Французький бульдог

French Bulldog

Французького бульдога легко впізнати за великими вухами, схожими на вуха кажанів. Це маленький собака з плоскою мордою і короткою блискучою шерстю, яка буває тигрового, рябого або палевого забарвлення. Дорослий французький бульдог має зріст приблизно 27–34,5 см. Дорослі пси важать 12,5 кг, а суки — 11 кг.

 • Собака, який підходить для недосвідчених господарів
 • Потрібно елементарного дресирування
 • Enjoys gentle walks
 • Любить гуляти півгодини щодня
 • Small dog
 • Мінімальна слинотеча
 • Мінімальна слинотеча
 • Негіпоалергенна порода
 • Тихий собака
 • Сторожовий пес. Гавкає та попереджає про небезпеку
 • Може знадобитися навчання для проживання з іншими домашніми тваринами
 • Може знадобитися навчання для проживання з дітьми

Походження

Той-бульдоги були улюбленцями мереживниць в регіоні Мідлендс; вони супроводжували їх до фабрик. Торгівці, які переїхали до Франції, взяли з собою своїх собак, яких пізніше схрестили з собаками з коротшими мордочками. Так з'явилася порода французький бульдог, вона була саме такою, якою ми знаємо її і сьогодні.

Риси характеру

Французький бульдог — це веселий собака, який сповнений енергії і ласкавий до своїх близьких. Це мужній собака, який вважає, що він у рази більший, ніж є насправді, і навряд чи відступить, якщо до нього причепиться інший собака (деякі собаки не можуть «читати» його по спокійній морді і починають конфліктувати з французом).

Здоров'я

Найпоширеніші проблеми зі здоров'ям, з якими стикаються французькі бульдоги, стосуються їхньої пласкої морди, що призводить до обструкції дихальних шляхів і утрудненого дихання. Тому слід уникати надмірного фізичного навантаження та перегріву. Вони також схильні до шкірних інфекцій, захворювань очей та дисплазії кульшового та ліктьового суглобів (суглобові захворювання можуть задавати сильно болю та призвести до проблем з рухливістю), а також до проблем з хребтом.

Вправи

Французький бульдог не потребує багато повсякденного навантаження, порівняно з деякими породами: близько години вправ на день повинно вистачити. Переконайтеся, що собака захищений від спеки, оскільки через свою пласку морду він може страждати від теплового виснаження та дихальних розладів, якщо займатися в теплу погоду. Вигулюйте його влітку рано вранці та пізно ввечері.

Харчування

Маленькі собаки мають швидкий метаболізм, а це означає, що вони дуже швидко спалюють енергію. При цьому через свої маленькі шлунки вони повинні їсти небагато, але часто. Для малих порід спеціально розробляється харчування з належними рівнями ключових поживних речовин і шматочками меншого розміру, які підходять для їхнього невеликого рота. Це також сприяє жуванню і покращує травлення.

Грумінг

Коротка, щільна лискуча шерсть потребує мінімального грумінгу — розчісування один раз на тиждень більш ніж достатньо. Але лицьові зморшки все ж потребують регулярного чищення. Крім цього, вуха схильні до виникнення проблем і потребуватимуть частих перевірок і регулярної уваги.

Найкращі породи собак для дітей

Хоча традиційно вважається, що багато собак добре ладять з дітьми, усім собакам і дітям потрібно вчитися тому, як спілкуватися і поважати один одного, щоб їм було безпечно разом. І навіть при такому вмінні собак і малих дітей ніколи не слід залишати разом без нагляду дорослих, які повинні завжди спостерігати за усіма їхніми контактами.

Dog

Чи підходить вам ця порода?

Усі собаки мають власні, унікальні риси характеру, але є певні інстинкти й особливості поведінки, з якими вони народжуються. Спробуйте наш Інструмент для підбору породи і дізнайтеся, яка порода собак найкраще підходить вашим уподобанням і способу життя. Якщо у вас і вашого собаки схожі вподобання, ви швидше за все щасливо житимете разом

На що слід зважати дал

Прийняття

Взяти собаку з притулку або агентства з опіки — це вчинок, що принесе надзвичайне моральне задоволення. Часто це означає дати собакам другий шанс у житті. Дуже багато тварин чекають на люблячу сім'ю, що стане їхнім домом. Надійні центри дуже ретельно слідкують за тим, щоб правильно підібрати відповідну собаку для людини. Працівники дізнаються все, що можуть, про собак, яких вони приймають. Також вони виділять час, щоб добре взнати вас, вашу сім'ю і ваш спосіб життя, перш ніж запропонують будь-якого зі своїх собак. Працівники з радістю допоможуть вам порадою і дадуть відповіді на будь-які ваші запитання, що можуть виникати у вас до і після того, як ви візьмете собаку. Натисніть тут [https://www.purina.co.uk/dogs/getting-a-new-dog/finding-the-right-dog-for-me/adopting-a-dog], щоб отримати більше інформації.

Пошук правильного заводчика

Якщо ваше серце лежить до породистого цуценяти, найкращим рішенням буде знайти авторитетного заводчика. Зверніться в The Kennel Club [додати посилання] або до секретаря клубу собаківників, який може мати список доступних цуценят або допоможе вам знайти заводчиків у вашій місцевості. Намагайтесь обрати заводчика, який є учасником схеми довірених заводчиків Kennel Club. Відвідуйте собачі виставки, щоб особисто зустрічатися з заводчиками і запитуйте в них про наявність цуценят обраної вами породи.

Привітайте собаку у своєму домі

Незалежно від того, чи принесете додому крихітне цуценя чи візьмете дорослого собаку, це буде надзвичайно захопливий час для всіх. Поки ви чекаєте на прибуття, вам потрібно буде якось відволіктися. Якраз є декілька справ, які вам потрібно буде владнати.  Посилання на https://www.purina.co.uk/dogs/getting-a-new-dog/welcoming-your-dog/welcoming-your-dog-home