Сноу-шу (білоніжка)

Snowshoe
Сноу-шу — це кішка середнього розміру, що поєднує в собі міцну кремезність американської короткошерстої та витончену елегантність сіамської породи. Голова має вигляд трикутника із закругленими кутами, очі — великі, розташовані під нахилом, великі загострені вуха широко посаджені. Тіло довге й атлетичне, хутро коротке та блискуче, мордочка, вуха, лапи й хвіст набагато темнішого кольору, ніж інші частини тіла. Сноу-шу бувають блакитного, коричневого, лілового й шоколадного кольорів. Білі плями мають покривати не менше треті тіла кішки. Очі сноу-шу темно-синього кольору.
  • Грайливий і допитливий кіт
  • Соціального й залежного.
  • Не дуже галаслива кішка
  • Я б хотів кішку середньої статури.
  • Потребує грумінгу кожного дня
  • Негіпоалергенна порода
  • Моя кішка матиме обмежений доступ надвір
  • Може знадобитися деякий період освоєння, перш ніж жити з дітьми

Походження

Назва в перекладі з англійської означає «сніжний черевичок». Порода отримала цю назву завдяки характерним білим лапкам. Сноу-шу — це американська порода, яку вивели в результаті схрещення сіамської та американської довгошерстої породи в 1960-х роках. Сноу-шу має забарвлення колор-пойнт, як сіамська кішка, але при цьому в неї білі лапки та білі плями. Кошенята цієї породи народжуються повністю білими, і лише за кілька тижнів починають проявлятися їхні справжнє забарвлення та відмітини. Не існує двох кошенят з однаковим забарвленням. Чисельність цієї породи зростає в межах Америки, але в інших частинах світу вона залишається рідкісною.

 

Америка

Особистість

Кішка сноу-шу розумна і любить бути серед людей. Вона «балакуча», але її голос відрізняється від сіамців: він м'який та мелодійний. Їм потрібна компанія, тому, якщо вас цілий день немає вдома, гарним рішенням проблеми може бути заведення двох котів з одного приплоду. Вони грайливі й можуть навчитися приносити речі, які їм кидають, потребують іграшок та ігор для розваг. Сноу-шу люблять воду, особливо проточну, і здатні навіть плавати. Вони дуже активні та залюбки залазять на підвищення, де проводять багато часу.

Здоров'я

Жодних спадкових захворювань цієї породи не встановлено, хоча поза межами США кішки породи сноу-шу є дуже рідкісними. Як і всі інші породи, кішку сноу-шу корисно захищати від захворювань за допомогою вакцинації. Також їй необхідні регулярна обробка від паразитів і щорічні ветеринарні огляди.

Харчування

Будь-яка кішка має власні унікальні уподобання щодо їжі, у кожної є певні улюблені продукти й ті, що їй не подобаються. Коти — м'ясоїдні, і кожному з них потрібно отримувати з їжі набір із 41 визначеної поживної речовини. Співвідношення цих поживних речовин відрізняється залежно від віку, способу життя й загального стану здоров'я. Тому не дивно, що енергійному кошеняті потрібен інший баланс речовин у раціоні, ніж менш активному дорослому коту. Слід також пам'ятати: щоб підтримувати ідеальну фізичну форму кішки, їй необхідно давати належну кількість їжі, визначену згідно з рекомендаціями щодо годування. Також слід враховувати особисті смаки тварини щодо складу сухого чи вологого корму.

Грумінг

Кішка породи сноу-шу не потребує спеціального грумінгу, але їй дуже подобається увага під час цієї процедури.

Найкращі породи кішок для дітей

Хоча ця порода не є широко визнаною як одна з найкращих порід для дітей, усі кішки є різними, і за умови належного освоєння вона зможе жити з дітьми.

Cat

Ця порода кішок вам підходить?

Усі кішки мають власні, унікальні риси характеру, але є певні інстинкти й особливості поведінки, з якими вони народжуються. Спробуйте наш Інструмент для підбору породи і дізнайтеся, яка порода кішок найкраще підходить вашим уподобанням і способу життя. Якщо у вас і вашої кішки схожі вподобання, ви швидше за все щасливо житимете разом

На що слід зважати далі

Прийняття

Взяти кішку з притулку і дати їй другий шанс у житті — це вчинок, що принесе надзвичайне моральне задоволення. Дуже багато кішок чекають на дім, де їх любитимуть. Кожна кішка має свою історію і багато з них втратили свій перший дім не зі своєї вини. Вони залюбки стануть частиною вашої сім'ї. Надійні центри дуже ретельно слідкують за тим, щоб правильно підібрати відповідну кішку для людини. Працівники з радістю допоможуть вам порадою і дадуть відповіді на будь-які ваші запитання.

Пошук правильного заводчика

Якщо ваше серце лежить до породистої кішки, найкращим рішенням буде знайти авторитетного заводчика. Головна перевага покупки породистого кошеняти або кішки полягає в тому, що ви досить добре знатимете, як вони будуть виглядати і які риси, ймовірно, матимуть.Зверніться до ветеринара, щоб дізнатися про інфекційні захворювання, генетичні схильності і про догляд, який потрібен котам. Так ви в повній мірі підготуєтеся, щоб з радістю привітати кота у своєму домі.

Привітайте кота у своєму домі

Коли ви знаєте, що ваше нове кошеня або доросла кішка з дня на день з'явиться у вашому домі, звичайно, ви будете хвилюватися. В останні дні перед появою тварини буде багато справ [https://www.purina.co.uk/cats/getting-a-new-cat/welcoming-your-new-cat/welcoming-your-cat-home], які потрібно зробити.