Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Ваш улюбленець - наше натхнення.
Pro Plan logo
puppy having a bath

Суха шкіра у цуценят - причини та лікування

Читати 3 хв
Pro Plan logo
PRO PLAN®

Суха шкіра може бути надзвичайно болючою проблемою для цуценят. Як тільки шкіра починає бути сухою, вона починає свербіти.

Молоді цуценята не можуть стримуватися і тому дряпають шкіру впродовж всього дня і ночі. Подряпини від свербіння можуть бути дуже шкідливими і можуть пошкоджувати шкіру. Вони призводять до порізів шкіри та кровотечі, що може призвести до ще більш важких проблем зі шкірою.

Хороша новина полягає в тому, що існує ряд кроків, які можна зробити, щоб звести до мінімуму ризик виникнення проблеми сухості шкіри і зберегти шерсть вашого цуценяти в найкращому вигляді.

 

Розчісування

Розчісування є важливою частиною збереження шкіри і шерсті вашого собаки в здоровому стані. Грумінг цуценяти змалечку змушує їх звикати до процесу і допомагає в подальшому зробити це веселою, корисною звичкою.

Розчісування шерсті є одним з кращих способів, щоб запобігти сухості шкіри у цуценят. Кожен раз, коли ви розчісуєте шерсть цуценяти, це призводить до того, що витираються шкірні лусочки з поверхні шкіри. Ці лусочки шкіри можуть викликати подразнення, якщо залишати їх на шкірі, що в кінцевому підсумку призведе до того, що собака буде дряпати шкіру.

Розчісування також допомагає стимулювати розвиток сальних залоз в шкірі вашого цуценяти. Ці залози є важливою умовою збереження здоров'я шкіри і шерсті. Якщо доглядати за шерстю цуценяти з раннього віку, він звикне до процесу і допоможе зробити його приємною звичкою протягом всього життя

Оливкова олія

Оливкова олія містить необхідні жирні кислоти, які допомагають зволожувати шкіру вашого собаки. Жирні кислоти, такі як омега-3, мають вирішальне значення для розвитку шкіри і шерсті вашого цуценяти. Додавання всього кількох крапель в щоденний раціон може вплинути на стан шкіри, особливо якщо цуценя вже страждає від сухості шкіри.

 

Шампунь для цуценят

Шампунь для цуценят може підтримувати стан шерсті вашого цуценяти в той час як він розвивається і стає дорослим собакою. Більшість шампунів містять цілий ряд різних масел і інгредієнтів для поліпшення еластичності шкіри вашого собаки. Ці спеціальні інгредієнти також допомагають відновлювати і зволожувати будь-яку шкіру, яка, можливо, стала трохи сухою.

Під час миття голови цуценяти переконайтеся, що ви використовуєте шампунь для домашніх тварин, а не для людей. Шампуні для людей були розроблені без урахування особливостей домашніх тварин і можуть принести більше шкоди, ніж користі. Попросіть вашого ветеринарного лікаря, порекомендувати шампунь для домашнього улюбленця відповідно до його породи і розміру.

Зволоження

Збереження нормального рівня гідратації собаки є важливим з ряду причин. Однією з цих причин є те, що у цуценяти з низьким рівнем гідратації можуть розвинутися проблеми зі шкірою. Такі проблеми зі шкірою, як втрата еластичності і зморшки, є ознаками зневоднення.

Якщо ви помітили ці симптоми, переконайтеся, що ваш собака завжди має доступ до чистої питної води. Якщо ваше цуценя все ще утримується від пиття, ви повинні відвезти його до ветеринарного лікаря, оскільки може виникнути серйозніша проблема.

 

Вибір правильного харчування

Раціон, яким ви годуєте цуценя, може впливати на здоров'я його шерсті та шкіри. Якщо ви шукаєте повнораціонний корм для собак, який підтримує здоров'я шкіри, розгляньте PURINA® PRO PLAN® для цуценят з чутливою шкірою. Цей раціон був спеціально розроблений, щоб допомогти цуценятам із проблемами шкіри.

Кожна миска раціону допомагає зменшити можливий дискомфорт шкіри, пов'язаний з чутливістю до їжі, завдяки підібраному джерелу білка (більше 90% якого надходить з лосося) і включенням поживних речовин, орієнтованих на здоров'я шкіри, таких як цинк, незамінні жирні кислоти, а також вітаміни А, Е і В.