Ваш улюбленець - наше натхнення.
Чорний бомбейський кіт сидить на сходинці.

Чорні коти: 7 порід , які ви захочете взяти додому

Читати 4 хв

Чорним котам довелося нелегко порівняно з іншими породами котів. Не з власної вини кілька століть тому чорні коти стали відомими як улюбленці відьом, а їхня погана репутація породила навколо них забобони та страх. Забудьте все, що ви думали, що знаєте про них, і разом із нами закохайтеся в красиву шерсть і лагідний характер. Можливо вам сподобаються чорні висловухі коти, довгошерсті чи навпаки без шерсті?


Бомбейська кішка

Якщо ви з нетерпінням чекаєте нескінченних котячих обіймів на дивані, є чорні коти, породи яких вам ідеально підійде — це бомбейська кішка. Їхня глянцева шерсть буває лише цього відтінку і виведена для того, щоби бути схожою на свого далекого родича — пантеру. Великі, яскраві очі та гладенька шерсть — що тут може не сподобатись? Ці приголомшливі чорні коти жадають багато уваги й дарують багато любові натомість. Крім того, вони люблять говорити, що в них на думці, тож будьте готові до милого муркотіння.

Орієнтальна кішка

Незалежно від того, чи є ви прихильником чорних короткошерстих котів, чи віддаєте перевагу довгошерстим, орієнтальні кішки бувають з обома видами зачісок, тож ви можете зробити свій вибір. Ці стрункі породи котів сповнені енергії, надзвичайно віддані та ласкаві, тому часто заглядають вам через плече або зустрічають вас біля дверей зі щирим ентузіазмом.

Їм просто необхідно переконатися, що їхня улюблена людина приділяє всю увагу, яку вони можуть отримати. Ми впевнені, що ви обожнюватимете час, який зможете провести із цим дивовижним чорним котом.


Кіт Сфінкс

Ці породисті чорні коти мають серйозний вираз обличчя. Кіт сфінкс — справжній жартівник, ніщо не заважає цим абсолютним хвастунам стрибати зі столів на дверні ручки й на все, що знаходиться між ними. Ця порода котів, відома своєю відсутністю шерсті, не завдасть шкоди килимам та одягу, але вони вимагають за це винагороду у вигляді щотижневих ванн із мочалкою для догляду за ними. 

Рагамаффін

Якщо ви шукаєте сімейного улюбленця, ця порода довгошерстих чорних котів — саме той доброзичливий і терплячий пухнастик, на якого ви сподівалися. Діти будуть у захваті від них, і ці коти не проти уваги до себе. Рагамаффіни — це різновид породи регдоллів, справді лагідні коти, які іноді демонструють вам свою люблячу натуру, як тільки ви візьмете їх на руки. Їх надзвичайно м’яка шерсть та великі, виразні очі зачарують усю родину.

Шантільї-Тіффані

Шантільї-Тіффані — це радість, на яку приємно дивитися. Милі, пухнасті та балакучі, ці коти чорні зачарують кожного, хто опиниться поруч із ними. Гордий представник родини довгошерстих, шантільї-тіффані не схильні до пустотливої поведінки й потребують лише нечастого грумінгу. Вони точно не з тих котів, які відмовляться від обіймів, а їх спокійна поведінка робить їх ідеальними як для дітей, так і для дорослих.

Персидська довгошерста порода

Перські довгошерсті коти легко завойовують серця своїх господарів, що робить їх однією з найпопулярніших порід чорних котів. Їх слухняний характер робить їх ідеальними для сімей із дітьми або для людей похилого віку, які шукають миле і стримане кошеня.


Але вони також можуть бути надзвичайно грайливими й люблять розважатися зі своїми господарями. Вони найкраще підійдуть людям, яких не лякають домашні улюбленці, що потребують догляду, адже ця довгошерста кішка потребує його, щоб тримати свою шерсть (і вашу оселю) в ідеальному стані. 

Екзотична короткошерста

Багато власників вважають, що їхні екзотичні короткошерсті — ідеальні чорні кішки, а чому б ні? Ці кішки мають густу шерсть, яка більше нагадує хутро плюшевого ведмедика. Вони ласкаві, віддані, і якщо ви любите тишу і спокій вдома, вони також не схильні бути дуже голосними. Не дивно, що ці котики стали однією з найпопулярніших порід котів.

Сподіваємось, тепер ви переконались, що чорні коти, породи яких ви описали вище не просто милі. Вони доброзичливі, грайливі, невимушено елегантні та здатні дарувати багато любові. Іншими словами, приготуйтеся до великої кількості обіймів породистих чорних котів.