Ваш улюбленець - наше натхнення.
Кіт сидить на дивані

Все про котів

Виберіть найкращий корм для свого кота, надихніться порадами наших експертів або пройдіть тест, щоб вибрати правильну породу для вас. Що б вам не потрібно було дізнатися, ми тут, щоб допомогти вам знайти відповіді на всі ваші запитання про котів.

Кіт біля мисок з кормом
Харчування і годування
Наші продукти для котів 
Шукаєте відповідний корм для свого пухнастого друга? У нас є з чого вибрати: сухі та вологі корми, продуктів для кошенят, дорослих та літніх котів, повнораціонні корми та спеціальні дієти. Перегляньте наш асортимент, щоб знайти найкраще для свого муррркотика.
Руда кішка на плечах власника
Досвід Purina®
Професійний догляд за котами
Ретельно доглядати за своїм котом означає розуміти всі його потреби. Ознайомтеся з найкращими порадами та підказками наших експертів про харчування, поведінку, здоров’я та грумінгом котів в наведених нижче статтях.
Яка порода підходить мені?

Великий м'якуш чи маленький тигр? Гладкошерстий чи пухнастий? Кімнатний кіт чи мандрівник? Серед десятків порід котів може бути важко знайти ідеальний варіант. Дозвольте експертам Purina допомогти вам знайти кота, який найкраще відповідає вашому способу життя.

Дізнайтеся більше

Кіт на колінах власника
Досвід Purina®
Завести кота
Думаєте завести нового кота? Дізнайтеся тут усе необхідне, щоб стати чудовим власником дорослого кота або кошеня.
Кіт сидить на чиїхось колінах
Newsletter
Purina Club
Ми віримо, що людям і домашнім тваринам краще разом. Ми підтримуватимемо вас на кожному етапі життя з котом. Підписуйтеся на нашу розсилку новин.
Два коти їдять з червоної миски
Досвід Purina®
Годівля і харчування
Коли переходити з корму для кошенят на корм для дорослих котів і як часто ваш улюбленець повинен отримувати свою порцію? Перегляньте наші статті, щоб отримати поради експертів Purina® щодо годівлі та харчування.
Старший кіт на колінах власника
Досвід Purina®
Симптоми захворювань котів
У Purina ми дбаємо про здоров’я та харчування вашої собаки. Дізнайтеся тут про те, як підтримувати здоров’я свого собаки.
Кошеня з лапками догори спить на ногах власника

Зв'яжіться з нами

Команда консультантів Лінії Турботи Purina® відповість на всі ваші запитання про вашого улюбленця. Зв'яжіться з нами найзручнішим для вас способом. ​

Лінія Турботи працює з 8:30 до 21:00 у будні дні та з 9:00 до 18:00 у вихідні.​