Бульмастиф

Bullmastiff

Бульмастиф — це компактний, потужний, мускулистий собака з великою квадратною головою. Шерсть коротка, жорстка і стійка до погодних явищ, буває палевою, рудою або тигровою, забарвлення морди зазвичай чорне. Дорослі пси мають зріст 64–69 см і важать 50–59 кг; дорослі суки мають зріст 61–66 см і важать 41–50 кг.

 • Я власник з величезним досвідом
 • Потрібно додаткового дресирування
 • Enjoys active walks
 • Любить гуляти по годині на день
 • Large dog
 • Мінімальна слинотеча
 • Мінімальна слинотеча
 • Негіпоалергенна порода
 • Тихий собака
 • Сторожовий пес. Гавкає, попереджає про небезпеку та фізично захищає
 • Може знадобитися навчання для проживання з іншими домашніми тваринами
 • Може знадобитися навчання для проживання з дітьми

Походження

Порода собак бульмастиф спочатку називалась нічний собака лісника, оскільки вони допомагали ловити браконьєрів. Генофонд бульмастифа складається здебільшого з 60 % генів англійського мастифа та 40 % бульдога. Їх вивели наприкінці 1800-х років. Коли зменшилася потреба в охоронцях дичини і бульмастифах, їх почали використовувати в спорті. Якщо хтось втікав у підлісок, то через короткий час відпускали бульмастифа в наморднику, щоб знайти цю людину. Їх навчали не калічити чи вбивати, а долати мішень.

Риси характеру

Ці собаки дуже дбайливо ставляться до своєї сім'ї та інших домашніх тварин, тому їх потрібно соціалізувати з самого раннього віку. Бульмастиф прийматиме незнайомців лише в тому випадку, якщо їх познайомить хтось, кому він довіряє. Інших відвідувачів/незнайомців швидко зупинять. Насправді це порода не для початківця через його силу, впертість та надмірне бажання захищати.

Здоров'я

Як і багато інших порід, бульмастиф може страждати на різні спадкові захворювання очей, а також дисплазію кульшового суглоба та ліктя (суглобові захворювання можуть завдавати сильного болю та призвести до проблем з рухливістю) . Тому перед розведенням слід обстежувати очі та стегна. Вони також схильні до захворювань сечового міхура та колінних зв'язок (захворювання хрестоподібної зв'язки).

Вправи

Цю собаку слід ретельно контролювати до принаймні 12 місяців. Молодим собакам не слід давати занадто багато повсякденного навантаження, бо це може призвести до проблем з кістками та суглобами. Вони обожують фізичні вправи та ігри з сім'єю, і кілька годин повсякденного навантаження зроблять дорослого бульмастифа щасливим.

Харчування

У порівнянні з собаками менших порід собаки великих порід не тільки мають підвищений апетит, але й потребують збалансованого раціону з різних поживних речовин, що містить мінерали і вітаміни. Бульмастиф має схильність до здуття і проблем зі шлунком; якщо годувати його частіше, але меншими порціями, це допоможе мінімізувати цей ризик.

Грумінг

Грумінг бульмастифа відносно нескладний, оскільки шерсть коротка і не потребує багато догляду. Рукавиця для грумінгу — це все, що потрібно для збирання відмерлої і відпалої шерсті.

Найкращі породи собак для дітей

Хоча традиційно вважається, що багато собак добре ладять з дітьми, усім собакам і дітям потрібно вчитися тому, як спілкуватися і поважати один одного, щоб їм було безпечно разом. І навіть при такому вмінні собак і малих дітей ніколи не слід залишати разом без нагляду дорослих, які повинні завжди спостерігати за усіма їхніми контактами.

Dog

Чи підходить вам ця порода?

Усі собаки мають власні, унікальні риси характеру, але є певні інстинкти й особливості поведінки, з якими вони народжуються. Спробуйте наш Інструмент для підбору породи і дізнайтеся, яка порода собак найкраще підходить вашим уподобанням і способу життя. Якщо у вас і вашого собаки схожі вподобання, ви швидше за все щасливо житимете разом

На що слід зважати дал

Прийняття

Взяти собаку з притулку або агентства з опіки — це вчинок, що принесе надзвичайне моральне задоволення. Часто це означає дати собакам другий шанс у житті. Дуже багато тварин чекають на люблячу сім'ю, що стане їхнім домом. Надійні центри дуже ретельно слідкують за тим, щоб правильно підібрати відповідну собаку для людини. Працівники дізнаються все, що можуть, про собак, яких вони приймають. Також вони виділять час, щоб добре взнати вас, вашу сім'ю і ваш спосіб життя, перш ніж запропонують будь-якого зі своїх собак. Працівники з радістю допоможуть вам порадою і дадуть відповіді на будь-які ваші запитання, що можуть виникати у вас до і після того, як ви візьмете собаку. Натисніть тут [https://www.purina.co.uk/dogs/getting-a-new-dog/finding-the-right-dog-for-me/adopting-a-dog], щоб отримати більше інформації.

Пошук правильного заводчика

Якщо ваше серце лежить до породистого цуценяти, найкращим рішенням буде знайти авторитетного заводчика. Зверніться в The Kennel Club [додати посилання] або до секретаря клубу собаківників, який може мати список доступних цуценят або допоможе вам знайти заводчиків у вашій місцевості. Намагайтесь обрати заводчика, який є учасником схеми довірених заводчиків Kennel Club. Відвідуйте собачі виставки, щоб особисто зустрічатися з заводчиками і запитуйте в них про наявність цуценят обраної вами породи.

Привітайте собаку у своєму домі

Незалежно від того, чи принесете додому крихітне цуценя чи візьмете дорослого собаку, це буде надзвичайно захопливий час для всіх. Поки ви чекаєте на прибуття, вам потрібно буде якось відволіктися. Якраз є декілька справ, які вам потрібно буде владнати.  Посилання на https://www.purina.co.uk/dogs/getting-a-new-dog/welcoming-your-dog/welcoming-your-dog-home