Австралійський тер'єр

Australian Terrier
Австралійські тер'єри відрізняються від інших тер'єрів тим, що мають довгу шию і спину, пропорційні з ростом. Їхня шерсть зверху жорстка та пряма, а знизу коротша та м'якіша; вона може бути рудого кольору або різних відтінків блакитного з підпалинами. Висота в холці у дорослого австралійського собаки приблизно 25,5 см, і важить він приблизно 6,5 кг.
 • Я доглядав за собаками, але ніколи не був власником
 • Потрібно певна дресирування
 • Enjoys active walks
 • Любить гуляти по годині на день
 • Small dog
 • Мінімальна слинотеча
 • Невиражена слинотеча
 • Негіпоалергенна порода
 • Дуже галасливий собака
 • Сторожовий пес. Гавкає та попереджає про небезпеку
 • Може знадобитися навчання для проживання з іншими домашніми тваринами
 • Може знадобитися навчання для проживання з дітьми

Походження

Порода собак австралійський тер'єр була виведена на початку ХІХ століття для роботи в важких умовах, полювання на змій та гризунів на ранчо і на золотих копальнях, а також як універсальний фермерський собака. Порода була створена з тер'єрів, завезених з північної Англії та Шотландії, включаючи предків денді-дінмонт-тер'єра, скай- та йоркширського тер'єрів, а також старовинного чорно-підпалого тер'єра та шотландського тер'єра. У результаті з'явився австралійський тер'єр, а у 1887 році було засновано перший в Австралії клуб цієї породи. Офіційне визнання породи було надано Кінологічним клубом Великобританії в 1936 році, а в 1958 році її визнав Американський кінологічний клуб.

Риси характеру

Це доброзичливий та люб'язний австралієць, який прагне доставляти задоволення людям, насолоджується контактами з ними та похвалою. Тому його легко навчати — на відміну від деяких тер'єрів! Він не агресивний, але буде стояти на своєму, якщо зіткнеться з іншим собакою. Це порода, що не дзявкає без причини, але він буде гавкати, якщо, на його думку, цього вимагають обставини.

Здоров'я

Австралійський тер'єр, як правило, є здоровою породою з невеликою кількістю специфічних для цієї породи проблем.

Вправи

Щодня потрібно близько години для вправ, хоча він із радістю виконає більше — врешті-решт, цей собака був раніше робочим тер'єром, а також компаньйоном! Окрім прогулянок та ігор, вони обожнюють аджиліті, обідієнс та інші види кінологічного спорту.

Харчування

Маленькі собаки мають швидкий метаболізм, а це означає, що вони дуже швидко спалюють енергію. При цьому через свої маленькі шлунки вони повинні їсти небагато, але часто. Для малих порід спеціально розробляється харчування з належними рівнями ключових поживних речовин і шматочками меншого розміру, які підходять для їхнього невеликого рота. Це також сприяє жуванню і покращує травлення.

Грумінг

У своєму найкращому стані собаки породи австралійський тер'єр втрачатимуть дуже мало шерсті. Вони мають стійку до погодних умов шерсть довжиною близько 6,35 см, за якою легко доглядати. Підшерстя коротке і м'яке. Їх потрібно розчісувати щіткою і гребінцем хоча б раз на тиждень, а також перевіряти вуха, щоб шерсть не забивала вушні канали. Волосини слід виривати, а не підстригати.

Найкращі породи собак для дітей

Хоча традиційно вважається, що багато собак добре ладять з дітьми, усім собакам і дітям потрібно вчитися тому, як спілкуватися і поважати один одного, щоб їм було безпечно разом. І навіть при такому вмінні собак і малих дітей ніколи не слід залишати разом без нагляду дорослих, які повинні завжди спостерігати за усіма їхніми контактами.

Dog

Чи підходить вам ця порода?

Усі собаки мають власні, унікальні риси характеру, але є певні інстинкти й особливості поведінки, з якими вони народжуються. Спробуйте наш Інструмент для підбору породи і дізнайтеся, яка порода собак найкраще підходить вашим уподобанням і способу життя. Якщо у вас і вашого собаки схожі вподобання, ви швидше за все щасливо житимете разом

На що слід зважати дал

Прийняття

Взяти собаку з притулку або агентства з опіки — це вчинок, що принесе надзвичайне моральне задоволення. Часто це означає дати собакам другий шанс у житті. Дуже багато тварин чекають на люблячу сім'ю, що стане їхнім домом. Надійні центри дуже ретельно слідкують за тим, щоб правильно підібрати відповідну собаку для людини. Працівники дізнаються все, що можуть, про собак, яких вони приймають. Також вони виділять час, щоб добре взнати вас, вашу сім'ю і ваш спосіб життя, перш ніж запропонують будь-якого зі своїх собак. Працівники з радістю допоможуть вам порадою і дадуть відповіді на будь-які ваші запитання, що можуть виникати у вас до і після того, як ви візьмете собаку. Натисніть тут [https://www.purina.co.uk/dogs/getting-a-new-dog/finding-the-right-dog-for-me/adopting-a-dog], щоб отримати більше інформації.

Пошук правильного заводчика

Якщо ваше серце лежить до породистого цуценяти, найкращим рішенням буде знайти авторитетного заводчика. Зверніться в The Kennel Club [додати посилання] або до секретаря клубу собаківників, який може мати список доступних цуценят або допоможе вам знайти заводчиків у вашій місцевості. Намагайтесь обрати заводчика, який є учасником схеми довірених заводчиків Kennel Club. Відвідуйте собачі виставки, щоб особисто зустрічатися з заводчиками і запитуйте в них про наявність цуценят обраної вами породи.

Привітайте собаку у своєму домі

Незалежно від того, чи принесете додому крихітне цуценя чи візьмете дорослого собаку, це буде надзвичайно захопливий час для всіх. Поки ви чекаєте на прибуття, вам потрібно буде якось відволіктися. Якраз є декілька справ, які вам потрібно буде владнати.  Посилання на https://www.purina.co.uk/dogs/getting-a-new-dog/welcoming-your-dog/welcoming-your-dog-home