GOURMETTMGold

GOURMET™ Gold. Паштет. З телятиною. Для кошенят


Повна назва продукту: GOURMET™ Gold (ГУРМЕ Голд). Паштет. З телятиною. Консервований порційний повнораціонний корм для кошенят. Корм також підходить для вагітних кішок та кішок у період лактації.

Паштет GOURMET™ Gold для кошенят - це ніжний паштет з телятиною, який не лише дарує витончений кулінарний досвід, але й забезпечує всі потреби в харчуванні, які так потребують кошенята для повноцінного розвитку. Корм також підходить для вагітних кішок та кішок у період лактації

Всі рецепти GOURMET™ Gold не містять доданих штучних ароматизаторів та барвників

Всі рецепти GOURMET™ Gold доступні у форматі 85г, що допомагає зберігати надзвичайний смак кожного рецепту.
М’ясо та субпродукти тваринного походження (з яких телятини 4%), риба та продукти переробки риби, вітаміни та мінеральні речовини, амінокислота гліцин, продукти переробки овочів, цукри, загущувач (камедь рожкового дерева), консервант (нітрит натрію).
Волога: 74.5; сирий протеїн: 13,0; сирий жир: 7,0; сира зола: 4,0; сира клітковина: 0.03. Енергетична цінність (калорійність): 110 kcal (ккал)/100 g (г).
Поживні кормові добавки: IU/kg(МО/кг): вітамін А: 1060; вітамін D3: 160; вітамін Е: 300; mg/kg(мг/кг): сульфат заліза (Fe:12.2); йодат кальцію (І:0.3); сульфат міді (Cu: 1.06); сульфат марганцю (Mn: 2.36); сульфат цинку (Zn: 22.04), таурин: 667.
Для кошенят молодше 3 місяців: 1-3 банки на добу, для кошенят старшого віку: 2-4 банки на день за мінімум 2 окремих годування або за бажанням тварини. У період вагітності: 4 банки за мінімум 2 окремих годування. У період лактації: 10 банок за мінімум 4 окремих годування.