PURINA® PRO PLAN® LIVECLEAR®. СУХИЙ ПОВНОРАЦІОННИЙ КОРМ ДЛЯ КОШЕНЯТ, З ІНДИЧКОЮ. ТАКОЖ ПІДХОДИТЬ ДЛЯ ВАГІТНИХ КІШОК ТА КІШОК У ПЕРІОД ЛАКТАЦІЇ

Відкрийте для себе PRO PLAN® LIVECLEAR® – перший корм для зменшення кількості алергенів котів, який пропонує їх власникам безпечний, ефективний та зручний підхід до зменшення впливу алергенів - одночасно утримуючи котів у своїх будинках та на колінах.

ЯК ПРАЦЮЄ PRO PLAN® LIVECLEAR®

Усі коти виробляють у слині загальний алерген, який називається Fel d1. Коли коти їдять PRO PLAN® LIVECLEAR®, особливий білок, що отримується з яєць, зв'язується з Fel d1 в слині і нейтралізує його в роті кота. При щоденному харчуванні з PRO PLAN® LIVECLEAR® зменшується кількість алергенів на шерсті котів в середньому на 47%, починаючи з 3-го тижня безперервного годування*. Постійно годуючи, ви забезпечуєте чудове харчування для вашого кота і також отримуєте надзвичайну користь від зменшення кількості алергенів на шерсті котів.

ЯКІ ПЕРЕВАГИ КОРМУ ДЛЯ КОШЕНЯТ PRO PLAN® LIVECLEAR®?

Корм для КОШЕНЯТ PRO PLAN® LIVECLEAR®, пропонує повнораціонне та чудове на смак харчування для довгострокового здоров’я вашого кошеняти, оскільки воно допомагає підтримувати здорову імунну систему, здоровий зір та розвиток мозку, і доведено, що він сприяє зміцненню здоров’я органів травлення завдяки природним пребіотикам. Підтримує здоров'я імунної системи завдяки вмісту високоякісного білку та вітамінів С та Е. Сприяє здоровому травленню завдяки вмісту натуральних пребіотиків. Допомогає підтримувати здоровий розвиток мозку та зору завдяки вмісту ДГК.

Відкрийте для себе різницю, як корм для котів PRO PLAN® LIVECLEAR® може вплинути на управління кількістю алергенів, щоб зблизити Вас та Вашого кота.

*10-тижневе контрольоване дослідження з участю 105 котів показало середнє зниження на 47%, починаючи з 3-го тижня щоденного годування.

Основні переваги раціону PRO PLAN® LIVECLEAR® Kitten з індичкою

Підтримує здоров‘я імунної системи завдяки вмісту високоякісного білку та вітамінів С та Е

Підтримує здоров‘я імунної системи завдяки вмісту високоякісного білку та вітамінів С та Е

Сприяє здоровому травленню завдяки вмісту натуральних пребіотиків

Сприяє здоровому травленню завдяки вмісту натуральних пребіотиків

Допомогає підтримувати здоровий розвиток мозку та зору завдяки вмісту ДГК

Допомогає підтримувати здоровий розвиток мозку та зору завдяки вмісту ДГК

Який вік Вашого улюбленця?

Кошеня молодше 1 року

Вік (тижні)

г/день

4

30

12

55

26

65

52

70

Розроблений для щоденного годування кошенят для забезпечення стійких результатів. Зберігати у сухому, прохолодному місці.

Iндичка (16%), рис, сушений протеїн індички, порошок соєвого протеїну, гороховий протеїн, жир свинячий, порошок кукурудзяного протеїну, кукурудзяний крохмаль, сушений корінь цикорію (2%) , вітаміни, мінеральні речовини, яєчний порошок, дігест, консервант ортофосфорна кислота, порошок яєчного жовтку (0.6%), жир риб′ячий , амінокислоти (DL-метіонін, L-лізин, L-аргінін, таурин), дріжджі , антиоксиданти (токофероли, пропілгалат, бутил гідроксианізол, бутил гідрокситолуол).

PURINA® PRO PLAN® LIVECLEAR®. СУХИЙ ПОВНОРАЦІОННИЙ КОРМ ДЛЯ КОШЕНЯТ, З ІНДИЧКОЮ. ТАКОЖ ПІДХОДИТЬ ДЛЯ ВАГІТНИХ КІШОК ТА КІШОК У ПЕРІОД ЛАКТАЦІЇ.

Основні поживні речовини

Сухий

Сирий протеїн

40.0%

Сирий жир

20.0%

Сира зола

7.5%

Сира клітковина

1.5%

Докозагексаєнова кислота

0.05%

Обмінна енергія1

4.23 ккал/кг

   
Поживні кормові добавки  

МО/кг(IU/kg):

Вітамін А: 36 800

 

Вітамін D3: 1200

 

Вітамін E: 670

мг/кг(mg/kg):

Вітамін С: 140

 

Cульфат заліза (Fe: 90)

 

Йодат кальцію: (I: 2.3)

 

Сульфат міді: (Cu:14)

 

Сульфат марганцю: (Mn:43)

 

Сульфат цинку: (Zn:140)

 

Cеленіт натрію: (Se:0.13)

1 Розраховано за формулами NRC 2006.

Відгуки

​Поділитись інформацією про продукт

ShareEmailLinkedInFB