article-pic-1_mobile (1).jpg
Як я можу упевнитись, що у моєї кішки красиве хутро

Як я можу упевнитись, що у моєї кішки красиве хутро?

Крім чудового вигляду, красива шерсть кішки є ознакою хорошого здоров'я. Ось деякі з факторів, окрім якості шерсті Вашої кішки

​Для Вас гладити свою кішку приємно, а м'якість її шерсті розслабляє і заспокоює. Для неї - хутро захищає шкіру від зовнішнього впливу і підтримує її тепло. Підтримувати своє хутро у гарному стані є невід'ємною частиною її дня, адже воно робить її огрядною і блискучою.

​Однак, харчування також відіграє ключову роль. Білки необхідні для відновлення волосся, а жири для блиску і еластичності. Мікроелементи, такі як цинк і мідь сприяють покращенню його кольору і блиску. Від тепла і погоди також буде залежати, як часто вона буде линяти. Не кажучи вже про те, що її емоційний стан і здоров'я може змінювати її поведінку під час догляду - хвора або ослаблена кішка менше доглядає за собою, або навіть надмірно. Коротше кажучи, багато факторів впливають на стан її шерсті.

​Годування та догляд за собою

​Для того, щоб упевнитись, що Ваша кішка має красиву шерсть, уважно стежте за її здоров'ям, а також проводьте регулярну профілактику від внутрішніх і зовнішніх паразитів. Щоб уникнути дефіциту поживних речовин, що може призвести до втрати волосся і слабкої або ламкої шерсті, бажано вибрати збалансоване харчування, що містить всі поживні речовини необхідні для підтримки здорової шерсті.

​Коли Ваша кішка доглядає за собою, вона їсть мертве волосся. Якщо вона втрачає велику кількість волосся, наприклад, під час періоду линяння, воно може сформуватись у жмут в її шлунку. Щоб допомогти зменшити кількість з'їденого волосся, найкраще регулярно причісувати Вашу кішку щіткою. Кількість причісувань буде залежати від довжини волосся - довгошерсті кішки потребують найбільше уваги.

Ризик утворення жмуту шерсті можна знизити, обравши спеціальне харчування для Вашої кішки.