Завести нового собаку

Завести нового собаку

Дізнайтеся більше про свого нового друга-собаку

Допомагаємо собаці влаштуватися в новій домівці

Допомагаємо собаці влаштуватися в новій домівці

Температура у собаки: яка нормальна температура

Підтримання оптимальної температури тіла організмом є важливим фактором здоров’я не тільки для людей, а й для собак. Цей показник є своєрідним індикатором фізіологічного стану тварини, тому відповідальний господар повинен за ним постійно слідкувати та у випадку порушення норми температури реагувати відповідним чином.
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Чому собака виє

Виття — це один з основних способів спілкуватися для собак. Різний тембр і протяжність звуку демонструють різні емоції
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Топ-8 порід собак для квартири

Не кожна порода собак підходить для проживання у квартирі. Саме тому, якщо ви бажаєте завести у себе чотирилапого друга, до вибору потрібно віднестись дуже відповідально. Важливо, щоб тварині було максимально комфортно вдома, а догляд за нею не займав у вас надто багато зусиль. Зважаючи на ці фактори, Purina пропонує свій перелік порід, які чудово уживаються у квартирі.
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Кліщі у собак: симптоми та лікування

Кліщі ‒ це дуже небезпечні паразити, укуси котрих можуть мати фатальні наслідки не тільки для людей, але й для собак. Ці павукоподібні активізуються у теплий період року та є переносниками цілого розмаїття хвороб. Але є і такі що активні в холодну пору (листопад та березень), тому не варто нехтували профілактикою у і в цей період.
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Японські породи собак

Європейців завжди зачаровував таємничий Далекий Схід, в якому ритм повсякденного життя, традиції та навіть домашні тварини на перший погляд здаються такими дивними. Японські собаки якнайкраще демонструють цю зовнішню відмінність, але як й інші улюбленці, вони бувають зовсім різними. Щоб продемонструвати це, Purina склала рейтинг найпопулярніших собак із "країни сонця, що сходить
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Найвірніші породи собак

З давніх-давен собаки цінувалися людьми завдяки різноманітним факторам, але основним завжди залишалася вірність своєму господарю. Якщо дбати за своїм чотирилапим другом та приділяти йому достатньо уваги, будь-який собака залюбки віддасть свою вірність людині. Але деякі породи особливо відрізняються саме цією якістю.
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Італійські породи собак

Апеннінський півострів став джерелом цілої плеяди відмінних порід собак. При чому до переліку найпопулярніших італійських порід потрапили дійсно різні тварини ‒ великі та маленькі, енергійні та флегматичні. Саме тому кожен український любитель собак зможе завести у себе вдома живий шматочок Італії, який ідеально довершуватиме індивідуальність власного господаря.
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Як привчити цуценя до туалету

Навчити собаку ходити в туалет ‒ це досить складний та тривалий процес, який потребує від господаря цілковитої уваги. Таким чином ви зможете подбати про те, щоб ваш чотирилапий друг точно знав, куди можна сходити в туалет, або вмів правильно проситися на двір, щоб зробити свої справи там.
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Середні породи собак

Компанія Purina підготувала для всіх любителів тварин своєрідний рейтинг із собак середнього розміру, серед яких кожен може знайти для себе ідеального компаньйона.
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Дисбактеріоз у собаки: ознаки, причини, профілактика

Шлунково-кишковий тракт у собак є домівкою для мільйонів різноманітних бактерій. Вони можуть бути як корисними для організму тварини, так і шкідливими. Ситуація, коли обсяг шкідливих бактерій значно збільшився у порівнянні з нормою, називається дисбактеріозом. Це доволі підступна хвороба з неочевидними симптомами, тому її часто дуже важко виявити
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Стрес у собаки: причини, симптоми, як зняти стрес у собаки

Ніхто не буде сперечатися з тим, що у тварин також є емоції, відповідно вони можуть відчувати як радість, так і сум, злість чи роздратованість.Усі люди люблять дивитись, як собаки реагують на своїх господарів: махають хвостом, стають на задні лапи, тягнуться мордочкою, щоб облизати людину. Однак мало хто насправді знає, що робити, коли тварина відчуває стрес та серйозне емоційне потрясіння.
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Топ-10 найрозумніших порід собак

Purina зібрала для вас 10 порід, які відрізняються не тільки вірністю й активним характером, але також кмітливістю та інтелектом
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Маленькі породи собак

Маленькі породи собак ‒ це чудові компаньйони мініатюрного розміру, які можуть супроводжувати своїх господарів будь-де.
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Від чого залежить довголіття собаки: умови, поради

Питання про довголіття собак є доволі поширеним. Воно хвилює багатьох власників домашніх улюбленців або тих людей, які тільки планують завести чотирилапого компаньйона у своїй домівці.
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Як підвищити імунітет у собаки

Імунна система ‒ це невід’ємна частина захисту організму, яка цілодобово оберігає наших улюбленців від великої кількості захворювань. Саме тому імунітет має знаходитись у хорошому стані, щоб за потребою опиратися небезпечному недугу, який може нашкодити здоров’ю собаки.
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Як доглядати за шерстю собаки

Правильний догляд за шерстю собак — це один із чинників, які формують здоров’я вашого улюбленця. Саме гігієні варто приділити особливу увагу. Це чудова профілактика великої кількості хвороб — від звичайної алергічної реакції, подразнень та появи паразитів, до дерматозів та інших хвороб шкіри
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Чому собаки стають чудовими домашніми улюбленцями

Собак недаремно називають кращими друзями людини. У цій статті ви дізнаєтеся багато нового про переваги рішення завести собаку, а також про те, чому чотириногий улюбленець неодмінно стане вашим вірним і відданим другом!
ВИВЧАЙТЕ БІЛЬШЕ 

Вибір собаки, що ідеально підходить саме вам

Придбання собаки - один з найважчих і відповідальних вчинків у вашому житті. Як і при прийнятті всіх важливих рішень, перш ніж завести цуценя, вам необхідно все продумати і переконатися, що домашній улюбленець впишеться в ваш спосіб життя.
ВИВЧАЙТЕ БІЛЬШЕ 

Придбання собаки

Взяти собаку з притулку або розплідника для бездомних тварин - це гідний вибір, але нелегка справа.
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

Знайомство собаки з іншими тваринами

Вас турбує питання, як найкраще організувати знайомство вашої нової собаки з іншими тваринами, не порушивши при цьому спокій і гармонію в будинку?
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ 

Перші кроки собаки в новому будинку

Перше знайомство вашої нової собаки або цуценя з новим будинком може стати дійсно визначною і захоплюючою подією, однак в той же час воно вимагає тривалої підготовки.
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ