.

Вправи

Для цього собаки потрібно щонайменше дві години повсякденного навантаження. Він дуже витривалий і буде насолоджуватися всіма видами фізичних вправ: від HPR, до плавання або принесення іграшок (на воді або на землі).

Харчування

У порівнянні з собаками менших порід собаки великих порід не тільки мають підвищений апетит, але й потребують збалансованого раціону з різних поживних речовин, що містить мінерали і вітаміни. Італійський спінон має схильність до здуття і проблем зі шлунком; якщо годувати його частіше, але меншими порціями, це допоможе мінімізувати цей ризик.

Грумінг

Товста, груба шерсть має довжину 4–6 см. Собака має густі брови і вуса/бороду, на яких збираються слина і їжа, тому їх потрібно регулярно витирати. Шерсть слід розчісувати щіткою декілька разів на тиждень, а також за потреби робити стрипінг (шерсть вищипується).

Найкращі породи собак для дітей

Хоча традиційно вважається, що багато собак добре ладять з дітьми, усім собакам і дітям потрібно вчитися тому, як спілкуватися і поважати один одного, щоб їм було безпечно разом. І навіть при такому вмінні собак і малих дітей ніколи не слід залишати разом без нагляду дорослих, які повинні завжди спостерігати за усіма їхніми контактами.

Dog

Чи підходить вам ця порода?

Усі собаки мають власні, унікальні риси характеру, але є певні інстинкти й особливості поведінки, з якими вони народжуються. Спробуйте наш Інструмент для підбору породи і дізнайтеся, яка порода собак найкраще підходить вашим уподобанням і способу життя. Якщо у вас і вашого собаки схожі вподобання, ви швидше за все щасливо житимете разом

На що слід зважати дал

Прийняття

Взяти собаку з притулку або агентства з опіки — це вчинок, що принесе надзвичайне моральне задоволення. Часто це означає дати собакам другий шанс у житті. Дуже багато тварин чекають на люблячу сім'ю, що стане їхнім домом. Надійні центри дуже ретельно слідкують за тим, щоб правильно підібрати відповідну собаку для людини. Працівники дізнаються все, що можуть, про собак, яких вони приймають. Також вони виділять час, щоб добре взнати вас, вашу сім'ю і ваш спосіб життя, перш ніж запропонують будь-якого зі своїх собак. Працівники з радістю допоможуть вам порадою і дадуть відповіді на будь-які ваші запитання, що можуть виникати у вас до і після того, як ви візьмете собаку. Натисніть тут [https://www.purina.co.uk/dogs/getting-a-new-dog/finding-the-right-dog-for-me/adopting-a-dog], щоб отримати більше інформації.

Пошук правильного заводчика

Якщо ваше серце лежить до породистого цуценяти, найкращим рішенням буде знайти авторитетного заводчика. Зверніться в The Kennel Club [додати посилання] або до секретаря клубу собаківників, який може мати список доступних цуценят або допоможе вам знайти заводчиків у вашій місцевості. Намагайтесь обрати заводчика, який є учасником схеми довірених заводчиків Kennel Club. Відвідуйте собачі виставки, щоб особисто зустрічатися з заводчиками і запитуйте в них про наявність цуценят обраної вами породи.

Привітайте собаку у своєму домі

Незалежно від того, чи принесете додому крихітне цуценя чи візьмете дорослого собаку, це буде надзвичайно захопливий час для всіх. Поки ви чекаєте на прибуття, вам потрібно буде якось відволіктися. Якраз є декілька справ, які вам потрібно буде владнати.  Посилання на https://www.purina.co.uk/dogs/getting-a-new-dog/welcoming-your-dog/welcoming-your-dog-home