Dual Nature

Наш досвід

Продукти PURINA ONE®, створені на основі інноваційних розробок в галузі харчування для тварин та багаторічного досвіду в сфері догляду за домашніми тваринами. Цей унікальний досвід у поєднанні з високоякісними та смачними інгредієнтами дозволив нам створити якісний збалансований раціон, що допомагає підтримувати здоров'я Вашого кота сьогодні та завтра.

Тому незалежно від того, який продукт Ви оберете з лінійки PURINA ONE®, Ви годуватимете свого улюбленця смачною та корисною їжею у різних смаках.

Bifensis

Наша формула Bifensis®

Суперпреміальний сухий раціон для котів Purina ONE® Bifensis® розроблений для задоволення особливих потреб вашого улюбленця на різних життєвих етапах. Purina ONE® Bifensis® — це унікальна харчова формула, що містить цикорій — пребіотик, який збалансовує корисні та шкідливі бактерії в кишківнику, а також лактобацили — корисні функціональні бактерії, які науково доведено зміцнюють імунну систему кішки зсередини. A коли вона здорова всередині, це видно і зовні.

DualNature_expertisePage_dualnature

DualNature™

Потреби Вашого кота у харчуванні мають природнє походження. Але для того, щоб природні компоненти опинилися у мисочці Вашого улюбленця потрібна якісна експертиза та досвід у галузі розробки харчування для тварин. Purina ONE DualNature™ - це інноваційний продукт, що містить Спіруліну - природний інгредієнт, який допомагає підтримувати імунну функцію Вашого кота, а також відрізняється особливою подвійною текстурою крокетів.