Аляскинський маламут

Alaskan Malamute
Схожий на вовка маламут — велика, імпозантна порода собак, яка має типові характеристики шпіців (хвіст, часто скручений над спиною, дуже густа шерсть, прямі стоячі вуха і клиноподібна голова). Дорослий самець маламута має зріст 64–71 см, а сука — 58–66 см, а важать вони від 38 до 56 кг. Шерсть буває різних кольорів і відтінків: від білого і світло-сірого до чорного, і від золотого до рудого і шоколадно-коричневого, з плямами.
 • Я власник з величезним досвідом
 • Потрібно додаткового дресирування
 • Enjoys vigorous walks
 • Любить гуляти більше двох годин щодня
 • Large dog
 • Heavy drool
 • Невиражена слинотеча
 • Негіпоалергенна порода
 • Дуже галасливий собака
 • Сторожовий пес. Гавкає та попереджає про небезпеку
 • Може знадобитися навчання для проживання з іншими домашніми тваринами
 • Може знадобитися навчання для проживання з дітьми

Походження

Кочове інуїтське плем'я з північно-західної Аляски, малемути, вивело цю породу, щоб собаки могли тягнути великі вантажі в надзвичайно сувору погоду та допомагати в полюванні. Ця порода має одне походження з іншими арктичними породами, такими як самоїд та сибірський хаскі, однак головне в цьому собаці не швидкість, а сила. Завдяки густій подвійній шерсті, силі та витривалості не дивно, що саме порода собак маламут допомогла перевозити вантажі в полярних експедиціях — мало хто з інших порід витримав би таку роботу.

Риси характеру

Хоча він і схожий на вовка, але поводиться інакше! Маламут — це ласкавий, доброзичливий собака, хоча, мабуть, не ідеальна порода для того, хто вперше заводить собаку. Він любить копати і вити та може мати сильне бажання полювати на маленьких пухнастих істот — чи то білки, чи то коти, чи то маленькі собачки. Тому рання соціалізація та навчання протягом усього життя, включаючи роботу щодо надійного вміння відповідати на кликання, є дуже важливими.

Здоров'я

Як і багато інших порід, аляскинські маламути можуть страждати на спадкові захворювання очей та дисплазію кульшового суглоба (стан, який може призвести до проблем з рухливістю). Тому перед розведенням слід обстежувати очі та стегна.

Вправи

Маламут потребує щонайменше двох годин на день для фізичних вправ, а бажано й більше. Він любить тягнути, тому раннє навчання є необхідним! Багато хто обожнює канікрос, під час якого вони бігають зі своїми власниками, але уникають енергійних вправ у спеку.

Харчування

У порівнянні з собаками менших порід собаки великих порід не тільки мають підвищений апетит, але й потребують збалансованого раціону з різних поживних речовин, що містить мінерали і вітаміни. Аляскинські маламути мають схильність до здуття і проблем зі шлунком; якщо годувати їх частіше, але меншими порціями, це допоможе мінімізувати цей ризик.

Грумінг

Завдяки товстому підшерстю, що може бути товщиною до 5 см, і товстому та грубому захисному шару шерсті зверху порода маламут добре захищена від суворих погодних умов. Але в будинку з централізованим обігрівом вона може сильно линяти! Більшість відпалої шерсті можна зібрати завдяки щоденному розчісуванню.

Найкращі породи собак для дітей

Хоча традиційно вважається, що багато собак добре ладять з дітьми, усім собакам і дітям потрібно вчитися тому, як спілкуватися і поважати один одного, щоб їм було безпечно разом. І навіть при такому вмінні собак і малих дітей ніколи не слід залишати разом без нагляду дорослих, які повинні завжди спостерігати за усіма їхніми контактами.

Dog

Чи підходить вам ця порода?

Усі собаки мають власні, унікальні риси характеру, але є певні інстинкти й особливості поведінки, з якими вони народжуються. Спробуйте наш Інструмент для підбору породи і дізнайтеся, яка порода собак найкраще підходить вашим уподобанням і способу життя. Якщо у вас і вашого собаки схожі вподобання, ви швидше за все щасливо житимете разом

На що слід зважати дал

Прийняття

Взяти собаку з притулку або агентства з опіки — це вчинок, що принесе надзвичайне моральне задоволення. Часто це означає дати собакам другий шанс у житті. Дуже багато тварин чекають на люблячу сім'ю, що стане їхнім домом. Надійні центри дуже ретельно слідкують за тим, щоб правильно підібрати відповідну собаку для людини. Працівники дізнаються все, що можуть, про собак, яких вони приймають. Також вони виділять час, щоб добре взнати вас, вашу сім'ю і ваш спосіб життя, перш ніж запропонують будь-якого зі своїх собак. Працівники з радістю допоможуть вам порадою і дадуть відповіді на будь-які ваші запитання, що можуть виникати у вас до і після того, як ви візьмете собаку. Натисніть тут [https://www.purina.co.uk/dogs/getting-a-new-dog/finding-the-right-dog-for-me/adopting-a-dog], щоб отримати більше інформації.

Пошук правильного заводчика

Якщо ваше серце лежить до породистого цуценяти, найкращим рішенням буде знайти авторитетного заводчика. Зверніться в The Kennel Club [додати посилання] або до секретаря клубу собаківників, який може мати список доступних цуценят або допоможе вам знайти заводчиків у вашій місцевості. Намагайтесь обрати заводчика, який є учасником схеми довірених заводчиків Kennel Club. Відвідуйте собачі виставки, щоб особисто зустрічатися з заводчиками і запитуйте в них про наявність цуценят обраної вами породи.

Привітайте собаку у своєму домі

Незалежно від того, чи принесете додому крихітне цуценя чи візьмете дорослого собаку, це буде надзвичайно захопливий час для всіх. Поки ви чекаєте на прибуття, вам потрібно буде якось відволіктися. Якраз є декілька справ, які вам потрібно буде владнати.  Посилання на https://www.purina.co.uk/dogs/getting-a-new-dog/welcoming-your-dog/welcoming-your-dog-home