Сухий + Вологий*


*Консервовані корми Purina One для котів відносять до вологих кормів


Почни міксувати з Purina ONE®

Крок 1 - Знайомство з вологим* кормом


Не поспішайте

Рекомендуємо вводити новий корм до раціону Вашої кішки поступово - протягом 7-10 днів. В процесі цього переходу важливо не поспішати.

Створіть позитивну асоціацію

Спробуйте давати вологий* корм як нагороду після гри. Це допоможе створити позитивну асоціацію з новою їжою та дозволить Вашій кішці звикнути до смаку, текстури та запаху.

Будьте наполегливими

Якщо Ваша кішка не вподобала смак, не здавайтеся.

Усі власники котів знають, що кожна кішка особлива. Кішки часто мають унікальні вподобання щодо різних смаків. Саме тому у Purina ONE® їх декілька - щоб знайти індивідуальний підхід до кожної кішки, а також забезпечити збалансоване харчування.Крок 2 - Спостерігайте


Спостерігайте за апетитом Вашої кішки

Як тільки Ви помітите, що апетит Вашої кішки зростає, поступово збільшуйте порцію вологого* корму, поки вона не відповідатиме рекомендованій на упаковці.

Зкорегуйте мікс

Не забудьте зменшити кількість сухого корму Purina ONE®, яким Ви зазвичай годуєте Вашу кішку, щоб уникнути перегодування та розладу дієтичного циклу. Спостерігайте за апетитом Вашої кішки.

Крок 3 - Подбайте про режим

Визначіть добовий цикл Вашої кішки

Кішки зазвичай найбільш активні перед світанком та одразу післі заходу сонця. Якщо Ваша кішка має саме такий добовий цикл, годуйте її вологим кормом рано вранці та після заходу сонця.

Плануйте годівлю протягом дня

Залишайте необхідну кількість сухого корму PURINA ONE® на день, щоб Ваша кішка їла його протягом дня.

Спостерігайте за харчуванням Вашої кішки, щоб забезпечити її здоров'я на довгий період

Пам'ятайте, що у кожної кішки свій режим харчування. Знайдіть той, що підійте саме Вашій кішці, та ретельно спостерігайте за змінами в її звичках, щоб отримати більш глибоке розуміння щодо стану її здоров'я


Дізнайтеся більше про продукти Purina ONE®

Дізнайтеся більше про продукти Purina ONE®