Різеншнауцер

Giant Schnauzer

Різеншнауцер — великий, імпозантний, пильний, міцний собака досить квадратної форми. Дорослі пси мають зріст 65–70 см, а дорослі суки — 60–65 см. Дорослі пси важать приблизно 45 кг. Їхня груба, жорстка шерсть буває чорного кольору або відтінку «перець із сіллю» (світло- та темно-сірого).

 • Я власник з величезним досвідом
 • Потрібно додаткового дресирування
 • Enjoys vigorous walks
 • Любить гуляти одна чи дві години щодня
 • Large dog
 • Мінімальна слинотеча
 • Невиражена слинотеча
 • Гіпоалергенна порода
 • «Балакучий» і галасливий собака
 • Сторожовий пес. Гавкає, попереджає про небезпеку та фізично захищає
 • Може знадобитися навчання для проживання з іншими домашніми тваринами
 • Може знадобитися навчання для проживання з дітьми

Походження

Різеншнауцер походить від жорсткошерстого собаки середнього розміру типу пінчер, якого в Баварії XV століття використовували як щуролова та для інших справ у маєтках. Саме від цього собаки походять усі три розміри шнауцера. У XIX столітті деяких із цих собак схрестили з більшими породами, які гнали велику рогату худобу, і можливо, з догами, щоб отримати собаку гігантського розміру. Цей собака гнав велику рогату худобу на ринок, тому не дивно, що тепер його часто використовують у поліції та для охорони.

Риси характеру

Різеншнауцер на вигляд сильний і імпозантний, але за характером він добродушний. Він може ладнати з іншими собаками та з котами, але йому необхідні рання соціалізація, акуратне знайомство та нагляд. Вони краще ладнають з собакою іншої статі. Від природи сторожовий собака, він пильний і буде гавкати, щоб за потреби привернути вашу увагу.

Здоров'я

Як і багато інших порід, різеншнауцер може страждати на різні спадкові захворювання очей та дисплазію кульшового суглоба (стан, який може призвести до проблем з рухливістю). Тому перед розведенням слід обстежувати очі та стегна. Епілепсія та певний тип раку пальців на лапах також зустрічаються відносно часто.

Вправи

Щоб собака був задоволений, потрібно більше двох годин вправ на день. Він любить природу і на нього не впливає ні дощ, ні холод, завдяки стійкій до явищ погоди шерсті. Однак шерсть потрібно буде перевірити після прогулянки, вичистити бруд і весь мотлох, що зібрався.

Харчування

У порівнянні з собаками менших порід собаки великих порід не тільки мають підвищений апетит, але й потребують збалансованого раціону з різних поживних речовин, що містить мінерали і вітаміни. Різеншнауцер також має схильність до здуття і проблем зі шлунком; якщо годувати його частіше, але меншими порціями, це допоможе мінімізувати цей ризик.

Грумінг

Щодня перевіряйте шерсть після прогулянок і розчісуйте щіткою два-три рази на тиждень. Кожні три місяці потрібно робити ручний стрипінг, щоб прибрати відмерлу шерсть, хоча ті власники, які представляють своїх собак на виставках, можуть надати перевагу підстриганню шерсті.

Найкращі породи собак для дітей

Хоча традиційно вважається, що багато собак добре ладять з дітьми, усім собакам і дітям потрібно вчитися тому, як спілкуватися і поважати один одного, щоб їм було безпечно разом. І навіть при такому вмінні собак і малих дітей ніколи не слід залишати разом без нагляду дорослих, які повинні завжди спостерігати за усіма їхніми контактами.

Dog

Чи підходить вам ця порода?

Усі собаки мають власні, унікальні риси характеру, але є певні інстинкти й особливості поведінки, з якими вони народжуються. Спробуйте наш Інструмент для підбору породи і дізнайтеся, яка порода собак найкраще підходить вашим уподобанням і способу життя. Якщо у вас і вашого собаки схожі вподобання, ви швидше за все щасливо житимете разом

На що слід зважати дал

Прийняття

Взяти собаку з притулку або агентства з опіки — це вчинок, що принесе надзвичайне моральне задоволення. Часто це означає дати собакам другий шанс у житті. Дуже багато тварин чекають на люблячу сім'ю, що стане їхнім домом. Надійні центри дуже ретельно слідкують за тим, щоб правильно підібрати відповідну собаку для людини. Працівники дізнаються все, що можуть, про собак, яких вони приймають. Також вони виділять час, щоб добре взнати вас, вашу сім'ю і ваш спосіб життя, перш ніж запропонують будь-якого зі своїх собак. Працівники з радістю допоможуть вам порадою і дадуть відповіді на будь-які ваші запитання, що можуть виникати у вас до і після того, як ви візьмете собаку. Натисніть тут [https://www.purina.co.uk/dogs/getting-a-new-dog/finding-the-right-dog-for-me/adopting-a-dog], щоб отримати більше інформації.

Пошук правильного заводчика

Якщо ваше серце лежить до породистого цуценяти, найкращим рішенням буде знайти авторитетного заводчика. Зверніться в The Kennel Club [додати посилання] або до секретаря клубу собаківників, який може мати список доступних цуценят або допоможе вам знайти заводчиків у вашій місцевості. Намагайтесь обрати заводчика, який є учасником схеми довірених заводчиків Kennel Club. Відвідуйте собачі виставки, щоб особисто зустрічатися з заводчиками і запитуйте в них про наявність цуценят обраної вами породи.

Привітайте собаку у своєму домі

Незалежно від того, чи принесете додому крихітне цуценя чи візьмете дорослого собаку, це буде надзвичайно захопливий час для всіх. Поки ви чекаєте на прибуття, вам потрібно буде якось відволіктися. Якраз є декілька справ, які вам потрібно буде владнати.  Посилання на https://www.purina.co.uk/dogs/getting-a-new-dog/welcoming-your-dog/welcoming-your-dog-home