Догляд за шкірою дорослих котів

Догляд за шкірою дорослих котів

Догляд за шкірою дорослих котів

Догляд за шкірою дорослих котів

Догляд за шкірою дорослих котів

Догляд за шкірою дорослих котів
07/31/2018

Догляд за шкірою дорослих котів

Коти є винятково чистоплотними істотами та зазвичай самостійно доглядають за собою. Проте кожен кіт потребує уваги та кожен кіт насолоджується, коли за ним доглядає його власник. Догляд за вашим котом може допомогти покращити ваші відносини, а також ви будете мати можливість перевіряти стан здоров’я вашого кота.

Переваги грумінгу

Окрім того, щоб допомогти налагодити відносини з вашим улюбленцем, догляд за шкірою та шерстю вашого кота має безліч переваг для його здоров’я. Грумінг допоможе:

  • Стимулювати кровообіг та поліпшити тонус м’язів;
  • Мінімізувати розмір та кількість кульок шерсті у кишечнику завдяки очищенню шерсті від випадаючих волосків;
  • Покращити теплоізоляційні властивості шерсті кота аби йому було тепло;
  • Стимулювати роботу залоз кожної шерстники, що допомогає захищати шерсть від вологи.
Переваги грумінгу
Поради щодо грумінгу

Поради щодо грумінгу

Грумінг має бути повсякденною справою бажано з віку до 12 місяців. Найкраще купити якісні засоби для догляду за шерстю, якими ви зможете користуватися довгий період часу. Якщо потрібно, купуйте ті, що спеціально призначені для короткошерстих чи довгошертих котів. Також Вам обов’язково потрібно мати щітку та при можливості інші засоби для догляду.

Для короткошерстих котів використовуйте тонкі металеві гребінці для догляду за шерстю. Розчісуйте кота кожного тижня. Також натуральна чи гумова щітки можуть допомогти усунути всі неживі шерстинки. Обережно чистіть чи розчісуйте шерсть вашого кота у сторону росту волосся. Використовуйте щітку, щоб розчісати шерсть біля голови, а потім пригладьте шерстинки назад. Довгошерстих котів потрібно розчісувати щодня щіткою або спеціальною рукавичкою. Будь-які заплутані шерстинки потрібно обережно розібрати пальцями або відрізати, використовуючи ножиці чи інструмент для догляду за шерстю. Якщо ваш кіт не любить процедур з грумінгу, запропонуйте йому перед розчісуванням їжу чи ласощі, ніжно погладжуючи його, щоб кіт заспокоївся.

Як виглядає здорова шерсть?

Регулярний грумінг допоможе вам спостерігати за станом шкіри вашого кота. Шкіра повинна бути рожевою чи чорною, залежно від індивідуальних генетичних властивостей кота. Шкіра повинна бути чистою: без корости, чорних чи білих плям, гуль, не повинна свербіти, лущитися. Не повинно бути ані інфікованих, ані запалених ділянок. Шерсть повинна бути гладкою, блискучою, без лисих ділянок, плям чи лупи. Шерсть може линяти цілий рік, але але ви можете спостерігати інтенсивніший процес літом чи восени.

 

Поділитися з друзями

ShareEmailLinkedInFB