Корат

Korat

Хутро кішок породи карат коротке, блискуче і тонке та щільно прилягає до тіла. Воно буває лише одного забарвлення: синього відтінку зі сріблястим тикінгом. Шкіра на носі, губах і лапах темного блакитно-сірого або лавандового відтінку. За зовнішністю вони нагадують російську блакитну, але в них одношарова, а не двошарова шерсть, і вони мають більш округлі форми та перідотово-зелені, а не смарагдові очі. Голова у формі серця є їхньою характерною рисою, як і великі вуха, великі очі та сторожкий вираз мордочки. Їхнє тіло сильне та м'язисте, не таке довге, як у сіамців, і не кремезне, як у британських короткошерстих.

  • Грайливий і допитливий кіт
  • Дружнього, але незалежного.
  • Мовчазний кіт
  • Я б хотів кішку середньої статури.
  • Потребує грумінгу раз на тиждень
  • Негіпоалергенна порода
  • Моя кішка матиме обмежений доступ надвір
  • Може знадобитися деякий період освоєння, перш ніж жити з дітьми

Походження

Порода кішок корат отримала свою назву від провінції Таїланду. У цій країні породу часто називають «сі-сават» (що означає «щастя», «удача») — пара кішок корат була традиційним весільним подарунком нареченій. Можливо, кішку породи корат привезли на британську виставку котів у 19 сторіччі як голубу сіамську. Вони вперше з'явилися в Америці в 1950-х, і звідти їх завезли до Великої Британії в 1972 році. Це одна з небагатьох порід, що має лише одне забарвлення, у даному випадку — сріблясто-блакитне.

Таїланд

Сі-сават

Особистість

Корати вирізняються тихим і лагідним характером, вони дуже розумні та грайливі. Це ідеальні домашні тварини, віддані своїм господарям.

Здоров'я

Корати живуть достатньо довго: тривалість життя 18–19 років не є рідкістю. Відомо, що корати можуть страждати від гангліозидозу, спадкового дефіциту ферментів, що впливає на нервову систему й спричиняє параліч. Існує тест на цю хворобу, і перед придбанням кошеня майбутнім власникам слід перевірити, чи проходили його коти заводчиків та чи немає у них гангліозидозу.

Харчування

Будь-яка кішка має власні унікальні уподобання щодо їжі, у кожної є певні улюблені продукти й ті, що їй не подобаються. Коти — м'ясоїдні, і кожному з них потрібно отримувати з їжі набір із 41 визначеної поживної речовини. Співвідношення цих поживних речовин відрізняється залежно від віку, способу життя й загального стану здоров'я. Тому не дивно, що енергійному кошеняті потрібен інший баланс речовин у раціоні, ніж менш активному дорослому коту. Слід також пам'ятати: щоб підтримувати ідеальну фізичну форму кішки, їй необхідно давати належну кількість їжі, визначену згідно з рекомендаціями щодо годування. Також слід враховувати особисті смаки тварини щодо складу сухого чи вологого корму.

Грумінг

Коротка шерсть кішки породи корат не потребує спеціального грумінгу, їй сподобається розчісування м'якою щіткою, адже так вона бачитиме увагу від своїх друзів-людей. Як і для всіх кішок, рекомендуються регулярна вакцинація і боротьба з паразитами.

Найкращі породи кішок для дітей

Хоча ця порода не є широко визнаною як одна з найкращих порід для дітей, усі кішки є різними, і за умови належного освоєння вона зможе жити з дітьми.

Cat

Ця порода кішок вам підходить?

Усі кішки мають власні, унікальні риси характеру, але є певні інстинкти й особливості поведінки, з якими вони народжуються. Спробуйте наш Інструмент для підбору породи і дізнайтеся, яка порода кішок найкраще підходить вашим уподобанням і способу життя. Якщо у вас і вашої кішки схожі вподобання, ви швидше за все щасливо житимете разом

На що слід зважати далі

Прийняття

Взяти кішку з притулку і дати їй другий шанс у житті — це вчинок, що принесе надзвичайне моральне задоволення. Дуже багато кішок чекають на дім, де їх любитимуть. Кожна кішка має свою історію і багато з них втратили свій перший дім не зі своєї вини. Вони залюбки стануть частиною вашої сім'ї. Надійні центри дуже ретельно слідкують за тим, щоб правильно підібрати відповідну кішку для людини. Працівники з радістю допоможуть вам порадою і дадуть відповіді на будь-які ваші запитання.

Пошук правильного заводчика

Якщо ваше серце лежить до породистої кішки, найкращим рішенням буде знайти авторитетного заводчика. Головна перевага покупки породистого кошеняти або кішки полягає в тому, що ви досить добре знатимете, як вони будуть виглядати і які риси, ймовірно, матимуть.Зверніться до ветеринара, щоб дізнатися про інфекційні захворювання, генетичні схильності і про догляд, який потрібен котам. Так ви в повній мірі підготуєтеся, щоб з радістю привітати кота у своєму домі.

Привітайте кота у своєму домі

Коли ви знаєте, що ваше нове кошеня або доросла кішка з дня на день з'явиться у вашому домі, звичайно, ви будете хвилюватися. В останні дні перед появою тварини буде багато справ [https://www.purina.co.uk/cats/getting-a-new-cat/welcoming-your-new-cat/welcoming-your-cat-home], які потрібно зробити.