PRO PLAN® STERILISED (ПРО ПЛАН СТЕРІЛАЙЗД). З ТУНЦЕМ ТА ЛОСОСЕМ. ШМАТОЧКИ В ПАШТЕТІ. КОНСЕРВОВАНИЙ ПОРЦІЙНИЙ ПОВНОРАЦІОННИЙ КОРМ ДЛЯ ДОРОСЛИХ КАСТРОВАНИХ КОТІВ/СТЕРИЛІЗОВАНИХ КІШОК

Повнораціонний консервований корм спеціально розроблений для кастрованих дорослих котів та стерилізованих дорослих кішок. PURINA® PRO PLAN® STERILIZED містить усі поживні речовини, необхідні коту для щоденної життєвої сили та довготривалого здоров'я. Він втілює цільові переваги PURINA® PRO PLAN® у смачному вологому раціоні, який коти так люблять.

Де купити
 

Корм чудово збалансований таким чином, аби допомогти стерилізованим кішкам/кастрованим котам залишатися в здоровому стані протягом усього дорослого віку. Він також має низький рівень калорій, щоб допомогти стерилізованим кішкам/кастрованим котам підтримувати оптимальну вагу тіла.

Яка вага вашого улюбленця?

Підтримка кота у дорослому віці

Вага тіла (кг)

Баночок/добу

2

2

4

2-3

6

4 *

*Годувати 4 баночками можна щонайменше за 2 прийоми їжі

Дорослому коту середньої ваги (4 кг) рекомендовано давати 2-3 баночки корму на день, мінімум за два прийоми їжі. Добова норма може змінюватись в залежності від індивідуальних потреб кота та має бути адаптована таким чином, щоб зберегти його струнку статуру. Подавайте корм кімнатної температури. Свіжа чиста питна вода повинна бути доступною тварині у будь-який час.

Склад: м’ясо та субпродукти тваринного походження , риба та продукти переробки риби (тунець 4%, лосось 4%), вітаміни та мінеральні речовини, амінокислоти, загущувачі, цукри, продукти переробки рослинного походження, консерванти.

​Показники основних поживних речовин

Показники основних поживних речовин *

1 баночка

Волога

77%

Протеїн

13%

Жир

5%

Сира зола

3%

Сира клітковина

0.07%

Сульфат заліза (Fe)

16 мг/кг

Йодат кальцію (I)

0.49 мг/кг

Сульфат міді (Cu)

1.2 мг/кг

Сульфат марганцю (Mn)

2.3 мг/кг

Сульфат цинку (Zn)

33 мг/кг

Камедь касії

2120 мг/кг

Енергетична цінність (калорійність)

95 ккал/ 100г

Вітамін А

1379 МО/кг

Вітамін D3

193 МО/кг

*Типовий аналіз готового раціону прорахованый на основі факторного методу.

Відгуки

​Поділитись інформацією про продукт

ShareEmailLinkedInFB