Ваш улюбленець - наше натхнення.
Olivier

Senior Packaging Specialist @Purina

Olivier
Екологічність

Екологічність

Перейти до розділу >

У 2020 році 72% нашої упаковки підлягали вторинній переробці, а 75% нашої упаковки було призначено для вторинної переробки*. У квітні 2018 року компанія Nestlé взяла на себе глобальне зобов’язання, що до 2025 року 100% її упаковки буде придатною для повторного використання або переробки – це стосується всіх продуктів Purina®, і ми наполегливо працюємо над досягненням цього.

Наше паковання — основа забезпечення того, що продукти, які ми виробляємо для наших чотириногих друзів, потраплятимуть до мисок свіжими, безпечними та незіпсованими і не будуть змарновані.

Кожне паковання, як для сухого корму, так і для консерв чи снеків, також надає важливу інформацію про харчову цінність і юридичну інформацію, яка допоможе вам дізнатися більше про нашу продукцію.

Наша місія полягає в тому, щоб використовувати мінімальну достатню кількість паковання за вагою та об'ємом, а також, щоб паковання підлягало вторинній переробці.

У 2016 році ми скоротили кількість пакувальних матеріалів на 1099 тонн. Щоб підвищити рівень переробки, ми беремо участь у проєктах по всій Європі, досліджуючи появу матеріалів із відновлюваних ресурсів, і самі розробляємо відновлювані біопластикові матеріали.

Наприклад, у Франції ми налагодили партнерство з одним із наших постачальників для того, щоб запустити переробку алюмінієвих пакетів, під час якої пластик відокремлюється від алюмінію. Це дозволить використовувати пластик як сировину для інших матеріалів або як паливо, а алюміній можна використовувати для майбутнього паковання.

При розробці нових видів паковання ми також використовуємо спеціальний інструмент, щоб зрозуміти різницю між впливом попереднього та нового паковання Purina® й ухвалити правильні рішення щодо паковання.

Наша мета — продовжувати аналіз та оптимізацію паковання, щоб скоротити мінімум на 3000 тонн використання пакувального матеріалу до 2019 року.

 

Чи придатне ваше паковання для вторинної переробки?