Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Ваш улюбленець - наше натхнення.

Положення та умови для відгуків до продуктів


УМОВИ НЕСТЛЕ ДЛЯ КОНТЕНТУ, СТВОРЕНОГО КОРИСТУВАЧАМИ. Надсилаючи свій Контент, Ви підтверджуєте, що прочитали та розумієте ці Положення та Умови («Положення»), і тим самим підтверджуєте, що погоджуєтеся їх дотримуватися. Тут і надалі терміни «Ми», «Нас», «Наш», «Нестле» стосуються концерну Nestle S.A, ТОВ «Нестле Україна» та інших дочірніх компаній Nestle S.A відповідно до контексту. Ці Положення мають переважну силу над будь-якими угодами, які Ви або Ваш роботодавець можете мати з НестлеТОВ «Нестле Україна» («Нестле», «Ми», «Нас»/ «Нам»). Ми дуже серйозно ставимося до дотримання законодавства. Якщо будь-який Контент не відповідає цим Положенням, ми залишаємо за собою право вжити всіх необхідних заходів. Ми можемо змінити ці Положення в будь-який час без попередження.

 

1.  Ваш контент.. Будь ласка, пам'ятайте, що Ви несете юридичну відповідальність за те, що надсилаєте. Перш ніж надсилати свій вміст, переконайтеся, що Ви дотримуєтеся наступних правил:

 

1.1   Права інтелектуальної власності. Ви повинні бути автором Контенту або мати дозвіл від автора. Якщо Ви неповнолітній або маєте законного представника, будь ласка, отримайте його чіткий дозвіл, перш ніж надсилати будь-який Контент.

Якщо Ми отримаємо повідомлення про будь-яке порушення, Ми видалимо весь Контент і співпрацюватимемо з власниками авторських прав для вирішення проблемних питань. Надсилаючи свій Контент, Ви надаєте Нестле безоплатну, безстрокову (за винятком авторського права, протягом максимального періоду захисту авторських прав, доступного відповідно до законодавства будь-якої юрисдикції), безвідкличну, невиключну, субліцензійну, всесвітню ліцензію на в використання, копіювання, редагування, модифікацію, адаптацію, переклад, , публічно комунікацію, публікування, поширення, створення похідних робіт та комбінування Вашого Контенту (повністю чи частково, окремо чи з іншими елементами, у будь-якому форматі та будь-якими засобами). Ми можемо прийняти рішення не публікувати Ваш Контент..

 

1.2 Особисті права. Якщо будь-яка фізична особа з’являється у Вашому Контенті, Ви повинні повідомити її про ці Положення та отримати її чіткий дозвіл. Якщо відповідна особа є неповнолітньою або має законного представника, будь ласка, отримайте чіткий дозвіл батьків або іншого законного представника цієї особи, перед надсиланням будь-якого Контенту.

 

1.3  Конфіденційність. Ви не повинні завантажувати чи надсилати будь-який Контент, який порушує права на конфіденційність, або надавати Вашу або іншу контактну інформацію чи вимагати особисту інформацію від будь-якого користувача. Ваша конфіденційність дуже важлива для Нестле. Ми будемо використовувати Вашу особисту інформацію відповідно до нашої Політики конфіденційності, опублікованої http://www.nestle.com. Зверніть увагу, що будь-яка інформація, розкрита через Ваш Контент, може стати загальнодоступною.

 

1.4 Заборонена поведінка. Ви не повинні порушувати або надсилати будь-який контент: (a) який є невідповідним, незаконним, непристойним, наклепницьким, загрозливим, залякуючим, порнографічним, тривожним, принизливим, образливим за етнічною чи расовою ознакою; або (б) що порушує конфіденційність особи, права на зображення чи права інтелектуальної власності; або (в) що заохочує протиправну поведінку; або (г) які можуть становити загрозу для системи (спам, троянський вірус, інші віруси, шкідливе або зловмисне програмне забезпечення чи інші матеріали, які можуть перервати, зруйнувати або обмежити функціональність системи). Ви не повинні (д) використовувати будь-які автоматизовані засоби (роботи, сканери тощо) або будь-що, що може перешкоджати або переривати роботу веб-сайту, його систему чи захист, а також будь-яку інформацію, що міститься на ньому (включаючи зворотне проектування). Ви не повинні (е) завантажувати або надсилати будь-який контент, який порушує ці Положення та Умови. 

Ви не маєте права використовувати будь-яку платформу Нестле для комерційних чи рекламних цілей або для будь-якої форми комерційного звернення щодо будь-якого продукту чи послуги, або для петицій, кампаній чи програм. Ви не повинні видавати себе за іншу особу.

 

2.  Ви погоджуєтеся захищати Нестле та її посадових осіб, співробітників і ліцензіарів від будь-яких втрат, збитків і витрат, що виникли в результаті будь-якого порушення цих Положень. 

 

3.  Відсутність схвалення. Ми не схвалюємо жодних продуктів, послуг, осіб або поглядів, що містяться у Вашому Контенті. 

 

4. Контакти. Будь ласка, зв’яжіться з нами, щоб повідомити про будь-яке порушення або якщо Ви бажаєте відкликати свій дозвіл.

 

5. Юрисдикція і застосовуване законодавство. Ці Положення та будь-які суперечки або претензії, що виникають у зв’язку з цим Веб-сайтом чи Контентом, будуть вирішуватися керуючись положеннями українського законодавства у судах України.