Харчування вашого цуценяти

Харчування вашого цуценяти

Харчування вашого цуценяти

Харчування вашого цуценяти

Харчування вашого цуценяти

Харчування вашого цуценяти
07/31/2018

Харчування вашого цуценяти

Раціон вашого цуценяти це один з найбільш важливих факторів для його довготривалого здоров'я та благополуччя. Обираючи високоякісне харчування цуценяті та отримуючи звичку правильного харчування ще з його раннього віку, ви можете найкращим чином вплинути на його початок життя.

Тренування годівлі

Час годівлі слід розглядати як можливість для дресирування вашого цуценяти. Необхідно навчити собаку чекати, поки ви готуєте. Якщо у вас є кілька цуценят, ви можете спостерігати конкуренцію і суперництво між ним, за те, хто отримає їжу першим. Навчаючи їх чекати, ви може допомогти позбутися подібних змагань у майбутньому.

Важливо бути дисциплінованим у годівлі з раннього віку. Намагайтеся не піддаватися, якщо ваше цуценя плаче, щоб отримати їжу. Не обов'язково, що це показник його голоду - спробуйте спочатку відволікти його грою, а потім забрати миску до часу годівлі.

Найголовніше, не піддаватися спокусі дати вашому цуценяті іншу їжу, особливо щось зі столу. Ваше харчування не підходить для цуценят!

Тренування годівлі
Контроль порції

Контроль порції

Якщо ваш ветеринар не рекомендує іншого, найкраще буде слідувати рекомендаціям з годівлі, вказаним на упаковці корму. Пам'ятайте, що рекомендовану добову норму необхідно поділити на 3 порції (3 рази годівлі).

 

Сухий чи вологий?

Цуценят рекомендовано годувати сухим кормом. Це виробить у них звичку жування перед тим, як ковтати їжу. Але будьте пильним, щоб цуценя завжди мало доступ до миски з водою та могло пити протягом всього дня.

Чим годувати цуценя?

Більшість промислових раціонів містить всі необхідні поживні речовини для повнораціонного та збалансованого харчування, але ви повинні завжди перевіряти склад, обираючи харчування для свого цуценяти. Переконайтеся, що присутні необхідні білки, а зернові, такі як, наприклад, рис, хорошої якості. Ви також повинні перевірити калорійність раціону та яку кількість мінеральних речовин він мітсить.

PURINA® PRO PLAN® для цуценят з комплексом OPTISTART® спеціально розроблений, щоб надавати вашому цуценяті усі поживні речовини, необхідні для здорового зростання. Він містить комплекс OPTISTART®, тобто комплекс поживних речовин, що містить молозиво - поживна речовина з першого молока матері, яка допомагає підтримувати природні захисні механізми цуценяти впродовж пешого року його життя.

Ви можете дізнатися більше про раціон тут:

Поділитися з друзями

ShareEmailLinkedInFB