Сінгапурська

Singapura

Сінгапурська кішка виглядає, як абіссінська, але менша за розміром. Голова з округлим черепом, чітко виділеними подушечками вібрисів та короткою широкою мордою. Вуха великі та глибокі. Великі очі мигдалеподібної форми розташовані під незначним нахилом і зазвичай широко відкриті. Хоча це кішки невеликого розміру, їхнє тіло збите та м'язисте. Хвіст тонкий, з тупим кінчиком. Хутро коротке і гладке, а кожна волосинка має смужки кольору слонової кістки, чорні або коричневі. Хутро темніше на спині, хвості та лапах. Груди та живіт блідого кольору слонової кістки. Очі бувають карі, зелені або жовті з чорним обідком.

  • Грайливий і допитливий кіт
  • Дружнього, але незалежного.
  • Не дуже галаслива кішка
  • Я б хотів струнку й елегантну породу.
  • Потребує грумінгу раз на тиждень
  • Негіпоалергенна порода
  • Моя кішка матиме обмежений доступ надвір
  • Може знадобитися деякий період освоєння, перш ніж жити з дітьми

Походження

Сінгапурська кішка походить з Сінгапуру, чия назва означає «місто лева»: це місцева малайська назва острова. Оскільки ці кішки мешкали у стічних канавах, їх протягом певного часу називали «дренажні кішки». Цей факт також вважають причиною їхньої дрібної статури: сінгапурська кішка є найменшою породою у світі. Сінгапурська порода існує вже біля 300 років і походить від котів з усього світу, що потрапляли до Сінгапуру з кораблями й схрещувалися там з місцевими дикими кішками. Місцева влада вважала їх тваринами-шкідниками та періодично робила все, щоб скоротити їхню чисельність. У 1974 році боротьба з цими котами настільки поширилася, що залишилось усього три сінгапурські кішки, яких вивезли до Америки разом із четвертою, яку знайшли в 1980 році. Ці чотири кішки започаткували породу, яка нам відома зараз. Першу сінгапурську кішку завезли до Британії в 1989 році, і зараз їхня кількість стрімко зростає.

Сінгапур

Особистість

Сінгапурська кішка — дуже ніжна й товариська, але, на відміну від своїх орієнтальних собратів, має дуже тихий голос і більш стримана. Сінгапури люблять бути в компанії людей, сидіти на колінах або на плечі в хазяїна — їм подобається тілесний контакт. Здається, вони не люблять перебувати десь на рівні підлоги, тому завжди знаходять місце, на якому зможуть покрасуватися, наприклад на книжній полиці або шафі. Вони активні, живі й завжди готові гратися. Ці кішки швидко навчаються, вони допитливі та пустотливі.

Здоров'я

Наразі немає жодних відомостей щодо проблем, характерних для цієї породи. Як і всіх котів, сінгапурську кішку корисно захищати від захворювань за допомогою вакцинації. Також їй необхідні регулярна обробка від паразитів і щорічні ветеринарні огляди.

Харчування

Будь-яка кішка має власні унікальні уподобання щодо їжі, у кожної є певні улюблені продукти й ті, що їй не подобаються.  Коти — м'ясоїдні, і кожному з них потрібно отримувати з їжі набір із 41 визначеної поживної речовини. Співвідношення цих поживних речовин відрізняється залежно від віку, способу життя й загального стану здоров'я. Тому не дивно, що енергійному кошеняті потрібен інший баланс речовин у раціоні, ніж менш активному дорослому коту. Слід також пам'ятати: щоб підтримувати ідеальну фізичну форму кішки, їй необхідно давати належну кількість їжі, визначену згідно з рекомендаціями щодо годування. Також слід враховувати особисті смаки тварини щодо складу сухого чи вологого корму.

Грумінг

Сінгапурські кішки зі своєю короткою щільною шерстю не потребують багато грумінгу. Але вони полюблять розчісування м'якою щіткою і увагу, яку виявляють такою процедурою.

Найкращі породи кішок для дітей

Хоча ця порода не є широко визнаною як одна з найкращих порід для дітей, усі кішки є різними, і за умови належного освоєння вона зможе жити з дітьми.

Cat

Ця порода кішок вам підходить?

Усі кішки мають власні, унікальні риси характеру, але є певні інстинкти й особливості поведінки, з якими вони народжуються. Спробуйте наш Інструмент для підбору породи і дізнайтеся, яка порода кішок найкраще підходить вашим уподобанням і способу життя. Якщо у вас і вашої кішки схожі вподобання, ви швидше за все щасливо житимете разом

На що слід зважати далі

Прийняття

Взяти кішку з притулку і дати їй другий шанс у житті — це вчинок, що принесе надзвичайне моральне задоволення. Дуже багато кішок чекають на дім, де їх любитимуть. Кожна кішка має свою історію і багато з них втратили свій перший дім не зі своєї вини. Вони залюбки стануть частиною вашої сім'ї. Надійні центри дуже ретельно слідкують за тим, щоб правильно підібрати відповідну кішку для людини. Працівники з радістю допоможуть вам порадою і дадуть відповіді на будь-які ваші запитання.

Пошук правильного заводчика

Якщо ваше серце лежить до породистої кішки, найкращим рішенням буде знайти авторитетного заводчика. Головна перевага покупки породистого кошеняти або кішки полягає в тому, що ви досить добре знатимете, як вони будуть виглядати і які риси, ймовірно, матимуть.Зверніться до ветеринара, щоб дізнатися про інфекційні захворювання, генетичні схильності і про догляд, який потрібен котам. Так ви в повній мірі підготуєтеся, щоб з радістю привітати кота у своєму домі.

Привітайте кота у своєму домі

Коли ви знаєте, що ваше нове кошеня або доросла кішка з дня на день з'явиться у вашому домі, звичайно, ви будете хвилюватися. В останні дні перед появою тварини буде багато справ [https://www.purina.co.uk/cats/getting-a-new-cat/welcoming-your-new-cat/welcoming-your-cat-home], які потрібно зробити.