Італійський хорт

Italian Greyhound

Це елегантний і стрункий собака, схожий на звичайного, але мініатюрного хорта. Шерсть гладка і блискуча; може бути різних відтінків (докладніше див. Стандарт породи). Голова вузька з чарівною мордочкою, вуха м'яко складені і розташовуються високо на голові. Хребет являє собою плавну лінію, яка спочатку йде вниз, а потім чітко піднімається в області попереку. Хода — жвава й вільна. Дорослі італійські хорти досягають 32–38 см і важать 3,6–4,5 кг.

 • Я доглядав за собаками, але ніколи не був власником
 • Потрібно елементарного дресирування
 • Enjoys active walks
 • Любить гуляти півгодини щодня
 • Little toy dog
 • Мінімальна слинотеча
 • Мінімальна слинотеча
 • Негіпоалергенна порода
 • «Балакучий» і галасливий собака
 • Сторожовий пес. Гавкає та попереджає про небезпеку
 • Може знадобитися навчання для проживання з іншими домашніми тваринами
 • Може знадобитися навчання для проживання з дітьми

Походження

Вважається, що порода собак італійський хорт виникла в Єгипті; муміфіковані собаки, які дуже схожі на сучасну породу, були дійсно знайдені в гробницях фараонів. Римляни завезли цю породу до Середземномор'я у VI столітті до нашої ери, там вона дуже полюбилася грецькій та римській знаті. Пік популярності породи припав на XVI-XVII століття, у цей час її представники прикрашали безліч королівських дворів. Серед відомих власників — Марія Стюарт, Карл I, Фрідріх II та королева Вікторія. Можливо, італійський хорт полював на кроликів, але перш за все його розводили як собаку-компаньйона.

Риси характеру

Це милий собака, який любить притискатися: частково — аби продемонструвати прихильність, а частково — через потребу зберігати тепло! Італійського хорта краще соціалізувати у ранньому віці, щоб він швидше приймав незнайомців та адаптувався до різних ситуацій. Цьому собаці може знадобитися час, щоб прив'язатися до власника, але він стане прекрасним компаньйоном, якщо з ним потоваришувати.

Здоров'я

Італійський хорт — це, як правило, здорова порода, але може страждати від зламаних ніг. Як і багато інших порід, може страждати на спадкові захворювання очей, тому рекомендується проводити перевірку зору.

Вправи

Хоча це дуже маленький собака, це все-таки хорт, і він дуже любить бігати. Найкраще дозволити італійському хорту бігати в обмеженому просторі, оскільки він може втекти в погоні за здобиччю. Слід уважно стежити за повсякденним навантаженням, поки собака не виросте повністю, і навіть тоді слід бути обережними, адже в цих собак ніжні кінцівки. Здоровий дорослий собака повинен мати щонайменше годину повсякденного навантаження.

Харчування

Мініатюрні собаки мають швидкий метаболізм, а це означає, що вони дуже швидко спалюють енергію. При цьому через свої маленькі шлунки вони повинні їсти небагато, але часто. Для малих порід спеціально розробляється харчування з належними рівнями ключових поживних речовин і шматочками меншого розміру, які підходять для їхнього невеликого рота. Це також сприяє жуванню і покращує травлення.

Грумінг

Італійський хорт потребує дуже мало догляду за шерстю, оскільки вона дуже коротка. Протирання шматком тканини посилить блиск шерсті. Але цим собакам все ж потрібен ретельний догляд за зубами, оскільки вони дуже схильні до проблем з зубами.

Найкращі породи собак для дітей

Хоча традиційно вважається, що багато собак добре ладять з дітьми, усім собакам і дітям потрібно вчитися тому, як спілкуватися і поважати один одного, щоб їм було безпечно разом. І навіть при такому вмінні собак і малих дітей ніколи не слід залишати разом без нагляду дорослих, які повинні завжди спостерігати за усіма їхніми контактами.

Dog

Чи підходить вам ця порода?

Усі собаки мають власні, унікальні риси характеру, але є певні інстинкти й особливості поведінки, з якими вони народжуються. Спробуйте наш Інструмент для підбору породи і дізнайтеся, яка порода собак найкраще підходить вашим уподобанням і способу життя. Якщо у вас і вашого собаки схожі вподобання, ви швидше за все щасливо житимете разом

На що слід зважати дал

Прийняття

Взяти собаку з притулку або агентства з опіки — це вчинок, що принесе надзвичайне моральне задоволення. Часто це означає дати собакам другий шанс у житті. Дуже багато тварин чекають на люблячу сім'ю, що стане їхнім домом. Надійні центри дуже ретельно слідкують за тим, щоб правильно підібрати відповідну собаку для людини. Працівники дізнаються все, що можуть, про собак, яких вони приймають. Також вони виділять час, щоб добре взнати вас, вашу сім'ю і ваш спосіб життя, перш ніж запропонують будь-якого зі своїх собак. Працівники з радістю допоможуть вам порадою і дадуть відповіді на будь-які ваші запитання, що можуть виникати у вас до і після того, як ви візьмете собаку. Натисніть тут [https://www.purina.co.uk/dogs/getting-a-new-dog/finding-the-right-dog-for-me/adopting-a-dog], щоб отримати більше інформації.

Пошук правильного заводчика

Якщо ваше серце лежить до породистого цуценяти, найкращим рішенням буде знайти авторитетного заводчика. Зверніться в The Kennel Club [додати посилання] або до секретаря клубу собаківників, який може мати список доступних цуценят або допоможе вам знайти заводчиків у вашій місцевості. Намагайтесь обрати заводчика, який є учасником схеми довірених заводчиків Kennel Club. Відвідуйте собачі виставки, щоб особисто зустрічатися з заводчиками і запитуйте в них про наявність цуценят обраної вами породи.

Привітайте собаку у своєму домі

Незалежно від того, чи принесете додому крихітне цуценя чи візьмете дорослого собаку, це буде надзвичайно захопливий час для всіх. Поки ви чекаєте на прибуття, вам потрібно буде якось відволіктися. Якраз є декілька справ, які вам потрібно буде владнати.  Посилання на https://www.purina.co.uk/dogs/getting-a-new-dog/welcoming-your-dog/welcoming-your-dog-home