Балінезійська

Balinese

Балінезійська кішка — це вродлива, елегантна порода середнього розміру, видовженою стрункою статурою вона нагадує сіамських кішок. Тіло худорляве і граційне, профіль голови — рівний, з великими вухами, на яких можуть бути китиці. Ця порода має тонке шовковисте хутро довжиною від одного до декількох сантиметрів, що наче спадає хвилями по тілу. Хвіст довгий і має плюмаж зі значно довших волосинок. Балінезійська кішка не має підшерстя, а тому офіційно відноситься до напівдовгошерстих. Очі яскраво-голубі, орієнтальні за формою і положенням. Кішки мають хутро з такими ж забарвленими кінчиками волосся (вуха, мордочка, лапи та хвіст) і «маску», що й у сіамських кішок. У Сполучених Штатах балінезійські кішки з додатковими плямами, окрім офіційно визнаних для цієї породи, відомі під назвою яванез.

  • Я б хотів мати дотепного кота, який полюбляє грати.
  • Соціального й залежного.
  • Дуже галаслива кішка
  • Я б хотів струнку й елегантну породу.
  • Потребує грумінгу раз на тиждень
  • Гіпоалергенна порода
  • Моя кішка матиме обмежений доступ надвір
  • Може знадобитися деякий період освоєння, перш ніж жити з дітьми

Походження

По суті, балінезійські кішки — це довгошерсті сіамські. Вперше їх помітили на початку 20 сторіччя, і заводчики намагались просто роздати кошенят з подовженою шерстю. Після Другої світової війни селекція породи продовжувалася, і початкова назва «довгошерста сіамська» була замінена на «балінезійську», оскільки ці кішки своєю граційністю нагадували елегантних танцівниць у храмах Далекого Сходу. У 1961 році балінезійську породу визнали в Америці, проте в Європу її завезли тільки в середині 1970-х років.

Америка

Особистість

За темпераментом балінезійські кішки подібні до сіамських, але деякі власники вважають, що балінези дещо тихіші. Проте, скоріш за все, балінезійська кішка виявиться екстравертом і вимагатиме уваги від своїх власників. Балінези дуже «балакучі», і навіть здається, що вони розмовляють із власником. Їм необхідно відчувати себе частиною родини, а їхня потреба в увазі означає, що цим котам підійде власник, який не покидає домівку надовго.

Здоров'я

Через зв'язок із сіамською породою балінезійські кішки можуть страждати від подібних їм спадкових хвороб.

Харчування

Будь-яка кішка має власні унікальні уподобання щодо їжі, у кожної є певні улюблені продукти й ті, що їй не подобаються.  Коти — м'ясоїдні, і кожному з них потрібно отримувати з їжі набір із 41 визначеної поживної речовини. Співвідношення цих поживних речовин відрізняється залежно від віку, способу життя й загального стану здоров'я. Тому не дивно, що енергійному кошеняті потрібен інший баланс речовин у раціоні, ніж менш активному дорослому коту. Слід також пам'ятати: щоб підтримувати ідеальну фізичну форму кішки, їй необхідно давати належну кількість їжі, визначену згідно з рекомендаціями щодо годування. Також слід враховувати особисті смаки тварини щодо складу сухого чи вологого корму.

Грумінг

Балійська кішка також потребує регулярного і частого грумінгу, щоб її гарна, але тонка шерсть залишалася в гарному стані і не заплутувалась. Як і всі кішки, балійська кішка потребує регулярних вакцинацій, боротьби з паразитами і щорічних оглядів ветеринара.

Найкращі породи кішок для дітей

Хоча ця порода не є широко визнаною як одна з найкращих порід для дітей, усі кішки є різними, і за умови належного освоєння вона зможе жити з дітьми.

Cat

Ця порода кішок вам підходить?

Усі кішки мають власні, унікальні риси характеру, але є певні інстинкти й особливості поведінки, з якими вони народжуються. Спробуйте наш Інструмент для підбору породи і дізнайтеся, яка порода кішок найкраще підходить вашим уподобанням і способу життя. Якщо у вас і вашої кішки схожі вподобання, ви швидше за все щасливо житимете разом

На що слід зважати далі

Прийняття

Взяти кішку з притулку і дати їй другий шанс у житті — це вчинок, що принесе надзвичайне моральне задоволення. Дуже багато кішок чекають на дім, де їх любитимуть. Кожна кішка має свою історію і багато з них втратили свій перший дім не зі своєї вини. Вони залюбки стануть частиною вашої сім'ї. Надійні центри дуже ретельно слідкують за тим, щоб правильно підібрати відповідну кішку для людини. Працівники з радістю допоможуть вам порадою і дадуть відповіді на будь-які ваші запитання.

Пошук правильного заводчика

Якщо ваше серце лежить до породистої кішки, найкращим рішенням буде знайти авторитетного заводчика. Головна перевага покупки породистого кошеняти або кішки полягає в тому, що ви досить добре знатимете, як вони будуть виглядати і які риси, ймовірно, матимуть.Зверніться до ветеринара, щоб дізнатися про інфекційні захворювання, генетичні схильності і про догляд, який потрібен котам. Так ви в повній мірі підготуєтеся, щоб з радістю привітати кота у своєму домі.

Привітайте кота у своєму домі

Коли ви знаєте, що ваше нове кошеня або доросла кішка з дня на день з'явиться у вашому домі, звичайно, ви будете хвилюватися. В останні дні перед появою тварини буде багато справ [https://www.purina.co.uk/cats/getting-a-new-cat/welcoming-your-new-cat/welcoming-your-cat-home], які потрібно зробити.