Бедлінгтон-тер'єр

Bedlington Terrier
Цього малого/середнього за розміром довгоногого тер'єра легко впізнати. У нього вузький череп і шерсть, як у ягняти, яка буває блакитного, шоколадно-коричневого або пісочного кольору, з підпалинами або без. Дорослі пси та суки мають зріст від 38 до 43 см і важать від 8 до 10 кг.
 • Я доглядав за собаками, але ніколи не був власником
 • Потрібно певна дресирування
 • Enjoys active walks
 • Любить гуляти по годині на день
 • Small dog
 • Мінімальна слинотеча
 • Невиражена слинотеча
 • Гіпоалергенна порода
 • Тихий собака
 • Сторожовий пес. Гавкає та попереджає про небезпеку
 • Може знадобитися навчання для проживання з іншими домашніми тваринами
 • Може знадобитися навчання для проживання з дітьми

Походження

У XVIII столітті гірники в районі Ротбері (Нортумберленд) вивели породу собак бедлінгтон-тер'єр, яка з'явилася завдяки схрещуванню місцевих тер'єрів з породою уіпет. До 1869 року його роль була незрозумілою, але з часом цей собака заробив репутацію вбивці різних хижаків, помічника браконьєра та забіяки. Альтернативні назви цієї породи — ротберійський тер'єр та циганський собака (через допомогу браконьєрам).

Риси характеру

Породу бедлінгтон-тер'єр потрібно навчити ладнати з котами та іншими домашніми тваринами. Він повідомить про прихід незнайомих людей і, якщо це не бажані гості, вижене їх. Але коли власник будинку чекає на цих людей, собака також прийме їх охоче. Бедлінгтон-тер'єри — дійсно гарні сторожові собаки, адже якщо їх розворушити, вони стають сміливими. Загалом, вони досить спокійні, якщо регулярно отримуватимуть розумову та фізичну стимуляцію.

Здоров'я

Бедлінгтон-тер'єр може страждати на спадкове захворювання печінки («хвороба накопичення міді»). Існує специфічний ДНК-тест, і тому всіх собак, яких обрали для розведення, слід обстежувати. Як багато інших порід, вони також можуть страждати на спадкові захворювання очей, тому рекомендується обстеження очей собак, яких обрали для розведення.

Вправи

Бедлінгтон-тер'єру потрібна щонайменше година для фізичних вправ щодня. Вони неперевершені в іграх, які передбачають біг, стрибки та пошук — включаючи аджиліті. Їм потрібна розумова стимуляція, щоб уникнути розвитку поведінкових проблем.

Харчування

Маленькі собаки мають швидкий метаболізм, а це означає, що вони дуже швидко спалюють енергію. При цьому через свої маленькі шлунки вони повинні їсти небагато, але часто. Для малих порід спеціально розробляється харчування з належними рівнями ключових поживних речовин і шматочками меншого розміру, які підходять для їхнього невеликого рота. Це також сприяє жуванню і покращує травлення.

Грумінг

Грумінг бедлінгтон-тер'єра може бути досить трудомістким заняттям. Шерсть слід вичісувати щіткою протягом 5 хвилин щодня і принаймні раз на тиждень гребінцем. Приблизно раз на два місяці собаку потрібно буде підстригати. Це може робити професійний грумер, оскільки це не звичайне підрізання шерсті. Інший варіант — самостійно навчитися підстригати шерсть у собаківника. Виставковий грумінг вимагає, щоб у будь-якому місці тіла шерсть не була довшою за 2,5 см, тому це забиратиме ще більше часу.

Найкращі породи собак для дітей

Хоча традиційно вважається, що багато собак добре ладять з дітьми, усім собакам і дітям потрібно вчитися тому, як спілкуватися і поважати один одного, щоб їм було безпечно разом. І навіть при такому вмінні собак і малих дітей ніколи не слід залишати разом без нагляду дорослих, які повинні завжди спостерігати за усіма їхніми контактами.

Dog

Чи підходить вам ця порода?

Усі собаки мають власні, унікальні риси характеру, але є певні інстинкти й особливості поведінки, з якими вони народжуються. Спробуйте наш Інструмент для підбору породи і дізнайтеся, яка порода собак найкраще підходить вашим уподобанням і способу життя. Якщо у вас і вашого собаки схожі вподобання, ви швидше за все щасливо житимете разом

На що слід зважати дал

Прийняття

Взяти собаку з притулку або агентства з опіки — це вчинок, що принесе надзвичайне моральне задоволення. Часто це означає дати собакам другий шанс у житті. Дуже багато тварин чекають на люблячу сім'ю, що стане їхнім домом. Надійні центри дуже ретельно слідкують за тим, щоб правильно підібрати відповідну собаку для людини. Працівники дізнаються все, що можуть, про собак, яких вони приймають. Також вони виділять час, щоб добре взнати вас, вашу сім'ю і ваш спосіб життя, перш ніж запропонують будь-якого зі своїх собак. Працівники з радістю допоможуть вам порадою і дадуть відповіді на будь-які ваші запитання, що можуть виникати у вас до і після того, як ви візьмете собаку. Натисніть тут [https://www.purina.co.uk/dogs/getting-a-new-dog/finding-the-right-dog-for-me/adopting-a-dog], щоб отримати більше інформації.

Пошук правильного заводчика

Якщо ваше серце лежить до породистого цуценяти, найкращим рішенням буде знайти авторитетного заводчика. Зверніться в The Kennel Club [додати посилання] або до секретаря клубу собаківників, який може мати список доступних цуценят або допоможе вам знайти заводчиків у вашій місцевості. Намагайтесь обрати заводчика, який є учасником схеми довірених заводчиків Kennel Club. Відвідуйте собачі виставки, щоб особисто зустрічатися з заводчиками і запитуйте в них про наявність цуценят обраної вами породи.

Привітайте собаку у своєму домі

Незалежно від того, чи принесете додому крихітне цуценя чи візьмете дорослого собаку, це буде надзвичайно захопливий час для всіх. Поки ви чекаєте на прибуття, вам потрібно буде якось відволіктися. Якраз є декілька справ, які вам потрібно буде владнати.  Посилання на https://www.purina.co.uk/dogs/getting-a-new-dog/welcoming-your-dog/welcoming-your-dog-home