Кавалер-кінг-чарльз-спанієль

Cavalier King Charles Spaniel

Маленький спанієль з укороченою мордочкою з чіткими лініями, великими карими очима та шовковистою шерстю. Забарвлення кавалер-кінг-чарльз-спанієля — чорно-підпале, рубінове, рудо-білий (бленгейм) та трикольоровий (каштанові плями на перламутрово-білому фоні). Дорослі собаки мають зріст 30–33 см і вагу 5,5–8 кг.

 • Я власник з величезним досвідом
 • Потрібно елементарного дресирування
 • Enjoys gentle walks
 • Любить гуляти по годині на день
 • Small dog
 • Мінімальна слинотеча
 • Невиражена слинотеча
 • Негіпоалергенна порода
 • «Балакучий» і галасливий собака
 • Сторожовий пес. Гавкає та попереджає про небезпеку
 • Чудово ладнає з іншими домашніми тваринами
 • Прекрасний сімейний собака

Походження

Первісний кавалер-кінг-чарльз-спанієль був виведений з кімнатних спанієлів, зображення яких можна побачити на картинах живописців XVI, XVII і XVIII століть, таких як Тиціан та Гейнсборо. Жінки часто тримали їх в якості домашніх улюбленців, а вони гріли їм коліна. Король Карл II так любив своїх спанієлів, що не міг розлучитися з ними. До 1800 року різновид з кирпатим носом набув популярності, і первісний спанієль ледве не зник. Тільки герцог Мальборо продовжував зберігати лінію, розмножуючи їх у замку Бленгейм. У 1926 році американець Розуел Елдрідж намагався відновити оригінальну породу кавалер-кінг-чарльз-спанієля, запропонувавши приз за собаку, зовнішній вигляд якого буде таким, як і на історичному портреті. Приз був вручений під час проведення кінологічного заходу Crufts і становив значну для того часу суму — 25 фунтів стерлінгів.

Риси характеру

Це ласкавий, невибагливий сімейний собака, який добре ставиться до всіх, тому він — хороший компаньйон розумних дітей та більш активних людей старшого віку. Вони не надто багато гавкають, але повідомлять про прихід незнайомців. Однак вони не є собаками-охоронцями, оскільки зустрічають дружелюбно більшість людей. Кавалер-кінг-чарльз-спанієлі уживаються з усіма, включаючи котів та інших дрібних домашніх тварин. Вони відносно маленькі та добродушно-веселі, тому їх можна брати в подорож.

Здоров'я

Найпоширенішими спадковими захворювання, на які страждають кавалер-кінг-чарльз-спанієлі, є серцеві хвороби та захворювання головного мозку/хребта (сирингомієлія). Як і багато інших порід, вони можуть страждати на різні спадкові захворювання очей та дисплазію кульшового суглоба (стан, який може призвести до проблем з рухливістю). Тому дуже важливим є обстеження очей, стегон, мозку/хребта та серця собак до схрещення.

Вправи

Кінг-чарльз-спанієль буде виконувати будь-яку кількість вправ, але обов'язково регулярних, інакше вони наберуть вагу. Близько години вправ щодня — достатньо, але вони також насолоджуються іграми та тренуваннями, у яких зможуть досягти успіху.

Харчування

Маленькі собаки мають швидкий метаболізм, а це означає, що вони дуже швидко спалюють енергію. При цьому через свої маленькі шлунки вони повинні їсти небагато, але часто. Для малих порід спеціально розробляється харчування з належними рівнями ключових поживних речовин і шматочками меншого розміру, які підходять для їхнього невеликого рота. Це також сприяє жуванню і покращує травлення.

Грумінг

Кавалер-кінг-чарльз-спанієлю слід робити ретельний грумінг щотижня. Раз на місяць необхідно підстригати кігті і шерсть між подушечками лап. Цей собака линяє, але з належним грумінгом кількість шерсті на ваших меблях буде мінімальною. Особливу увагу слід приділити вухам, оскільки вуха в них висячі з дуже обмеженою циркуляцією повітря, тому при відсутності належного догляду схильні до інфекцій.

Найкращі породи собак для дітей

Хоча традиційно вважається, що багато собак добре ладять з дітьми, усім собакам і дітям потрібно вчитися тому, як спілкуватися і поважати один одного, щоб їм було безпечно разом. І навіть при такому вмінні собак і малих дітей ніколи не слід залишати разом без нагляду дорослих, які повинні завжди спостерігати за усіма їхніми контактами.

Dog

Чи підходить вам ця порода?

Усі собаки мають власні, унікальні риси характеру, але є певні інстинкти й особливості поведінки, з якими вони народжуються. Спробуйте наш Інструмент для підбору породи і дізнайтеся, яка порода собак найкраще підходить вашим уподобанням і способу життя. Якщо у вас і вашого собаки схожі вподобання, ви швидше за все щасливо житимете разом

На що слід зважати дал

Прийняття

Взяти собаку з притулку або агентства з опіки — це вчинок, що принесе надзвичайне моральне задоволення. Часто це означає дати собакам другий шанс у житті. Дуже багато тварин чекають на люблячу сім'ю, що стане їхнім домом. Надійні центри дуже ретельно слідкують за тим, щоб правильно підібрати відповідну собаку для людини. Працівники дізнаються все, що можуть, про собак, яких вони приймають. Також вони виділять час, щоб добре взнати вас, вашу сім'ю і ваш спосіб життя, перш ніж запропонують будь-якого зі своїх собак. Працівники з радістю допоможуть вам порадою і дадуть відповіді на будь-які ваші запитання, що можуть виникати у вас до і після того, як ви візьмете собаку. Натисніть тут [https://www.purina.co.uk/dogs/getting-a-new-dog/finding-the-right-dog-for-me/adopting-a-dog], щоб отримати більше інформації.

Пошук правильного заводчика

Якщо ваше серце лежить до породистого цуценяти, найкращим рішенням буде знайти авторитетного заводчика. Зверніться в The Kennel Club [додати посилання] або до секретаря клубу собаківників, який може мати список доступних цуценят або допоможе вам знайти заводчиків у вашій місцевості. Намагайтесь обрати заводчика, який є учасником схеми довірених заводчиків Kennel Club. Відвідуйте собачі виставки, щоб особисто зустрічатися з заводчиками і запитуйте в них про наявність цуценят обраної вами породи.

Привітайте собаку у своєму домі

Незалежно від того, чи принесете додому крихітне цуценя чи візьмете дорослого собаку, це буде надзвичайно захопливий час для всіх. Поки ви чекаєте на прибуття, вам потрібно буде якось відволіктися. Якраз є декілька справ, які вам потрібно буде владнати.  Посилання на https://www.purina.co.uk/dogs/getting-a-new-dog/welcoming-your-dog/welcoming-your-dog-home