Ваш улюбленець - наше натхнення.
Джек-рассел-тер'єр у ліжку під простирадлом

Маленькі породи собак, у які ви закохаєтесь

Читати 7 хв

Якщо ви завжди мріяли про милого песика, який викликає посмішки всюди, де б ви не були, це ваш шанс познайомитися з наймилішими маленькими улюбленцями. Ми зібрали найкращих маленьких порід собак, про яких ви тільки могли мріяти. Від крихітних пухнастиків до тих, хто готовий зачарувати вас своїм сміливим поглядом і авантюрним характером.

1. Милий бішон фрізе

Уявіть собі ідеальну породу маленьких собак, і ви, зрозумієте, що це бішон фрізе з його ляльковою мордочкою, плюшевою шерстю та завжди веселим характером. Вони жваві та люблять вивчати нові трюки. 

Настільки люблять людей, що потоваришують на все життя з кожним, хто зупиниться погладити їхню білосніжну пухнасту шерсть. А завдяки пухнастій мордочці та блискучим великим чорним очам, таких знайдеться чимало - від рідних і близьких до зовсім незнайомих людей. Зворотною стороною всієї цієї прихильності, яку вони виявляють, є те, що вони потребують її у відповідь. Собаки бішон фрізе не люблять бути самі по собі та можуть переживати напади тривоги, якщо їх залишають вдома наодинці.

Якщо ви можете забезпечити постійну присутність та увагу, це одна з наймиліших малих порід собак, яку можна придбати для родини

2. Розумний бостонський тер'єр

Жваві та дуже розумні собаки маленьких порід, вони майже миттєво засвоюють команди "сидіти" та "дай". Але це не означає, що вони завжди будуть виконувати їх для вас.

Зважаючи на їхню вперту вдачу, вам доведеться переконати їх, щоб вони вас послухали. Однак рання соціалізація допоможе їм приборкати такий характер

Бостонські тер'єри - одні з найласкавіших малих порід собак, які швидко знаходять спільну мову з усіма членами сім'ї, включаючи дітей. Вони з радістю підуть куди завгодно, аби тільки бути з сім'єю. Їхній вигляд, неначе одягнуті у фрак, означає, що ви можете навіть відвідувати вишукані заходи.

3. Мініатюрний шнауцер

Ці короткошерсті маленькі породи собак мають свій фірмовий стиль - бородата зачіска, є однією з найкращих серед маленьких собак у світі. Мініатюрний шнауцер - відданий і ніжний собака, тому не сподівайтеся, що ви будете проводити з ним багато часу нарізно. Їхній ентузіазм заразливий і проявляється у частому вилянні хвостом і стрибках щоразу, коли вони бачать вас, до яких доєднується гучний гавкіт, який потрібно контролювати за допомогою тренування.

Коли справа доходить до тренувань, ця маленька порода собак є справжнім лідером. Вона завжди готова до веселих сімейних розваг, тому заздалегідь ознайомтеся з найкращими видами спорту змалку. Одне можна сказати напевно: з мініатюрним шнауцером у родині вам ніколи не буде нудно.

4. Кумедний мопс

Мопс має історію, яка охоплює століття і континенти. Вони можуть спокійно посидіти у вас на колінах і мають жваву та веселу поведінку. Від китайських імператорів до європейських купців та англійських королівських осіб, мопси зачаровували їх усіх. 

Адже ніщо так не подобається цій маленькій собачці, як бути в центрі уваги, демонструючи свої вражаючі комічні здібності. Вираз обличчя мопса унікальний серед собак, тому чекайте на розгубленість, коли він чогось не розуміє. Але радість, яку вони виказують, коли ви повертаєтесь додому, перемагає все.

5. Безстрашний аффенпінчер

Хто б міг подумати, що таке гучне ім'я підходить для такої маленької породи собак? У перекладі аффенпінчер означає "мавпяча собака", і це ідеальний спосіб описати цей маленький веселий клубочок. Попри крихітний розмір, аффенпінчер дуже впевнений у собі. Хороша новина полягає в тому, що рання соціалізація цуценят може допомогти приборкати їхні інстинкти на користь більш дружніх соціальних навичок.

Аффенпінчер не божеволіє від довгих прогулянок, натомість надаючи перевагу коротким з додаванням великої кількості веселих забавних ігор. Переконайтеся, що у вас є потрібні іграшки, щоб собаці було чим зайнятися.

6. Спокійні болонки

Болоньєзе, названі на честь свого рідного міста Болонья, є найспокійнішими пухнастиками, яких тільки можна собі уявити. Вони - справжні собачі ласуни та улюбленці людей, а це означає, що ви можете годинами сидіти з ними на колінах - вони не будуть заперечувати.

Болонки - це не звичайні маленькі породи собак - вони, як правило, мовчать і гавкають лише зрідка, якщо у двері стукає незнайомець або щоб повідомити вам про нові та незвичайні речі, які вони з гордістю відкрили для себе.

7. Вічно весела такса

Такси - це категорія, що має незвичайний вигляд. Видовжене тіло та короткі ноги є однією з головних родзинок цієї породи. Вони мають добрий характер і готові підкорити багато сердець. 

Тому це ідеальна порода, якщо ви хочете маленьке цуценя з характером великої собаки.

Спочатку виведена для полювання, коротка такса демонструє багато пов'язаних з цим рис поведінки, таких як схильність до копання, наполегливе прагнення заробити нагороду і гучний гавкіт, який не відповідає її мініатюрному розміру. Але саме ці характеристики роблять їх одними з найкращих улюбленців, яких ви коли-небудь матимете.

8. Королівський пекінес

Коли багато століть тому для китайської королівської сім'ї була створена маленька порода собак, мало хто підозрював, що цей імператорський улюбленець знайде свій шлях до сердець людей по всьому світу. 

Хоробрий, відданий, розумний і з незалежним розумом, пекінес має риси прекрасного принца, загорнутого в пухнасту м'яку шерсть, просто ідеальну для того, щоб згорнутися калачиком поруч з ним.

9. Захисник пікапу

Якщо ви не знайомі з милим пікапу, ви можете подумати, що це ім'я ми щойно вигадали. Насправді ця маленька порода собак є чарівною сумішшю пекінеса та пуделя, в яку ви одразу ж закохаєтесь. Як собак-захисників, пікапу важливо соціалізувати змалечку, інакше вони намагатимуться захищати вас від усього, що потрапляє їм у поле зору.

Пікапу ідеально підходить для того, щоб відпочивати з ним на дивані, він охоче йде грати на вулицю і з радістю навчається трюків і хорошим манерам - це одна з найкращих маленьких собак, яку ви могли б завести.

Сподіваємося, вам сподобався наш екскурс у чарівний світ маленьких пухнастиків, після якого ви можете вибрати для себе маленького друга.