Канадський ескімоський собака

Canadian Eskimo Dog

Великий собака типу шпіц, з широкими грудьми, густою шерстю, великим пухнастим хвостом (який вони тримають над спиною) і прямими стоячими вухами. Це дивовижний, потужний собака, який буває чорно-білого, сіро-білого, рудо-білого, соболино-білого, а також біло-чорного забарвлень. Дорослі пси мають зріст 58–70 см і важать 30–40 кг, а суки — 50–60 см і важать 18–30 кг.

 • Я власник з величезним досвідом
 • Потрібно додаткового дресирування
 • Enjoys active walks
 • Любить гуляти більше двох годин щодня
 • Large dog
 • Heavy drool
 • Сильна слинотеча
 • Негіпоалергенна порода
 • Дуже галасливий собака
 • Сторожовий пес. Гавкає та попереджає про небезпеку
 • Може знадобитися навчання для проживання з іншими домашніми тваринами
 • Може знадобитися навчання для проживання з дітьми

Походження

Канадський ескімоський собака працював з мисливцями-інуїтами і допомагав знаходити діри в льоду, через які дихали тюлені, та не підпускати великих хижаків, таких як білі ведмеді. Цю породу також використовували як їздових собак. Кажуть, у 1920-х роках у регіоні їхнього походження налічувалося 20 000 канадських ескімоських собак. Але всього за 50 років, з появою снігоходів, ця кількість впала до 200, оскільки собаки, що тягнуть сані, виявилися не потрібними. Відданий своїй справі заводчик вирішив врятувати породу, але канадський ескімоський собака і зараз зустрічається досить рідко за межами Канади.

Риси характеру

Канадський ескімоський собака — це в основному досвідчений працівник, а не звичайна домашня тварина. Виведений для того, щоб тягти до 80 кг понад 100 км на день у найсуворіших арктичних умовах, він не буде дуже талановитим у звичайних побутових умовах. Орієнтований на зграю, він, тим не менше, прихильний до людей, грайливий, допитливий і голосистий.

Здоров'я

Канадський ескімоський собака — як правило, міцний собака, у якого мало певних проблем зі здоров'ям.

Вправи

Канадський ескімоський собака потребує значного фізичного навантаження, щоб задовольнити свої потреби — щонайменше дві години щодня. Енергійні види діяльності, такі як перегони на санях, є обов'язковими, хоча занадто потужних вправ у теплу погоду слід уникати через можливість перевтоми.

Харчування

У порівнянні з собаками менших порід собаки великих порід не тільки мають підвищений апетит, але й потребують збалансованого раціону з різних поживних речовин, що містить мінерали і вітаміни.

Грумінг

Тепла водостійка шерсть складається з товстого підшерстя і верхнього шару довжиною 8–15 см. Самці мають товстішу і довшу шерсть (гриву) навколо шиї і плечей. Шерсть потрібно розчісувати в середньому двічі на тиждень, але в період линяння це треба робити щодня.

Найкращі породи собак для дітей

Хоча традиційно вважається, що багато собак добре ладять з дітьми, усім собакам і дітям потрібно вчитися тому, як спілкуватися і поважати один одного, щоб їм було безпечно разом. І навіть при такому вмінні собак і малих дітей ніколи не слід залишати разом без нагляду дорослих, які повинні завжди спостерігати за усіма їхніми контактами.

Dog

Чи підходить вам ця порода?

Усі собаки мають власні, унікальні риси характеру, але є певні інстинкти й особливості поведінки, з якими вони народжуються. Спробуйте наш Інструмент для підбору породи і дізнайтеся, яка порода собак найкраще підходить вашим уподобанням і способу життя. Якщо у вас і вашого собаки схожі вподобання, ви швидше за все щасливо житимете разом

На що слід зважати дал

Прийняття

Взяти собаку з притулку або агентства з опіки — це вчинок, що принесе надзвичайне моральне задоволення. Часто це означає дати собакам другий шанс у житті. Дуже багато тварин чекають на люблячу сім'ю, що стане їхнім домом. Надійні центри дуже ретельно слідкують за тим, щоб правильно підібрати відповідну собаку для людини. Працівники дізнаються все, що можуть, про собак, яких вони приймають. Також вони виділять час, щоб добре взнати вас, вашу сім'ю і ваш спосіб життя, перш ніж запропонують будь-якого зі своїх собак. Працівники з радістю допоможуть вам порадою і дадуть відповіді на будь-які ваші запитання, що можуть виникати у вас до і після того, як ви візьмете собаку. Натисніть тут [https://www.purina.co.uk/dogs/getting-a-new-dog/finding-the-right-dog-for-me/adopting-a-dog], щоб отримати більше інформації.

Пошук правильного заводчика

Якщо ваше серце лежить до породистого цуценяти, найкращим рішенням буде знайти авторитетного заводчика. Зверніться в The Kennel Club [додати посилання] або до секретаря клубу собаківників, який може мати список доступних цуценят або допоможе вам знайти заводчиків у вашій місцевості. Намагайтесь обрати заводчика, який є учасником схеми довірених заводчиків Kennel Club. Відвідуйте собачі виставки, щоб особисто зустрічатися з заводчиками і запитуйте в них про наявність цуценят обраної вами породи.

Привітайте собаку у своєму домі

Незалежно від того, чи принесете додому крихітне цуценя чи візьмете дорослого собаку, це буде надзвичайно захопливий час для всіх. Поки ви чекаєте на прибуття, вам потрібно буде якось відволіктися. Якраз є декілька справ, які вам потрібно буде владнати.  Посилання на https://www.purina.co.uk/dogs/getting-a-new-dog/welcoming-your-dog/welcoming-your-dog-home