Ханаанський собака

Canaan Dog

Ханаанський собака — це собака середнього розміру, який за формою нагадує квадрат, схожий на шпіца, з густою, рясною шерстю і хвостом, який скручується над спиною при збудженні або русі. Груба, пряма, коротка або середньої довжини шерсть буває різних кольорів, від пісочного до рудувато-коричневого, білого або чорного. В ідеалі ханаанський собака повинен мати зріст від 50 до 60 см і важити 18–25 кг.

 • Я власник з величезним досвідом
 • Потрібно додаткового дресирування
 • Enjoys active walks
 • Любить гуляти одна чи дві години щодня
 • Medium dog
 • Мінімальна слинотеча
 • Мінімальна слинотеча
 • Негіпоалергенна порода
 • Тихий собака
 • Сторожовий пес. Гавкає та попереджає про небезпеку
 • Може знадобитися навчання для проживання з іншими домашніми тваринами
 • Може знадобитися навчання для проживання з дітьми

Походження

Ханаанський собака — це відома з давнини порода з Близького Сходу. Вони охороняли та зганяли отару стародавніх ізраїльтян. Коли ізраїльтяни розбрідалися, розбрідалися і їхні собаки, і лише найсильніші пережили суворі умови. Племена бедуїнів прихистили деяких собак, щоб ті охороняли їхні табори і стада. Протягом 30-х років минулого століття в ізольованих поселеннях Ізраїлю потрібні були собаки-охоронці. Ханаанський собака став ідеальним вибором; представники породи були напівдикими і могли вижити в суворих умовах. Сьогодні ці собаки все ще охороняють племена бедуїнів. А ізраїльська армія використовувала їх для охорони та патрульних робіт.

Риси характеру

Ханаанський собака — одна з небагатьох «природних» порід, що існують сьогодні. Їх з часом приручили, але вони все ще мають надзвичайно сильні інстинкти самозбереження, що може зробити їх незалежними та настороженими. Вони вороже ставляться до всіх, хто зазіхає на їхню територію, але не агресивні до людей і захищають свою сім'ю, як дорослих, так і дітей. Вони можуть «посваритися» з іншими собаками, а одностатева агресія їм невідома, тому необхідна рання та постійна соціалізація.

Здоров'я

Ханаанський собака, як правило, є здоровою породою з невеликою кількістю специфічних для цієї породи проблем. Доцільним буде обстеження очей і стегон перед схрещенням, щоб запобігти проблемам, які виникають у цієї породи.

Вправи

Ці собаки із задоволенням займаються фізичними вправами, дуже рухливі та спортивні. Вони можуть виконувати будь-яку кількість фізичних вправ, незалежно від того, перебувають всередині приміщення або на вулиці. Але їм потрібен щонайменше один хороший тривалий пробіг протягом години.

Харчування

Дієта вашого собаки повинна мати правильний баланс з усіх головних груп поживних речовин і включати постійне забезпечення прісною водою. Важливо регулярно оцінювати стан тіла, щоб перевірити, чи залишається ваш собака в ідеальній формі, а також не забувати годувати його принаймні двічі на день та згідно з рекомендаціями щодо призначеної для нього їжі.

Грумінг

Цей собака має пряму жорстку шерсть від короткої до середньої довжини з густим підшерстям. Шерсть потрібно розчісувати щіткою один раз на тиждень. Коли вони линяють, то скидають товсте підшерстя цілими жмутами і протягом цього періоду їх слід розчісувати щіткою щодня. Для грумінгу такої шерсті найкращими інструментами є пуходерка або гребінь.

Найкращі породи собак для дітей

Хоча традиційно вважається, що багато собак добре ладять з дітьми, усім собакам і дітям потрібно вчитися тому, як спілкуватися і поважати один одного, щоб їм було безпечно разом. І навіть при такому вмінні собак і малих дітей ніколи не слід залишати разом без нагляду дорослих, які повинні завжди спостерігати за усіма їхніми контактами.

Dog

Чи підходить вам ця порода?

Усі собаки мають власні, унікальні риси характеру, але є певні інстинкти й особливості поведінки, з якими вони народжуються. Спробуйте наш Інструмент для підбору породи і дізнайтеся, яка порода собак найкраще підходить вашим уподобанням і способу життя. Якщо у вас і вашого собаки схожі вподобання, ви швидше за все щасливо житимете разом

На що слід зважати дал

Прийняття

Взяти собаку з притулку або агентства з опіки — це вчинок, що принесе надзвичайне моральне задоволення. Часто це означає дати собакам другий шанс у житті. Дуже багато тварин чекають на люблячу сім'ю, що стане їхнім домом. Надійні центри дуже ретельно слідкують за тим, щоб правильно підібрати відповідну собаку для людини. Працівники дізнаються все, що можуть, про собак, яких вони приймають. Також вони виділять час, щоб добре взнати вас, вашу сім'ю і ваш спосіб життя, перш ніж запропонують будь-якого зі своїх собак. Працівники з радістю допоможуть вам порадою і дадуть відповіді на будь-які ваші запитання, що можуть виникати у вас до і після того, як ви візьмете собаку. Натисніть тут [https://www.purina.co.uk/dogs/getting-a-new-dog/finding-the-right-dog-for-me/adopting-a-dog], щоб отримати більше інформації.

Пошук правильного заводчика

Якщо ваше серце лежить до породистого цуценяти, найкращим рішенням буде знайти авторитетного заводчика. Зверніться в The Kennel Club [додати посилання] або до секретаря клубу собаківників, який може мати список доступних цуценят або допоможе вам знайти заводчиків у вашій місцевості. Намагайтесь обрати заводчика, який є учасником схеми довірених заводчиків Kennel Club. Відвідуйте собачі виставки, щоб особисто зустрічатися з заводчиками і запитуйте в них про наявність цуценят обраної вами породи.

Привітайте собаку у своєму домі

Незалежно від того, чи принесете додому крихітне цуценя чи візьмете дорослого собаку, це буде надзвичайно захопливий час для всіх. Поки ви чекаєте на прибуття, вам потрібно буде якось відволіктися. Якраз є декілька справ, які вам потрібно буде владнати.  Посилання на https://www.purina.co.uk/dogs/getting-a-new-dog/welcoming-your-dog/welcoming-your-dog-home