Тіффані

Tiffanie

За будовою тіла тіффані нагадують бурманських кішок, але з довшим хутром. Голова клиноподібної форми з великими або середніми вухами. Довгий хвіст нагадує плюмаж. Широко посаджені очі не можна назвати ні мигдалеподібними, ні круглими. Вони можуть бути будь-якого кольору, від жовтого до зеленого. Тіло міцне з добре вираженою мускулатурою, спина пряма й сильна.

  • Грайливий і допитливий кіт
  • Соціального й залежного.
  • Дуже галаслива кішка
  • Я б хотів струнку й елегантну породу.
  • Потребує грумінгу кожного дня
  • Негіпоалергенна порода
  • Моя кішка матиме обмежений доступ надвір
  • Може знадобитися деякий період освоєння, перш ніж жити з дітьми

Походження

Тіффані — це єдина напівдовгошерста кішка азійської групи. На відміну від бурмил, що народилися в результаті випадкового схрещення кота породи шиншила з ліловою бурманською кішкою, кішки азійської групи були виведені заводчиками при спробі отримати кішку бурманського типу з забарвленням, якого немає в бурманській породі. При реалізації азійської програми розведення в деяких виводках були кошенята з довшим хутром. Потім цих кошенят схрещували, щоб вивести нову неперевершену породу.

Велика Британія

Особистість

Тіффані дуже товариська та ніжна кішка. Ця порода любить увагу й хоче бути справжнім членом сім'ї. Вони можуть бути досить вимогливими й навіть здатні переслідувати свого господаря, щоб отримати увагу. Кішки азійської групи дуже розумні й часто з легкістю вирішують такі проблеми, як, наприклад, необхідність відкрити двері. Якщо з ними заговорити, здається, що вони вас розуміють та відповідають. Вони вміють відчувати настрій господаря, що робить їх чудовими друзями.

Здоров'я

У ветеринарній літературі немає відомостей щодо будь-яких особливих умов, яких може потребувати ця порода. Як і всіх котів, азійську кішку корисно захищати від захворювань за допомогою вакцинації. Їй необхідні регулярна обробка від паразитів і щорічні ветеринарні огляди.

Харчування

Будь-яка кішка має власні унікальні уподобання щодо їжі, у кожної є певні улюблені продукти й ті, що їй не подобаються.  Коти — м'ясоїдні, і кожному з них потрібно отримувати з їжі набір із 41 визначеної поживної речовини. Співвідношення цих поживних речовин відрізняється залежно від віку, способу життя й загального стану здоров'я. Тому не дивно, що енергійному кошеняті потрібен інший баланс речовин у раціоні, ніж менш активному дорослому коту. Слід також пам'ятати: щоб підтримувати ідеальну фізичну форму кішки, їй необхідно давати належну кількість їжі, визначену згідно з рекомендаціями щодо годування. Також слід враховувати особисті смаки тварини щодо складу сухого чи вологого корму.

Грумінг

Шерсть напівдовгошерстої породи тифані потребує уваги, але не стільки, як довга шерсть перської породи. Гребінець і м'яка щітка допоможуть підтримувати шерсть у гарному стані.

Найкращі породи кішок для дітей

Хоча ця порода не є широко визнаною як одна з найкращих порід для дітей, усі кішки є різними, і за умови належного освоєння вона зможе жити з дітьми.

Cat

Ця порода кішок вам підходить?

Усі кішки мають власні, унікальні риси характеру, але є певні інстинкти й особливості поведінки, з якими вони народжуються. Спробуйте наш Інструмент для підбору породи і дізнайтеся, яка порода кішок найкраще підходить вашим уподобанням і способу життя. Якщо у вас і вашої кішки схожі вподобання, ви швидше за все щасливо житимете разом

На що слід зважати далі

Прийняття

Взяти кішку з притулку і дати їй другий шанс у житті — це вчинок, що принесе надзвичайне моральне задоволення. Дуже багато кішок чекають на дім, де їх любитимуть. Кожна кішка має свою історію і багато з них втратили свій перший дім не зі своєї вини. Вони залюбки стануть частиною вашої сім'ї. Надійні центри дуже ретельно слідкують за тим, щоб правильно підібрати відповідну кішку для людини. Працівники з радістю допоможуть вам порадою і дадуть відповіді на будь-які ваші запитання.

Пошук правильного заводчика

Якщо ваше серце лежить до породистої кішки, найкращим рішенням буде знайти авторитетного заводчика. Головна перевага покупки породистого кошеняти або кішки полягає в тому, що ви досить добре знатимете, як вони будуть виглядати і які риси, ймовірно, матимуть.Зверніться до ветеринара, щоб дізнатися про інфекційні захворювання, генетичні схильності і про догляд, який потрібен котам. Так ви в повній мірі підготуєтеся, щоб з радістю привітати кота у своєму домі.

Привітайте кота у своєму домі

Коли ви знаєте, що ваше нове кошеня або доросла кішка з дня на день з'явиться у вашому домі, звичайно, ви будете хвилюватися. В останні дні перед появою тварини буде багато справ [https://www.purina.co.uk/cats/getting-a-new-cat/welcoming-your-new-cat/welcoming-your-cat-home], які потрібно зробити.