GOURMETTM

GOURMET Perle™. Соус Де-Люкс. Міні філе у соусі. З куркою


Повна назва продукту: GOURMET Perle™ (ГУРМЕ Перл) Соус Де-Люкс. Консервований порційний повнораціонний корм для дорослих котів. Міні філе у соусі. З куркою.

Ваш улюбленець вибагливий гурман, що завжди знаходиться у пошуках гастрономічного задоволення? Тоді GOURMET Perle™ Соус Де-Люкс був створений саме для нього. Поєднання відбірних шматочків курки та класичного соусу Де-Люкс від GOURMET, зроблять день вашого котика неповторним та подарують йому справжнє свято.

GOURMET Perle™ не містить доданих штучних барвників, консервантів і ароматизаторів.

Повнораціонний корм для дорослих котів (віком з 1 до 7 років).
М’ясо та субпродукти тваринного походження (15%, з яких курки 4%), екстракти рослинного протеїну, риба та продукти переробки риби, мінеральні речовини, продукти переробки овочів, цукри.
Волога 82%, сирий протеїн 11,5%, сирий жир 2,5%, сира зола 2%, сира клітковина 0,2%.
МО/кг (IU/kg): вітамін А: 600; вітамін D3: 90 мг/кг (mg/kg): сульфат заліза: (Fe: 6.8); йодат кальцію: (І: 0.16); сульфат міді: (Cu: 0.5); сульфат марганцю: (Mn: 1.3); сульфат цинку: (Zn: 12.0); таурин: 370.
Дорослого кота середньої ваги (4 kg/кг) годуйте від 3 до 4 пакетиків на день, за два або більше годування. Середня добова норма розрахована для помірно активних котів за нормальної температури оточуючого середовища. Ця норма може змінюватись в залежності від індивідуальних потреб кота та має бути пристосована таким чином, щоб зберегти його струнку статуру. Подавати продукт кімнатної температури. Свіжа чиста питна вода повинна бути доступною тварині у будь-який час.