Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Ваш улюбленець - наше натхнення.
Looking at dog's collar

Чому варто завести собаку

Читати 4 хв

Собак недаремно називають кращими друзями людини. У цій статті ви дізнаєтеся багато нового про переваги рішення завести собаку, а також про те, чому чотириногий улюбленець неодмінно стане вашим вірним і відданим другом!

Є одна стара приказка, вірна на 100 відсотків, в якій мовиться, що домашні тварини, і, особливо, собаки, відплачують вам любов'ю в десятикратному розмірі, - і це дійсно так!

 

Чому неодмінно слід завести собаку

Що може бути краще довгої прогулянки вранці з вашим чотирилапим другом? Або щасливого блиску в його очах, коли ви піднімаєте м'яч і збираєтеся з ним погратися. Навіть просто байдикувати в будинку набагато приємніше, коли ви разом!

Однак, перш, ніж завести домашнього улюбленця, необхідно все ретельно обміркувати. Собака в будинку - це не тільки велика відповідальність і додаткова робота, але і зобов'язання на все її життя, адже вона буде поруч з вами багато-багато років!

Якщо ви впевнені, що ваш спосіб життя дозволяє завести собаку і приділяти їй достатньо часу і сил, якщо ви вивчили всі основні породи і вибрали найбільш підходящу, то тепер саме час детальніше ознайомитися з перевагами утримання собаки.

 

Чи знали ви, що ?

 • Наукові дослідження продемонстрували, що в порівнянні зі звичайними людьми власники собак мають кращі показники кров'яного тиску, більш низький рівень холестерину, так і в цілому рідше стикаються з тими чи іншими проблемами зі здоров'ям.
 • Часті прогулянки з чотириногим другом сприяють зустрічам і знайомствам з іншими господарями, а значить, спілкуванню з новими людьми.
 • Регулярні прогулянки з собакою допомагають підтримувати себе в гарній фізичній формі і значно покращують стан вашого здоров'я!
 • Власники собак часто відрізняються більш сильним імунітетом, внаслідок чого їх організм витрачає менше часу на боротьбу з вірусами і мікробами. Більш того, власники собак рідше відвідують лікарів і приймають менше ліків.
 • Люди швидше одужують і навіть мають більш високий відсоток виживання після інфарктів, якщо у них є собака.
 • Діти, у яких є чотириногий друг, в середньому пропускають менше занять в школі через хвороби.
 • Діти з тими чи іншими хронічними захворюваннями досягають більшого прогресу в лікуванні, якщо у них є собака.
 • Завдяки величезній любові, яку нам дарують чотириногі друзі, ми набагато краще почуваємо себе в емоційному плані, відчуваючи радість і душевний комфорт. Саме з цієї причини собака - це відмінна компанія для самотніх людей.
 • Утримання собаки допомагає людині простіше переносити важкі особисті травми - наприклад, втрату близької людини.
 • Спілкування з домашнім улюбленцем сприяє поліпшенню стану людей, які страждають психічними захворюваннями.
 • Гуляючи з собакою, ви на деякий час забуваєте про всі ваші справи і проблеми і просто проводите час з вашим найвірнішим і люблячим другом.

Крім всіх цих доказів, собаки ще й дуже кумедні! З ними веселощі забезпечено. Крім того, пес завжди буде поруч, коли вам знадобиться допомога і підтримка!