GOURMETTMGold

GOURMET™ Gold. Паштет. З куркою.


Повна назва продукту: GOURMET™ Gold (ГУРМЕ Голд). Паштет. З куркою. Консервований порційний повнораціонний корм для дорослих котів

Ваш кіт цінує різноманітність у стравах, а Ви завжди у пошуку рецептур, що задовольнять його вишуканий смак. Саме тому GOURMET™ Gold створив Паштет - рецепт, що здатен привести у захват навіть справжнього гурмана. Ніжні паштети з яловичиною, куркою, тунцем та іншими вишуканими смаками, приготовані з турботою для того, щоб Ваш улюбленець отримав справжнє задоволення.

Всі рецепти GOURMET™ Gold не містять доданих штучних ароматизаторів.

Всі рецепти GOURMET™ Gold доступні у форматі 85г, що допомагає зберігати надзвичайний смак кожного рецепту.
М’ясо та субпродукти тваринного походження (з яких курки 4%), мінеральні речовини, амінокислота гліцин, продукти переробки рослинного походження, загущувач (камідь рожкового дерева), цукри, вітаміни, барвник (титану двоокис), консервант (нітрит натрію).
Волога: 77.5; протеїн: 10.5; жир: 7.0; сира зола: 3.2; сира клітковина: 0.05. Енергетична цінність (калорійність): 102 ккал/100 г.

Вітаміни: вітамін А: 1440 МО/кг; вітамін D3: 220 МО/кг.

Мінеральні речовини: залізо: 10.0 мг/кг; йод: 0.2 мг/кг; мідь: 0.9 мг/кг; манган: 1.9 мг/кг; цинк: 10.0 мг/кг.

Для кота вагою в 4 кг, згодовуйте 2-3 баночки на день щонайменше за 2 окремих годування. Середня добова норма розрахована для помірно активних котів за нормальної температури оточуючого середовища. Добова норма може змінюватись в залежності від індивідуальних потреб кота та має бути пристосована таким чином, щоб зберегти його струнку статуру. Свіжа чиста питна вода повинна бути доступною тварині у будь-який час.