Інструмент з контролю за фізичним станом кота

Завдяки розробленому PURINA® Інструменту щодо контролю за фізичним станом кішки, ви завжди зможете підтримувати фізичну форму вашого улюбленця в оптимальному стані. Пам'ятайте: здоровий раціон і фізичні навантаження - ось ключові складові здоров'я вашої кішки!
Інструмент з контролю за фізичним станом кота
Інструмент з контролю за фізичним станом кота
Інструмент з контролю за фізичним станом кота

Здорова вага і фізичний стан кішки

Кішки бувають різних комплекцій і розмірів, так що іноді непросто визначити, є їх вага нормальною чи ні, адже ви їх любите незалежно від зайвих кілограмів!

Але розміри мають значення, коли справа стосується здоров'я, і надмірна вага може стати причиною проблем. Отже, що таке здорова вага? Вона залежить від породи, і щоб дізнатися ідеальну вагу вашої кішки, потрібно зробити кілька простих дій.

Використовуйте повзунок, щоб вибрати ту форму тіла, яка найбільше відповідає нинішньому стану вашої кішки, і ви відразу ж довідаєтеся, який стан вашого вихованця і наскільки сильно він відрізняється від норми.

Ми намагаємося не робити акценту на вазі, тому що здоров'я кішки залежить не тільки від ваги. Метод оцінки фізичного стану створений нашими експертами, щоб допомогти вам визначити, чи здорова ваша кішка в цілому, і зрозуміти, якого вона насправді розміру під шерстю.

Огляньте кішку з усіх боків, щоб отримати повне уявлення, це важливо для визначення її здорової ваги. Не хвилюйтеся, якщо під час огляду кішка буде впиратися і захоче втекти: трохи

наполегливості і ласки з вашого боку плюс трішки ласощів - і кішка незабаром заспокоїться і дозволить вам провести огляд.

Перегляньте коротке відео про партнера Пуріни, ветеринара Зарі, яка показує, як перевірити стан вашої собаки

Здорова вага - щасливе життя

Пам'ятайте: допомагаючи своїй кішці залишатися в гарній фізичній формі, ви гарантуєте, що вона завжди буде здоровою, щасливою і енергійною. Якщо ваш улюбленець трохи додав у вазі, це може негативно позначитися на його активності, і, як наслідок, на стан його здоров'я. Врахуйте, що кішки із зайвою вагою часто страждають від таких недуг:

  • Артрит, біль і ураження суглобів;
  • Діабет другого типу;
  • Серцево-судинні захворювання;
  • Зниження активності, витривалості і рівня життєвої енергії;
  • Підвищений операційний і анестезіологічний ризик;
  • Порушення здорового функціонування печінки як наслідок ожиріння даного органу (особливо у дорослих кішок).
Додаток з контролю за фізичним станом кота

Приклад оцінки фізичного стану кішки

Повірте, один лише показник ваги не може розповісти все, що необхідно, про стан здоров'я вашого улюбленця. Отже, прийшов час практики!

Ви не впевнені, що правильно оцінюєте фізичний стан вашої кішки? У всіх господарів кішок абсолютно різні уявлення про здоровий вазі їх улюбленців. Однак правда проста: струнка і худорлява кішка більш здорова, ніж та, що страждає надмірною вагою. Зрозуміло, всі кішки різні і у кожної є свої власні потреби в їжі і необхідному рівні активності. Дуже багато залежить від розміру і форми тіла вашого вихованця - адже з двох однакових за вагою кішок одна цілком може мати надлишок ваги, а інша -недолік. Саме тому при визначенні фізичного стану вашої кішки настільки важливо брати до уваги всі її параметри, а не лише показник ваги. Зверніть особливу увагу на приклади, наведені нижче, і подивіться, як правильно використовувати можливості нашого Інструмента з контролю за фізичним станом кішки.