article-pic-1_mobile.jpg
Як повернути вашій кішці ідеальну вагу

Як повернути вашій кішці ідеальну вагу

4 способи допомогти вашій кішці повернути ідеальну вагу

​Дослідження показують, що кішки, в яких є зайва вага, частіше переживають проблеми зі здоров'ям – зокрема, вірогідність захворіти діабетом зростає в чотири рази. Крім того, кішки, що погладшали, схильні до кульгавості, хвороб шкіри, захворювань печінки, нирок і підшлункової залози; під удар потрапляють також сечовивідні шляхи, частішають запори, зростає ризик появи остеоартриту і пошкодження зв'язок.

Хороша новина полягає в тому, що Ви можете допомогти Вашій кішці повернути і підтримувати ідеальну вагу за допомогою правильного підходу до харчування. Ось чотири способи почати нове життя.

​1. Забезпечте збалансоване харчування

​Обираючи збалансовану систему харчування з правильним вмістом білків, жирів і клітковини, Ви забезпечите кішці нормалізацію ваги і подальший контроль над масою тіла. Існують спеціальні програми харчування для того, щоб допомогти домашнім тваринам досягти бажаного ефекту. Не зайвим може бути і звернення за допомогою до ветеринарного лікаря.

​2. Ретельно відмірюйте кожну порцію

​Ретельно дотримуйтесь рекомендацій на зворотному боці упаковок PURINA ONE® і точно відмірюйте порції. Можна також розтягнути задоволення кішки на весь день, розділивши денну норму на декілька прийомів.

​3. Обмежте кількість ласощів

​Якщо окрім основного раціону Ви даєте своїй кішці ласощі, порадьтеся з ветеринаром і встановіть обмеження, наприклад, енергетична цінність ласощів не повинна перевищувати 10% від загальної денної норми калорій.

​4. Стимулюйте фізичну активність

​Допомогти кішці скинути зайві кілограми можна, стимулюючи регулярну фізичну активність. Ось деякі дії, які допоможуть тварині схуднути: •Ставте їжу подалі від кішки. Якщо Ви використовуєте сухий корм, поставте його в іншій кімнаті, а не там, де кішка •Спробуйте помістити частину корму в спеціальну іграшку-годівницю, яка вимагатиме від кішки фізичних зусиль, – інакше вона не зможе дістати їжу. •Нехай кішка бігає. Використовуйте іграшки і палички, щоб додати в життя вихованця більше рухів. •Розкладіть по будинку безпечні іграшки, щоб у кішки з'явилося бажання грати, навіть коли Вас немає поруч. Це важливо в тому випадку, якщо велику частину дня Ви проводите не вдома. •Використовуйте надані вище рекомендації, і Ви зможете допомогти Вашій кішці контролювати свою вагу і повернутися до оптимального фізичного стану.

​​Обираючи збалансовану систему харчування з правильним вмістом білків, жирів і клітковини, Ви подбаєте про нормалізацію ваги Вашої кішки.