Ірландський тер'єр

Irish Terrier

Цей елегантний тер'єр середнього розміру має жорстку шерсть, яка буває рудого, рудувато-пшеничного або жовто-рудого кольору. Дорослі собаки-самці мають зріст 48 см, а самки — 46 см, а важать вони близько 11–12 кг.

 • Я доглядав за собаками, але ніколи не був власником
 • Потрібно певна дресирування
 • Enjoys active walks
 • Любить гуляти по годині на день
 • Medium dog
 • Мінімальна слинотеча
 • Невиражена слинотеча
 • Негіпоалергенна порода
 • «Балакучий» і галасливий собака
 • Сторожовий пес. Гавкає та попереджає про небезпеку
 • Може знадобитися навчання для проживання з іншими домашніми тваринами
 • Може знадобитися навчання для проживання з дітьми

Походження

Порода собак ірландський тер'єр походить з регіону Корк. Вважається, що це одна з найдавніших корінних порід Ірландії, представники якої виконують роль сторожового собаки та борються з гризунами. Колись його називали ірландським червоним тер'єром, щоб уникнути плутанини між іншими породами ірландських тер'єрів. Також прізвисько цього собаки «Червоний диявол», а за часів Першої світової війни він також служив листоношею — передавав повідомлення. Точне його походження невідоме, але він, мабуть, походить від стародавнього чорно-коричневого тер'єра.

Риси характеру

«Червоний диявол» насправді не заслуговує на це прізвисько. Так, ірландські тер'єри можуть бути безрозсудними і пустотливими, і іноді досить агресивно поводитися з іншими собаками, але з людьми ці собаки добрі, веселі та віддані.

Здоров'я

Ірландський тер'єр — це зазвичай міцна і здорова порода. У них зустрічається спадкова хвороба під назвою гіперкератоз, коли подушечки стоп розтріскуються, але завдяки селекції зараз ця хвороба зустрічається рідко.

Вправи

Потрібне повсякденне навантаження на годину. Якщо ваш собака свариться з іншими, тоді тримайте його на повідці у громадських місцях, щоб переконатись, що він не заважає. Спробуйте продовжувати займатися без повідця в районах, де він не зустрінеться з іншими собаками.

Харчування

Дієта вашого ірландського тер'єра повинна мати правильний баланс з усіх головних груп поживних речовин і включати постійне забезпечення прісною водою. Крім цього, важливо регулярно оцінювати стан тіла, щоб перевірити, чи залишається ваш собака в ідеальній формі, а також не забувати годувати його принаймні двічі на день згідно з рекомендаціями щодо призначеної для нього їжі.

Грумінг

Груба, жорстка верхня шерсть є прямою і лежить плоско. Також є м'якше і щільніше підшерстя. Необхідно розчісувати щіткою декілька разів на тиждень, а також робити стрипінг шерсті (мертва шерсть вищипується) два-три рази на рік.

Найкращі породи собак для дітей

Хоча традиційно вважається, що багато собак добре ладять з дітьми, усім собакам і дітям потрібно вчитися тому, як спілкуватися і поважати один одного, щоб їм було безпечно разом. І навіть при такому вмінні собак і малих дітей ніколи не слід залишати разом без нагляду дорослих, які повинні завжди спостерігати за усіма їхніми контактами.

Dog

Чи підходить вам ця порода?

Усі собаки мають власні, унікальні риси характеру, але є певні інстинкти й особливості поведінки, з якими вони народжуються. Спробуйте наш Інструмент для підбору породи і дізнайтеся, яка порода собак найкраще підходить вашим уподобанням і способу життя. Якщо у вас і вашого собаки схожі вподобання, ви швидше за все щасливо житимете разом

На що слід зважати дал

Прийняття

Взяти собаку з притулку або агентства з опіки — це вчинок, що принесе надзвичайне моральне задоволення. Часто це означає дати собакам другий шанс у житті. Дуже багато тварин чекають на люблячу сім'ю, що стане їхнім домом. Надійні центри дуже ретельно слідкують за тим, щоб правильно підібрати відповідну собаку для людини. Працівники дізнаються все, що можуть, про собак, яких вони приймають. Також вони виділять час, щоб добре взнати вас, вашу сім'ю і ваш спосіб життя, перш ніж запропонують будь-якого зі своїх собак. Працівники з радістю допоможуть вам порадою і дадуть відповіді на будь-які ваші запитання, що можуть виникати у вас до і після того, як ви візьмете собаку. Натисніть тут [https://www.purina.co.uk/dogs/getting-a-new-dog/finding-the-right-dog-for-me/adopting-a-dog], щоб отримати більше інформації.

Пошук правильного заводчика

Якщо ваше серце лежить до породистого цуценяти, найкращим рішенням буде знайти авторитетного заводчика. Зверніться в The Kennel Club [додати посилання] або до секретаря клубу собаківників, який може мати список доступних цуценят або допоможе вам знайти заводчиків у вашій місцевості. Намагайтесь обрати заводчика, який є учасником схеми довірених заводчиків Kennel Club. Відвідуйте собачі виставки, щоб особисто зустрічатися з заводчиками і запитуйте в них про наявність цуценят обраної вами породи.

Привітайте собаку у своєму домі

Незалежно від того, чи принесете додому крихітне цуценя чи візьмете дорослого собаку, це буде надзвичайно захопливий час для всіх. Поки ви чекаєте на прибуття, вам потрібно буде якось відволіктися. Якраз є декілька справ, які вам потрібно буде владнати.  Посилання на https://www.purina.co.uk/dogs/getting-a-new-dog/welcoming-your-dog/welcoming-your-dog-home