Чутливе травлення у собак

Чутливе травлення у собак

Чутливе травлення у собак

Чутливе травлення у собак

Чутливе травлення у собак

Чутливе травлення у собак
07/31/2018

Чутливе травлення у собак

А у вашого собаки найміцніше здоров'я травної системи? Він їсть із задоволенням, росте і отримує максимум від життя? Щоб ваш собака був здоровим, важливо, щоб його травна система працювала якнайкраще. Для деяких собак це може означати вибір харчування, спеціально підібраний для підтримки чутливого травлення.

 

Чому здорове травлення так важливо?

Травна система - це захист 24/7 для вашої собаки. 70% імунних клітин вашої собаки знаходяться тут, захищаючи організм від токсинів і створюючи бар'єр між організмом вашого собаки та шкідливими мікробами зовнішнього світу. Вона також виконує вирішальну роботу поглинаючи поживні речовини з їжі, перетворюючи їх в енергію і виділяючи те, що не перетравлюється.

 

Чому здорове травлення так важливо?

Виявлення ознак чутливого травлення

Якщо ви вважаєте, що ваш собака може мати чутливе травлення, зверніть увагу на такі симптоми:

Випорожнення часто м'які і погано сформовані

Іноді діарея і рідкі випорожнення є природною ознакою дисбалансу мікрофлори. Проте, коли це відбувається часто, це може свідчити про непереносимість їжі або алергію. Якщо ви маєте сумніви, відвідайте свого ветеринара, щоб він оглянув собаку.

Погана реакція на зміну харчування

Кожного разу, коли ви змінюєте раціон вашого собаки, найкраще це робити поступово, тому що швидкі зміни можуть призвести до тимчасових розладів. Однак, навіть якщо зміна була поступовою, але призвела до метеоризму або діареї, це може бути ознакою того, що ваш собака має непереносимість свого нового раціону.

 

Verdauungsprobleme bei Hunden

Як може допомогти харчування?

Якщо ви вважаєте, що ваш собака може мати чутливе травлення, зверніться до свого ветеринара за порадою. Він може порекомендувати перехід на раціон, який спеціально розроблений для підтримки здоров'я травної системи - такий, як PURINA® PRO PLAN® з комплексом OPTIDIGEST.

Раціон містить комплекс OPTIDIGEST, спеціальну комбінацію поживних речовин, які підтримують здорове травлення. Раціон виробляється з легкозасвоюваними інгредієнтами, які полегшують процес травлення, а також бентонітом - природною глиною, яка допомагає поліпшити якість калу.

Дізнатись більше про раціон можна тут.

Поділитися з друзями

ShareEmailLinkedInFB