PURINA® PRO PLAN® LIVECLEAR®. СУХИЙ ПОВНОРАЦІОННИЙ КОРМ ДЛЯ СТЕРИЛІЗОВАНИХ КІШОК/КАСТРОВАНИХ КОТІВ ВІКОМ ВІД 7 РОКІВ, З ІНДИЧКОЮ

Відкрийте для себе PRO PLAN® LIVECLEAR® – перший корм для зменшення кількості алергенів котів, який пропонує їх власникам безпечний, ефективний та зручний підхід до зменшення впливу алергенів - одночасно утримуючи котів у своїх будинках та на колінах.

ЯК ПРАЦЮЄ PRO PLAN® LIVECLEAR®

Усі коти виробляють у слині загальний алерген, який називається Fel d1. Коли коти їдять PRO PLAN® LIVECLEAR®, особливий білок, що отримується з яєць, зв'язується з Fel d1 в слині і нейтралізує його в роті кота. При щоденному харчуванні з PRO PLAN® LIVECLEAR® зменшується кількість алергенів на шерсті котів в середньому на 47%, починаючи з 3-го тижня безперервного годування*. Постійно годуючи, ви забезпечуєте чудове харчування для вашого кота і також отримуєте надзвичайну користь від зменшення кількості алергенів на шерсті котів.

ЯКІ ПЕРЕВАГИ КОРМУ ДЛЯ КОТІВ PRO PLAN® LIVECLEAR® STERILISED ADULT 7+?

Корм для стерилізованих котів PRO PLAN® LIVECLEAR® віком від 7 років пропонує повнораціонне та чудове на смак харчування для довгострокового здоров’я Вашого зрілого кота, оскільки допомагає підтримувати його життєво важливі функції (імунну, сечовивідну, травну) для більш тривалого та здорового життя. Підтримує ключові життєво важливі функції (імунну, сечовивідну, травну) для довготривалого, здорового життя завдяки запатентованому комплексу пребіотиків, антиоксидантів, омега-3 та -6 жирних кислот. Підтримує здоров'я сечовивідної системи завдяки збалансованому вмісту мінеральних речовин. Підтримує оптимальну вагу тіла за рахунок високого рівня білку, вмісту клітковини і низького рівня вуглеводів.

Відкрийте для себе різницю, як корм для котів PRO PLAN® LIVECLEAR® може вплинути на управління кількістю алергенів, щоб зблизити Вас та Вашого кота.

*10-тижневе контрольоване дослідження з участю 105 котів показало середнє зниження на 47%, починаючи з 3-го тижня щоденного годування.

Основні переваги раціону Purina PRO PLAN® для стерилізованих котів віком від 7 років з індичкою

Підтримує здоров‘я сечовивідної системи завдяки збалансованому вмісту мінералів

Підтримує здоров‘я сечовивідної системи завдяки збалансованому вмісту мінералів

Підтримує ключові життєво важливі функції (імунну, ниркову, травну) для довшого, здорового життя завдяки запатентованому комплексу пребіотиків, антиоксидантів, омега-3 та -6 жирних кислот

Підтримує ключові життєво важливі функції (імунну, ниркову, травну) для довшого, здорового життя завдяки запатентованому комплексу пребіотиків, антиоксидантів, омега-3 та -6 жирних кислот

Підтримує оптимальну вагу тіла за рахунок високого рівня білку, вмісту клітковини і зниженого рівня вуглеводів

Підтримує оптимальну вагу тіла за рахунок високого рівня білку, вмісту клітковини і зниженого рівня вуглеводів

Яка вага Вашого домашнього улюбленця?

Зрілий старше 7-ми років

Вага тіла (кг) З 7 до 11 років (г/день) З 12 років (г/день)
3 40 45
5 65 75
7 90 105

Розроблений для щоденного годування котів для забезпечення стійких результатів. Зберігати у сухому, прохолодному місці.

Iндичка (14%), зневоднений пташиний протеїн, порошок кукурудзяного протеїну, рис, борошно соєве, пшеничний глютен, пшениця, жир свинячий, кукурудзяний крохмаль, яєчний порошок, пшенична крупка, цикорій (2%), мінеральні речовини, олія соєва, целюлоза, жир риб′ячий, дігест, амінокислоти (DL-метіонін, L-лізин, L-аргінін, L-карнітин, таурин), вітаміни, порошок яєчного жовтку (0.6%) , консервант ортофосфорна кислота, дріжджі , антиоксиданти (токофероли, пропілгалат, бутил гідроксианізол, бутил гідрокситолуол).

PURINA® PRO PLAN® LIVECLEAR®. СУХИЙ ПОВНОРАЦІОННИЙ КОРМ ДЛЯ  СТЕРИЛІЗОВАНИХ КІШОК/КАСТРОВАНИХ КОТІВ ВІКОМ ВІД 7 РОКІВ, З ІНДИЧКОЮ

Поживні речовини

Сухий

Протеїн

40.0%

Сирий жир

15.0%

Сира зола

6.5%

Сира клітковина

3.0%

Омега-3 жирні кислоти

0.5%

Омега-6 жирні кислоти

3.1%

Обмінна енергія1

3.97 ккал/г

Поживні кормові добавки  

МО/кг(IU/kg)

Вітамін А: 33 000

 

Вітамін D3: 1 000

 

Вітамін E: 1440

мг/кг(mg/kg)

Вітамін С: 140

 

Cульфат заліза (Fe: 75)

 

Йодат кальцію: (I: 1.9)

 

Сульфат міді: (Cu:11)

 

Сульфат марганцю: (Mn:35)/p>

 

Сульфат цинку: (Zn:120)

 

Cеленіт натрію: (Se:0.11)

1 Розраховано за формулами NRC 2006.

Відгуки

​Поділитись інформацією про продукт

ShareEmailLinkedInFB