Чому собаки стають чудовими домашніми улюбленцями

Собак недаремно називають кращими друзями людини. У цій статті ви дізнаєтеся багато нового про переваги рішення завести собаку, а також про те, чому чотириногий улюбленець неодмінно стане вашим вірним і відданим другом!
White dog laying in grass with owner
White dog laying in grass with owner
White dog laying in grass with owner

Чому неодмінно слід завести собаку

The benefits of owning a dog

Що може бути краще довгої прогулянки вранці з вашим чотирилапим другом? Або щасливого блиску в його очах, коли ви піднімаєте м'яч і збираєтеся з ним погратися. Навіть просто байдикувати в будинку набагато приємніше, коли ви разом!

Є одна стара приказка, вірна на 100 відсотків, в якій мовиться, що домашні тварини, і, особливо, собаки, відплачують вам любов'ю в десятикратному розмірі, - і це дійсно так!

Однак, перш, ніж завести домашнього улюбленця, необхідно все ретельно обміркувати. Собака в будинку - це не тільки велика відповідальність і додаткова робота, але і зобов'язання на все її життя, адже вона буде поруч з вами багато-багато років!

Якщо ви впевнені, що ваш спосіб життя дозволяє завести собаку і приділяти їй достатньо часу і сил, якщо ви вивчили всі основні породи і вибрали найбільш підходящу, то тепер саме час детальніше ознайомитися з перевагами утримання собаки.

Small blue icon

Чи знаєте ви?

 • Наукові дослідження продемонстрували, що в порівнянні зі звичайними людьми власники собак мають кращі показники кров'яного тиску, більш низький рівень холестерину, так і в цілому рідше стикаються з тими чи іншими проблемами зі здоров'ям.
 • Власники собак часто відрізняються більш сильним імунітетом, внаслідок чого їх організм витрачає менше часу на боротьбу з вірусами і мікробами. Більш того, власники собак рідше відвідують лікарів і приймають менше ліків.
 • Люди швидше одужують і навіть мають більш високий відсоток виживання після інфарктів, якщо у них є собака.
 • Діти, у яких є чотириногий друг, в середньому пропускають менше занять в школі через хвороби.
 • Діти з тими чи іншими хронічними захворюваннями досягають більшого прогресу в лікуванні, якщо у них є собака.
 • Завдяки величезній любові, яку нам дарують чотириногі друзі, ми набагато краще почуваємо себе в емоційному плані, відчуваючи радість і душевний комфорт. Саме з цієї причини собака - це відмінна компанія для одиноких людей.
 • Утримання собаки допомагає людині простіше переносити важкі особисті травми - наприклад, втрату близької людини.
 • Спілкування з домашнім улюбленцем сприяє поліпшенню стану людей, які страждають психічними захворюваннями.
 • Регулярні прогулянки з собакою допомагають підтримувати себе в гарній фізичній формі і значно покращують стан вашого здоров'я!
 • Часті прогулянки з чотириногим другом сприяють зустрічам і знайомствам з іншими господарями, а значить, спілкуванню з новими людьми.
 • Гуляючи з собакою, ви на деякий час забуваєте про всі ваші справи і проблеми і просто проводите час з вашим найвірнішим і люблячим другом.

Крім всіх цих доказів, собаки ще й дуже кумедні! З ними веселощі забезпечено. Крім того, пес завжди буде поруч, коли вам знадобиться допомога і підтримка!

dog laying on a sofa