PRO PLAN® (Про План). Сухий повнораціонний корм для стерилізованих кішок/кастрованих котів віком від 7 років, з індичкою

PRO PLAN® STERILISED - корм з високим вмістом білку і низьким вмістом жиру, поєднує необхідні поживні речовини, вітаміни А, С і Е. Забезпечує збалансований pH сечі. Містить LONGEVIS®, запатентована формула, що допомагає подовжити тривалість життя та покращує його якість.
PRO PLAN® STERILISED допомагає підтримувати оптимальну вагу тіла, завдяки збалансованому вмісту білків, вуглеводів та жирів. Високий рівень білків (40%) та низькийрівень жирів (13%). Підтримує здоров'я сечовивідної системи стерилізованих кішок/ кастрованих котів. Підтримує здоров'я імунної системи завдяки високому вмісту антиоксидантів, а саме вітамінів С і Е.
Допомагає  підтримувати оптимальну вагу тіла, завдяки збалансованому вмісту білків, вуглеводів та жирів. Високий рівень білків (40%) та низький рівень жирів (13%).

Допомагає підтримувати оптимальну вагу тіла, завдяки збалансованому вмісту білків, вуглеводів та жирів. Високий рівень білків (40%) та низький рівень жирів (13%).

Запатентовнана формула,що допомагає подовжити тривалість життя та покращує його якість.

Запатентовнана формула,що допомагає подовжити тривалість життя та покращує його якість.

Підтримує здоров’я сечовивідної  системи стерилізованих кішок/ кастрованих котів.

Підтримує здоров’я сечовивідної системи стерилізованих кішок/ кастрованих котів.

Пдтримує здоров’я імунної системи завдяки високому вмісту антиоксидантів та вітамінів, а саме вітамінів  С і Е.

Пдтримує здоров’я імунної системи завдяки високому вмісту антиоксидантів та вітамінів, а саме вітамінів С і Е.

Яка вага вашого улюбленця?

Дорослий кіт

Вага тварини (кг) Добова норма годівлі котів віком 7-11 років (г) Добова норма годівлі котів старших 12 років (г)
2-4 25-55 33-65
4-6 55-80 65-100
6-8 80-105 100-35

Норми годівлі, необхідні для підтримки оптимального стану тіла, відрізнятимуться залежно від віку, активності тварини та умов оточуючого середовища. Слідкуйте за вагою тварини та регулюйте кількість корму відповідно. Свіжа чиста питна вода повинна бути доступною тварині у будь-який час. Для підтримки Вашого улюбленця у здоровому стані регулярно звертайтесь за консультацією до ветеринарних лікарів

СКЛАД: індичка (14%), зневоднений пташиний протеїн, рис, кукурудзяна клейковина, пшенична клейковина, пшениця, пшенична клітковина, соєве борошно, кукурудзяний крохмаль, яєчний порошок, тваринний жир, сушений корінь цикорію, соєве масло, целюлоза, вітаміни та мінеральні речовини, риб’ячий жир, амінокислоти (аргінін, таурин, L-карнітин, метіонін, лізин), дігест, дріжджі, антиоксиданти (пропілгалат, бутилгідроксианізол, бутилгідрокситолуол).

PRO PLAN® (Про План). Сухий повнораціонний корм для стерилізованих кішок/кастрованих котів віком від 7 років, з індичкою 

Показники основних поживних речовин* У сухому продукті
Протеїн 40%
Жир 13%
Сира зола 6.5%
Сира клітковина 3%
Волога 6%
Вітамін А 33 000 мг/кг
Вітамін D3 1 000 мг/кг
Вітамін Е 1480 мг/кг
Вітамін С 140 мг/кг
Сульфат заліза(Fe) 78 мг/кг
Йодат кальцію(I) 2.0 мг/кг
Сульфат міді(Cu) 12 мг/кг
Сульфат марганцю(Mn) 37 мг/кг
Сульфат цинку(Zn) 120 мг/кг
Селеніт натрію(Se) 0.11мг/кг
Енергетична цінність (калорійність) 388ккал/100г.


 

Відгуки

​Поділитись інформацією про продукт

ShareEmailLinkedInFB