Ваш улюбленець - наше натхнення.
PRO PLAN®

PRO PLAN® для чутливого травлення та здоров'я шкіри та краси шерсті

Якщо у вашого кота чутливе травлення або шкіра, спробуйте раціони PRO PLAN®, які створені на основі результатів наукових досліджень, спеціально для котів із чутливим травленням чи вибагливих до їжі та для підтримки здоров'я шкіри та краси шерсті.
pro plan для чутливої шкіри
Фільтр
Фільтри:
Показано 1 - 6 з 6

Наша лінійка кормів PRO PLAN® (Про План) для котів із чутливим травленням містить особливу комбінацію інгредієнтів, які підібрані для контролю чутливої травної системи у котів. Кожен раціон PRO PLAN® (Про План) в нашій пропозиції сухих кормів для чутливого травлення містить природний пребіотик для покращення травлення у котів, а також містить аргінін, антиоксиданти та омега-3 жирні кислоти для підтримки здоров’я нирок. Більше того, наш рецепт дуже смачний і виготовлений із високоякісних інгредієнтів, тому він ідеально підходить для тих, хто має погіршений апетит. ​

Для котів із чутливою шкірою, наш раціон містить комплекс Омега-3 та Омега-6 жирних кислот для підтримки здоров'я шкіри та краси шерсті. Також корм сприяє зменшенню надмірного випадіння шерсті, допомагає контролювати утворення кульок шерсті у травному тракті та стимулює безпечне виведення шерсті.