Палевий бретонський басет

Basset Fauve de Bretagne

Цей собака середнього розміру з жорсткою шерстю, має форму тіла, типову для басетів; хоча його тулуб і не настільки присадкуватий, як у басет-гаунда, дорослі собаки мають зріст 32–38 см. Дорослий собака важить близько 16–18 кг. Шерсть буває палевого, золотаво-пшеничного або пшенично-рудого кольору. У деяких представників на грудях можуть бути ділянки білого кольору.

 • Я доглядав за собаками, але ніколи не був власником
 • Потрібно додаткового дресирування
 • Enjoys active walks
 • Любить гуляти одна чи дві години щодня
 • Medium dog
 • Мінімальна слинотеча
 • Мінімальна слинотеча
 • Негіпоалергенна порода
 • «Балакучий» і галасливий собака
 • Не сторожовий пес
 • Може знадобитися навчання для проживання з іншими домашніми тваринами
 • Прекрасний сімейний собака

Походження

Порода собак палевий бретонський басет менша з двох гончих порід, які походять з регіону Бретань у Франції з 1800-х років. Їх вивели шляхом схрещування більшого різновиду — палевого бретонського грифона — та бретонського басета і спочатку використовували для полювання на найрізноманітніших тварин — від кроликів до диких кабанів. Раніше ця порода, мабуть, більше нагадувала тер'єрів, ніж сьогодні. На додаток до своєї батьківщини ці собаки зараз стають популярними у Великобританії, де вони зареєстровані в Кінологічному клубі з 1991 року.

Риси характеру

Це веселі собачки, розумні, доброзичливі, сміливі та дуже активні. Палевий бретонський басет добре уживається з дітьми та іншими домашніми тваринами. Це не охоронні собаки, однак вони повідомлять про прихід незнайомців. Вони почуваються нещасними, якщо їх занадто довго тримають замкненими, і люблять жити повноцінним життям, завжди чимось займатися, брати участь у всіх сімейних справах.

Здоров'я

Це міцна порода: поки що не було виявлено ніяких специфічних для неї проблем, пов'язаних зі здоров'ям.

Вправи

Для своїх розмірів палевий бретонський басет потребує достатньої кількості фізичних вправ — близько двох годин на день і більше. Ці спритні собаки люблять грати і захоплюються полюванням, тому слід бути обережними, коли вони без повідця. Їх потрібно навчити відповідати на кликання, коли вони ще цуценята, інакше вони перетворяться на «глухе вухо» і вертатимуться, коли їм заманеться!

Харчування

Дієта вашого собаки повинна мати правильний баланс з усіх головних груп поживних речовин і включати постійне забезпечення прісною водою. Крім цього, важливо регулярно оцінювати стан тіла, щоб перевірити, чи залишається ваш собака в ідеальній формі, а також не забувати годувати його принаймні двічі на день згідно з рекомендаціями щодо призначеної для нього їжі.

Грумінг

За собакою породи палевий бретонський басет легко доглядати. Його жорстка щільна шерсть потребує розчісування гребінцем лише раз на тиждень і вищипування двічі на рік. Їхню шерсть не слід підстригати, але надмірно довгу шерсть біля вух слід видаляти.

Найкращі породи собак для дітей

Хоча традиційно вважається, що багато собак добре ладять з дітьми, усім собакам і дітям потрібно вчитися тому, як спілкуватися і поважати один одного, щоб їм було безпечно разом. І навіть при такому вмінні собак і малих дітей ніколи не слід залишати разом без нагляду дорослих, які повинні завжди спостерігати за усіма їхніми контактами.

Dog

Чи підходить вам ця порода?

Усі собаки мають власні, унікальні риси характеру, але є певні інстинкти й особливості поведінки, з якими вони народжуються. Спробуйте наш Інструмент для підбору породи і дізнайтеся, яка порода собак найкраще підходить вашим уподобанням і способу життя. Якщо у вас і вашого собаки схожі вподобання, ви швидше за все щасливо житимете разом

На що слід зважати дал

Прийняття

Взяти собаку з притулку або агентства з опіки — це вчинок, що принесе надзвичайне моральне задоволення. Часто це означає дати собакам другий шанс у житті. Дуже багато тварин чекають на люблячу сім'ю, що стане їхнім домом. Надійні центри дуже ретельно слідкують за тим, щоб правильно підібрати відповідну собаку для людини. Працівники дізнаються все, що можуть, про собак, яких вони приймають. Також вони виділять час, щоб добре взнати вас, вашу сім'ю і ваш спосіб життя, перш ніж запропонують будь-якого зі своїх собак. Працівники з радістю допоможуть вам порадою і дадуть відповіді на будь-які ваші запитання, що можуть виникати у вас до і після того, як ви візьмете собаку. Натисніть тут [https://www.purina.co.uk/dogs/getting-a-new-dog/finding-the-right-dog-for-me/adopting-a-dog], щоб отримати більше інформації.

Пошук правильного заводчика

Якщо ваше серце лежить до породистого цуценяти, найкращим рішенням буде знайти авторитетного заводчика. Зверніться в The Kennel Club [додати посилання] або до секретаря клубу собаківників, який може мати список доступних цуценят або допоможе вам знайти заводчиків у вашій місцевості. Намагайтесь обрати заводчика, який є учасником схеми довірених заводчиків Kennel Club. Відвідуйте собачі виставки, щоб особисто зустрічатися з заводчиками і запитуйте в них про наявність цуценят обраної вами породи.

Привітайте собаку у своєму домі

Незалежно від того, чи принесете додому крихітне цуценя чи візьмете дорослого собаку, це буде надзвичайно захопливий час для всіх. Поки ви чекаєте на прибуття, вам потрібно буде якось відволіктися. Якраз є декілька справ, які вам потрібно буде владнати.  Посилання на https://www.purina.co.uk/dogs/getting-a-new-dog/welcoming-your-dog/welcoming-your-dog-home