Ваш улюбленець - наше натхнення.

Балінезійська

Балінезійська кішка — це вродлива, елегантна порода середнього розміру, видовженою стрункою статурою вона нагадує сіамських кішок. Тіло худорляве і граційне, профіль голови — рівний, з великими вухами, на яких можуть бути китиці. Ця порода має тонке шовковисте хутро довжиною від одного до декількох сантиметрів, що наче спадає хвилями по тілу. Хвіст довгий і має плюмаж зі значно довших волосинок. Балінезійська кішка не має підшерстя, а тому офіційно відноситься до напівдовгошерстих. Очі яскраво-голубі, орієнтальні за формою і положенням. Кішки мають хутро з такими ж забарвленими кінчиками волосся (вуха, мордочка, лапи та хвіст) і «маску», що й у сіамських кішок. У Сполучених Штатах балінезійські кішки з додатковими плямами, окрім офіційно визнаних для цієї породи, відомі під назвою яванез.

Важливо знати
  • Дуже активний та дотепний кіт
  • Соціальний та залежний кіт
  • Дуже галасливий кіт
  • Струнка й елегантна порода котів
  • Потрібен грумінг раз на тиждень
  • Гіпоалергенна порода
  • Потребує простору на вулиці
  • Може знадобитися ознайомлення перед проживанням з дітьми

Характер

За темпераментом балінезійські кішки подібні до сіамських, але деякі власники вважають, що балінези дещо тихіші. Проте, скоріш за все, балінезійська кішка виявиться екстравертом і вимагатиме уваги від своїх власників. Балінези дуже «балакучі», і навіть здається, що вони розмовляють із власником. Їм необхідно відчувати себе частиною родини, а їхня потреба в увазі означає, що цим котам підійде власник, який не покидає домівку надовго.

Походження

Країна або континент походження: Америка

По суті, балінезійські кішки — це довгошерсті сіамські. Вперше їх помітили на початку 20 сторіччя, і заводчики намагались просто роздати кошенят з подовженою шерстю. Після Другої світової війни селекція породи продовжувалася, і початкова назва «довгошерста сіамська» була замінена на «балінезійську», оскільки ці кішки своєю граційністю нагадували елегантних танцівниць у храмах Далекого Сходу. У 1961 році балінезійську породу визнали в Америці, проте в Європу її завезли тільки в середині 1970-х років.

Здоров'я

Харчування

Грумінг

Найкращі породи кішок для дітей