Dual Nature

Наш досвід

Продукти PURINA ONE®, створені на основі інноваційних розробок в галузі харчування для тварин та багаторічного досвіду в сфері догляду за домашніми тваринами. Цей унікальний досвід у поєднанні з високоякісними та смачними інгредієнтами дозволив нам створити якісний збалансований раціон, що допомагає підтримувати здоров'я Вашого кота сьогодні та завтра.

Тому незалежно від того, який продукт Ви оберете з лінійки PURINA ONE®, Ви годуватимете свого улюбленця смачною та корисною їжею у різних смаках.

Bifensis

BIFENSIS®

Наш ассортимент передбачає забезпечення відповідного харчування для різних життєвих етапів та особливих потреб кота.
Формула корму Purina ONE BIFENSIS®, розроблена ветеринарами та дієтологами PURINA®, окрім загальнонеобхідних поживних речовин, містить корисні термооброблені лактобактерії та жирні кислоти Омега-6. Коли Ваш кіт їсть корм PURINA ONE® BIFENSIS® лактобактерії та жирні кислоти Омега-6 потрапляють безпосередньо до кишечника, який є найбільшим органом імунної системи організму. Науково доведено, що термообролені лактобактерії BIFENSIS® стимулюють і допомагають підтримувати вироблення природних антитіл, які відіграють ключову роль у підтриманні здорової мікрофлори кишечнику. Тим самим забезпечується захист здоров'я Вашого кота зсередини. А ззовні це проявляється у здоровому вигляді шкіри та сяючій шерсті. Ассортимент продуктів PURINA ONE® BIFENSIS® доступний у різних смаках.

Без додавання штучних ароматизаторів та барвників.

DualNature_expertisePage_dualnature

DualNature™

Потреби Вашого кота у харчуванні мають природнє походження. Але для того, щоб природні компоненти опинилися у мисочці Вашого улюбленця потрібна якісна експертиза та досвід у галузі розробки харчування для тварин. Purina ONE DualNature™ - це інноваційний продукт, що містить Спіруліну - природний інгредієнт, який допомагає підтримувати імунну функцію Вашого кота, а також відрізняється особливою подвійною текстурою крокетів.