GOURMETTM

GOURMET™ Perle Duo. Міні філе у підливці. З куркою та яловичиною.


Повна назва продукту: GOURMET™ Perle Duo (ГУРМЕ Перл Дуо). Консервований порційний повнораціонний корм для дорослих котів. Міні філе у підливці. З куркою та яловичиною.

Ваша кішка любить вишуканість, а вам подобається годувати її смачними стравами, які приготовлені з простих і високоякісних інгредієнтів. Ось чому був створений GOURMET™ Perle Duo — рецепт подвійної насолоди для шанувальників витончених делікатесів на кожен день. Комбінація відібраних, ніжних шматочків, подрібнених до міні-філе, з двома рибними або м'ясними смаками, які подаються в смачній підливі на радість вашому вимогливому улюбленцю.

GOURMET™ Perle не містить доданих штучних барвників, консервантів і ароматизаторів.

Повнораціонний корм для дорослих котів (віком з 1 до 7 років).
М’ясо та субпродукти тваринного походження (з яких курки 4%, яловичини 4%), екстракти рослинного протеїну, риба та продукти переробки риби, вітаміни та мінеральні речовини, цукри.
Волога: 80%; протеїн: 12.5%; жир: 2.5%; сира зола: 2.5%; сира клітковина: 0.05%
Поживні кормові добавки: IU/kg(МО/кг): вітамін А: 650; вітамін D3: 99; mg/kg (мг/кг): сульфат заліза: 23; йодат кальцію: 0,29; сульфат міді: 2.5; сульфат марганцю: 4,4; сульфат цинку: 37.
Дорослого кота середньої ваги (4 kg/кг) годуйте від 3 до 4 пакетиків на день, за два або більше годування. Середня добова норма розрахована для помірно активних котів за нормальної температури оточуючого середовища. Ця норма може змінюватись в залежності від індивідуальних потреб кота та має бути пристосована таким чином, щоб зберегти його струнку статуру. Подавати продукт кімнатної температури. Свіжа чиста питна вода повинна бути доступною тварині у будь-який час.