Австралійський шовковистий тер'єр

Australian Silky Terrier

Розкішна довга шерсть цього собаки розділена вздовж спини і буває таких відтінків: блакитного з підпалинами, сіро-блакитного з підпалинами, сріблясто-коричневого або сріблясто-блакитного з підпалинами. Для отримання детальної інформації див. Стандарт породи. Дорослий собака має зріст близько 23 см і важить приблизно 3,6–4,5 кг. Він виглядає вишукано, але не тендітно.

 • Я доглядав за собаками, але ніколи не був власником
 • Потрібно певна дресирування
 • Enjoys gentle walks
 • Любить гуляти по годині на день
 • Little toy dog
 • Мінімальна слинотеча
 • Невиражена слинотеча
 • Гіпоалергенна порода
 • Дуже галасливий собака
 • Сторожовий пес. Гавкає та попереджає про небезпеку
 • Може знадобитися навчання для проживання з іншими домашніми тваринами
 • Може знадобитися навчання для проживання з дітьми

Походження

Йоркширський і австралійський тер'єри — предки цього австралійського собаки, колись відомого як сіднейський шовковистий собака. Існує думка, що коли селекціонери виводили австралійського тер'єра в кінці ХІХ століття, вони використовували йорків, щоб покращити блакитно-коричневий колір шерсті. У результаті стали народжуватися цуценята з шовковистою шерстю, які склали основу породи, яку ми знаємо сьогодні.

Риси характеру

І хоча він належить до групи іграшкових порід, і його вивели як доброзичливого, люблячого собаку-компаньйона, австралійський шовковистий тер'єр має деякі риси тер'єрів. Зважаючи на його предків, це не дивно! Він пильний, впевнений у собі, енергійний — і зберіг деякі мисливські інстинкти своїх предків, які вбивали гризунів і навіть змій!

Здоров'я

Як і багато інших дрібних порід, австралійські шовковисті тер'єри можуть страждати на захворювання колінних чашечок, які можуть тимчасово зісковзнути з місця (вивих наколінника), мати проблеми зі стегнами та трахеєю.

Вправи

Пара 20-хвилинних прогулянок на день зроблять дорослих собак щасливими, як і деякі ігри в будинку або саду. Йому не потрібно багато фізичних вправ, але він з радістю буде проводити час з близькими людьми. Розумова діяльність також важлива для цього неординарного собаки, щоб він не почав нудьгувати.

Харчування

Мініатюрні собаки мають швидкий метаболізм, а це означає, що вони дуже швидко спалюють енергію. При цьому через свої маленькі шлунки вони повинні їсти небагато, але часто. Для малих порід спеціально розробляється харчування з належними рівнями ключових поживних речовин і шматочками меншого розміру, які підходять для їхнього невеликого рота. Це також сприяє жуванню і покращує травлення.

Грумінг

Довга, шовковиста шерсть потребує лише декількох хвилин розчісування щіткою і гребінцем на день, щоб не утворювалися вузлики і вона й далі виглядала лискучою і здоровою. Обов'язково огляньте шерсть після прогулянки, оскільки через неабияку довжину (13–15 см) до неї по дорозі може начіплятися різне сміття!

Найкращі породи собак для дітей

Хоча традиційно вважається, що багато собак добре ладять з дітьми, усім собакам і дітям потрібно вчитися тому, як спілкуватися і поважати один одного, щоб їм було безпечно разом. І навіть при такому вмінні собак і малих дітей ніколи не слід залишати разом без нагляду дорослих, які повинні завжди спостерігати за усіма їхніми контактами.

Dog

Чи підходить вам ця порода?

Усі собаки мають власні, унікальні риси характеру, але є певні інстинкти й особливості поведінки, з якими вони народжуються. Спробуйте наш Інструмент для підбору породи і дізнайтеся, яка порода собак найкраще підходить вашим уподобанням і способу життя. Якщо у вас і вашого собаки схожі вподобання, ви швидше за все щасливо житимете разом

На що слід зважати дал

Прийняття

Взяти собаку з притулку або агентства з опіки — це вчинок, що принесе надзвичайне моральне задоволення. Часто це означає дати собакам другий шанс у житті. Дуже багато тварин чекають на люблячу сім'ю, що стане їхнім домом. Надійні центри дуже ретельно слідкують за тим, щоб правильно підібрати відповідну собаку для людини. Працівники дізнаються все, що можуть, про собак, яких вони приймають. Також вони виділять час, щоб добре взнати вас, вашу сім'ю і ваш спосіб життя, перш ніж запропонують будь-якого зі своїх собак. Працівники з радістю допоможуть вам порадою і дадуть відповіді на будь-які ваші запитання, що можуть виникати у вас до і після того, як ви візьмете собаку. Натисніть тут [https://www.purina.co.uk/dogs/getting-a-new-dog/finding-the-right-dog-for-me/adopting-a-dog], щоб отримати більше інформації.

Пошук правильного заводчика

Якщо ваше серце лежить до породистого цуценяти, найкращим рішенням буде знайти авторитетного заводчика. Зверніться в The Kennel Club [додати посилання] або до секретаря клубу собаківників, який може мати список доступних цуценят або допоможе вам знайти заводчиків у вашій місцевості. Намагайтесь обрати заводчика, який є учасником схеми довірених заводчиків Kennel Club. Відвідуйте собачі виставки, щоб особисто зустрічатися з заводчиками і запитуйте в них про наявність цуценят обраної вами породи.

Привітайте собаку у своєму домі

Незалежно від того, чи принесете додому крихітне цуценя чи візьмете дорослого собаку, це буде надзвичайно захопливий час для всіх. Поки ви чекаєте на прибуття, вам потрібно буде якось відволіктися. Якраз є декілька справ, які вам потрібно буде владнати.  Посилання на https://www.purina.co.uk/dogs/getting-a-new-dog/welcoming-your-dog/welcoming-your-dog-home