Ваш улюбленець - наше натхнення.
Gourmet

Gourmet Gold®

Лінійка рецептів Gourmet Gold® поєднує в собі вишукане різноманіття текстур та смаків, що не залишать жодного пухнастого гурмана байдужим.
Сторінка корму для котів Gourmet Gold
Фільтр
Фільтри:
Показано 1 - 12 з 17
Вологий корм
Паштет
Вологий корм
Паштет
Вологий корм
Паштет
Вологий корм
Ніжні биточки
Вологий корм
Ніжні биточки
Вологий корм
Паштет

Ваш кіт цінує різноманітність у стравах, а Ви завжди у пошуку рецептур, що задовольнять його вишуканий смак. Саме тому Purina® GOURMET Gold® створив Паштет - рецепт, що здатен привести у захват навіть справжнього гурмана.

Purina® GOURMET Gold® Соус Де-Люкс - вишуканий рецепт, в якому ніжні шматочки поєднуються із щедрою порцією смачного соусу. Кожен рецепт лінійки Соус Де-Люкс - це поєднання вишуканого та ароматного соусу з делікатними шматочками м’яса.

Ароматні паштети з дрібно нарізаними шматочками з відібраних інгредієнтів. Purina® GOURMET Gold® «Шматочки у паштеті» - довершеність, втілена у вишуканих рецептах!

Purina® GOURMET Gold® «Шматочки у підливці» - це ніжні шматочки зі смаком лосося та курки у апетитній підливці.

Purina® GOURMET Gold® «Ніжні Биточки» – це делікатно нарізані м’ясні шматочки з додаванням овочей, приготовані у смачному соусі.

Ідеальне поєднання двох неповторних текстур у вишуканому рецепті не залишать Вашого улюбленця байдужим. Подвійне задоволення від Purina® GOURMET Gold® - подвійна насолода для Вашого котика!

Purina® GOURMET Gold® «Соковита насолода» - це вишукана лінійка кормів, що зроблена з додаванням високоякісних інгредієнтів, які піддавали повільному приготуванню.

Дізнайтеся більше й про іншу лінійку GOURMET™: Perle (Перл), що покликана урізноманітнити вишуканий раціон вашого гурмана, запропонувавши йому ще більше витончених гастрономічних шедеврів.