КОЛИ ТА ЯК ПЕРЕВЕСТИ ЦУЦЕНЯ НА КОРМ ДЛЯ ДОРОСЛИХ СОБАК?
КОЛИ ТА ЯК ПЕРЕВЕСТИ ЦУЦЕНЯ НА КОРМ ДЛЯ ДОРОСЛИХ СОБАК?
КОЛИ ТА ЯК ПЕРЕВЕСТИ ЦУЦЕНЯ НА КОРМ ДЛЯ ДОРОСЛИХ СОБАК?

КОЛИ ТА ЯК ПЕРЕВЕСТИ ЦУЦЕНЯ НА КОРМ ДЛЯ ДОРОСЛИХ СОБАК?

КОЛИ ТА ЯК ПЕРЕВЕСТИ ЦУЦЕНЯ НА КОРМ ДЛЯ ДОРОСЛИХ СОБАК?

Більшість ветеринарних лікарів рекомендують змінювати раціон, коли домашньому улюбленцю виповниться 10 місяців – для собак дрібних порід, та 15-18 місяців – для собак великих порід, і навіть 24 місяці для собак гігантських порід.
Корм DOG CHOW® (ДОГ ЧАУ) для цуценят розроблений спеціально для цуценят і містить усі поживні речовини, необхідні для нормального росту та розвитку молодого організму. Але коли домашній улюбленець стає дорослішим, слід звернути увагу на лінійку кормів DOG CHOW® (ДОГ ЧАУ) для дорослих собак, яка містить необхідні поживні речовини для забезпечення потреб вашого дорослого собаки.

У чому різниця між кормом для цуценят і кормом для дорослих собак?

Корм для цуценят містить відповідну кількість відібраних поживних речовин, які сприяють нормальному розвитку нервової системи, м’язів, кісток та суглобів.

Чому важливо вчасно перейти на корм для дорослих собак?

Щойно ваш улюбленець досягне дорослого віку, він більше не потребуватиме додаткової кількості поживних речовин та енергії для забезпечення зростання та розвитку. Його раціон повинен бути збалансований відповідно до енергетичних потреб дорослого собаки та наявності всіх необхідних поживних речовин для підтримання здорового процесу обміну речовин та повноцінного образу життя.

Скільки триває перехід на новий корм?

Перехід на корм для дорослих собак, зокрема на корм DOG CHOW® (ДОГ ЧАУ) для дорослих собак, має тривати протягом 7-10 днів. Поступово зменшуйте об’єм порції корму для цуценят і збільшуйте об’єм порції корму для дорослих собак. Поступовий перехід допоможе уникнути проблем зі здоров'ям. І пам'ятайте, що кожен домашній улюбленець – індивідуальність. Незначні зміни апетиту та консистенції випорожнень – нормальне явище для молодих собак. Але якщо розлади серйозніші і тривають більш ніж 1-2 дні, зверніться по допомогу до ветеринарного лікаря.

Як часто годувати домашнього улюбленця, щойно він подорослішає?

Зазвичай двічі на день. Але пам’ятайте, що усі домашні улюбленці різні. Тому проконсультуйтеся із ветеринарним лікарем, щоб скласти індивідуальний графік харчування.

Скільки корму давати дорослому цуценяті?

Скористайтеся рекомендаціями з харчування на упаковці з кормом, щоб визначити оптимальну порцію саме для вашого домашнього улюбленця. Кількість корму залежить від активності, віку та ваги собаки. Також варто звертати увагу на зміни фізичного стану улюбленця – це допоможе вчасно скоригувати раціон.